XVII Cyklocross Jesienny o puchar Burmistrza Węgorzewa 2017

Wyścigi rowerowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zawody mają charakter otwarty, organizowane dla zawodników zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach sportowych oraz dla osób zamieszkujące powiat węgorzewski i gości – osoby spoza powiatu węgorzewskiego.

Podajemy najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach:

Rocznik 2011 – 450 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Amelia Nadoba
  • 2. Wiktoria Miszkiel
  • Chłopcy:
  • 1. Wojciech Wróblewski

Rocznik 2010 – 675 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Aleksandra Domeła
  • 2. Oliwia Faięta
  • 3. Julia Juspidewicz
  • Chłopcy:
  • 1. Gabriel Kisielewski
  • 2. Wiktor Posik
  • 3. Dawid Zach

Rocznik 2009 – 1400 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Iga Mackiewicz
  • Chłopcy:
  • 1. Ksawery Solarczyk
  • 2. Wojciech Jankojć
  • 3. Mieszko Niedziółka

Rocznik 2008 – 1400 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Julia Nadoba
  • 2. Sabina Słoboda
  • 3. Lena Wróblewska
  • Chłopcy:
  • 1. Bartłomiej Zach
  • 2. Wiktor Pietrasz
  • 3. Albert Kurach

Rocznik 2007 – 2100 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Zuzanna Kulpan
  • 2. Karolina Sowa
  • 3. Zofia Habyk
  • Chłopcy:
  • 1. Michał Śliwiński
  • 2. Oliwier Puzio
  • 3. Wiktor Mróz

Rocznik 2005-2006 – 2800 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Magdalena Banasiewicz
  • 2. Hanna Wierzchowska
  • 3. Paulina Kurach
  • Chłopcy:
  • 1. Maciej Głogowski
  • 2. Mateusz Gigielewicz
  • 3. Maciej Parzych

Rocznik 2002-2004 – 2800 m

  • Dziewczęta:
  • 1. Małgorzata Głogowska
  • 2. Ewelina Miszkiel
  • Chłopcy:
  • 1. Karol Polewaczyk
  • 2. Filip Tomaszewski
  • 3. Mateusz Jasiński

Open Kobiet – 5600 m

  • 1. Magdalena Chmielewska (Kętrzyn)
  • 2. Katarzyna Mińczuk-Soczewka (Ogonki)
  • 3. Magdalena Niedziółka (Trygort)

Open Mężczyzn – 11200 m

  • 1. Wojciech Szałachowski (Mrągowo)
  • 2. Paweł Lenkiewicz (Wydminy)
  • 3. Karol Potawczyk (Mrągowo)

Masters Kobiet (+40) – 5600 m

  1. Wioletta Banasiewicz (Węgorzewo)
  2. Marta Niedziółka (Trygort)

Masters Mężczyzn (+40) – 11200 m

  1. Wojciech Sowa (Giżycko)
  2. Mirosław Walnicki (Węgorzewo)
  3. Ryszard Lenkiewicz (Giżycko)