XVIII Cyklocross Jesienny o puchar Burmistrza Węgorzewa 2018

Wyścigi odbyły się na terenie ośrodka wypoczynkowego Piękny Brzeg nad jeziorem Święcajty, w którym startowały maluchy, dzieci, młodzież i dorośli. Imprezie towarzyszył konkurs plastyczny z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Główną nagrodą był rower ufundowany przez Ośrodek Wypoczynkowy Piękny Brzeg. 

Podajemy najlepszych uczestników w poszczególnych kategoriach:

Roczniki 2012

  • Dziewczęta:
  • 1. Amelia Rembisz
  • 2. Martyna Kuprewicz
  • 3. Antonina Krasnoborska
  • Chłopcy:
  • 1. Maciej Balut
  • 2. Dawid Pietrasz
  • 3. Jakub Kordala

Rocznik 2011

  • Dziewczęta:
  • 1. Wiktoria Bełbot
  • 2. Oliwia Duda
  • 3. Lena Dzoć
  • Chłopcy:
  • 1. Igor Pik
  • 2. Franciszek Sulej
  • 3. Wojciech Wróblewski

Rocznik 2010

  • Dziewczęta:
  • 1. Aleksandra Domeła
  • 2. Kinga Rusinek
  • 3. Julia Jurgielewicz
  • Chłopcy:
  • 1. Gabriel Kisielewski
  • 2. Michał Giczewski
  • 3. Oskar Czyżycki

Rocznik 2009

  • Chłopcy:
  • 1. Mieszko Niedziółka
  • 2. Nikodem Milinkiewicz
  • 3. Piotr Procajło

Rocznik 2008

  • Dziewczęta:
  • 1. Nadia Kowalewska
  • 2. Kuprewicz Karina
  • 3. Lena Wróblewska
  • Chłopcy:
  • 1. Bartłomiej Zach
  • 2. Bartosz Jedynasty
  • 3. Maciej Kujawski

Rocznik 2006-2007

  • Dziewczęta:
  • 1. Karolina Sowa
  • 2. Anita Fiedorowicz
  • 3. Dominika Adakimowicz
  • Chłopcy:
  • 1. Mikołaj Tomaszewski
  • 2. Szymon Wojtczuk
  • 3. Antoni Balewicz

Roczniki 2003-2005

  • Dziewczęta:
  • 1. Magdalena Banasiewicz
  • 2. Aleksandra Królak
  • Chłopcy:
  • 1. Filip Tomaszewski
  • 2. Szymon Buczko
  • 3. Wojciech Wawer

Kategoria Open – rocznik  2002 i starsi

  • Kobiety:
  • 1. Wioletta Banasiewicz
  • 2. Marta Niedziółka
  • Mężczyźni:
  • 1. Paweł Lenkiewicz
  • 2. Wojciech Sowa
  • 3. Sebastian Fiedorowicz

Kategoria Masters (+40)

  • Mężczyźni:
  • 1. Mirosław Walnicki
  • 2. Ryszard Lenkiewicz
  • 3. Krzysztof Maciejewski

Wyniki konkursu plastycznego (42 uczestników):

  1. Wiktoria Miszkiel 7 lat – nagroda główna – rower
  2. Wiktoria Bełbot 7 lat
  3. Błażej Rogala 5 lat
  4. Magdalena Banasiewicz 13 lat
  5. Antoni Balewicz 11 lat

Wyróżnienie: Dawid Zach 7 lat, Nadia Kowalewska 9 lat, Antoni Sulej 5 lat, Ola Królak 13 lat, Mikołaj Duda 11 lat, Aleksandra Domeła 8 lat, Sabina Słoboda 8 lat, Kasia Sulej, Tymoteusz Duda 6 lat, Kinga Rusinek 8 lat, Julia Bełbot 3 lata, Nadia Dacko 3 lata, Alan Jarosiewicz 3 lata.