Zina Sport został Oficjalnym Partnerem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Węgorzewie przy realizacji wszelkich imprez piłkarskich.

Umowa obowiązuje do końca 2023 roku.

  • ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jesteśmy jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce. Jesteśmy najaktywniejszą marką występującą na boiskach Ekstraklasy oraz I i II ligi.
  • Piłka nożna łączy, dlatego produkty ZINA adresowane są zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów i pasjonatów piłki nożnej. Współpracujemy z wiodącymi polskimi i klubami sportowymi i związkami piłkarskimi. Ubieramy również drużyny półamatorskie i amatorskie. W naszych strojach grają piłkarze i piłkarki wielu uczniowskich klubów sportowych.

Serdecznie dziękujemy za okazanie zaufania i liczymy na długą, owocną współpracę!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support