XIX Cyklocross Jesienny o puchar Burmistrza Węgorzewa

Zawody odbyły 22 września 2019 roku się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Piękny Brzeg nad jeziorem Święcajty, w którym startowały maluchy, dzieci, młodzież i dorośli.

Imprezie towarzyszył konkurs plastyczny z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Główną nagrodą były rowery ufundowany przez Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg oraz Rowerowy Love Bike sklep – serwis, wypożyczalnia firmy Leder Katarzyna Lewandowska.

Podajemy najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach:

2013 chłopcy

  • 1. Błażej Rogala
  • 2. Michał Serkis
  • 3. Gabriel Wojtczuk
  • 4. Antoni Sulej

2012 dziewczęta

  • 1. Weronika Giczewska
  • 2. Antonina Krasnoborska
  • 3. Antonina Traczyk
  • 4. Maria Pietrasz
  • 5. Barbara Brzezińska

2012 chłopcy

  • 1. Maciej Baluta
  • 2. Dawid Pietrasz
  • 3. Kacper Rynko
  • 4. Filip Lichtarowicz
  • 5. Paweł Procajło
  • 6. Maciej Koczara

2011 dziewczęta

  • 1. Wiktoria Bełbot
  • 2. Maja Drał
  • 3. Zuzanna Wasilewska
  • 4. Wiktoria Miszkiel
  • 5. Dominika Kiełbasa-Procajło
  • 6. Lena Dzoć

2011 chłopcy

  • 1. Olaf Półkośnik
  • 2. Franciszek Maciejewski
  • 3. Mateusz Pszczoła
  • 4. Tymon Wałuto
  • 5. Franciszek Maciejewski

2010 dziewczęta

  • 1. Aleksandra Domeła
  • 2. Milena Rogala
  • 3. Julia Jurgielewicz

2010 chłopcy

  • 1. Hubert Sokołowski
  • 2. Dawid Zach
  • 3. Michał Giczewski
  • 4. Mateusz Kochan
  • 5. Stanisław Kieres
  • 6. Filip Słupski
  • 7. Oskar Czyżycki
  • 8. Michał Dyla
  • 9. Jakub Kołakowski

2009 dziewczęta

1. Oliwia Chrobak

2009 chłopcy

  • 1. Bartosz Tylus
  • 2. Piotr Procajło
  • 3. Mieszko Niedziółka
  • 4. Adam Ambrosiewicz

2007-2008 dziewczęta

  • 1. Karina Faber
  • 2. Zofia Habyk
  • 3. Amelia Polonis
  • 4. Michalina Ciszewska
  • 5. Natalia Łomaszewicz

2007-2008 chłopcy

  • 1. Oliwier Puzio
  • 2. Wiktor Mróz
  • 3. Eryk Puzio
  • 4. Bartosz Jedynasty
  • 5. Mikołaj Tomaszewski
  • 6. Wiktor Pietrasz
  • 7. Albert Kurach
  • 8. Kamil Szocik
  • 9. Igor Hrudeń
  • 10. Bartłomiej Rauinis
  • 11. Krzysztof Drozd
  • 12. Damian Kiełbasa-Procajło
  • 13. Maksymilian Husar
  • 14. Igor Piotrowski
  • 15. Bartłomiej Zach

2004-2006 dziewczęta

  • 1. Magdalena Banasiewicz
  • 2. Anita Fiedorowicz
  • 3. Paulina Kurach

2004-2006 chłopcy

  • 1. Filip Tomaszewski
  • 2. Jakub Wojciechowski
  • 3. Szymon Wojtczuk

Open Kobiet

  • 1. Magdalena Chmielewska
  • 2. Magdalena Łosowska
  • 3. Kamila Jarzębska

Open Mężczyzn

  • 1. Krzysztof Gołaszewski
  • 2. Wojciech Wojtczuk
  • 3. Michał Babiak
  • 4. Filip Tomaszewski
  • 5. Mariusz Rogala
  • 6. Szymon Jurek
  • 7. Mariusz Daćko
  • 8. Robert Piórko
  • 9. Tomasz Dem

Masters Kobiet

  • 1. Anna Świderska
  • 2. Wioletta Banasiewicz
  • 3. Małgorzata Miszkiel

Masters Mężczyzn

  • 1. Piotr Fiedorowicz
  • 2. Mirosław Walnicki
  • 3. Ryszard Lenkiewicz
  • 4. Paweł Hogiel
  • 5. Grzegorz Kotowicz
  • 6. Adam Krawczyk
  • 7. Zbigniew Niedźwiecki
  • 8. Dawid Łosowski
  • 9. Piotr Gasik
  • 10. Marcin Banasiewicz
  • 11. Denis Ruzga