Harmonogram XIII Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego
w Grze pojedynczej 2021/2022

Pierwszy etap – faza grupowa
systemem „każdy z każdym” w grupie.

Drugi etap – faza grupowa

Tworzą się grupy C i D. Grupa C to miejsca 1-3 z grupy A i B, grupa D to miejsca 4-5 z grupy A i B. Wyniki z meczów z pierwszego etapu są przenoszone do grupy C, natomiast w grupie D mecze nie są zaliczane z pierwszego etapu fazy grupowej.

Grupy zostały utworzone według klasyfikacji końcowej XII Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej 2020/2021:

  1. Paweł Kuna – I miejsce
  2. Adrian Vittek – III miejsce
  3. Paweł Wincławski – IV miejsce
  4. Przemysław Faj – V miejsce
  5. Karol Maciejewski – VI miejsce
  6. Stanisław Woźniak – VII miejsce
  7. Aleksander Kozłowski – VIII miejsce
  8. Zbigniew Drozd – IX miejsce
  9. Rafał Buczek – X miejsce
  10. Marek Tereszczak – nieklasyfikowany

według schematu:

Grupa A – 1, 4, 6, 7, 10

Grupa B – 2, 3, 5, 8, 9

Grupa A Grupa B
  1. Paweł Kuna
  2. Przemysław Faj
  3. Stanisław Woźniak
  4. Aleksander Kozłowski
  5. Marek Tereszczak
  1. Adrian Vittek
  2. Paweł Wincławski
  3. Karol Maciejewski
  4. Zbigniew Drozd
  5. Rafał Buczek
I.            HALA GŁÓWNA 14.11.2021

09:00 Przemysław Faj – Marek Tereszczak

12:00 Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski

Pauza – Paweł Kuna

 

II.            HALA GŁÓWNA 21.11.2021

10:30 Paweł Kuna – Stanisław Woźniak

13:30 Aleksander Kozłowski – Marek Tereszczak

Pauza – Przemysław Faj

 

III.            HALA GŁÓWNA 28.11.2021

09:00 Paweł Kuna – Aleksander Kozłowski

12:00 Przemysław Faj – Stanisław Woźniak

Pauza – Marek Tereszczak

 

IV.            HALA GŁÓWNA 5.12.2021

10:30 Aleksander Kozłowski – Przemysław Faj

13:30 Marek Tereszczak – Paweł Kuna

Pauza – Stanisław Woźniak

 

V.            HALA GŁÓWNA 12.12.2021

09:00 Paweł Kuna – Przemysław Faj

12:00 Stanisław Woźniak – Marek Tereszczak

Pauza – Aleksander Kozłowski

 

VI.            HALA GŁÓWNA 19.12.2021
GRUPA C

09:00 1A Przemysław Faj – 3B Karol Maciejewski

10:30 1B Paweł Wincławski – 3A Aleksander Kozłowski

12:00 2A Paweł Kuna – 2B Adrian Vittek

 

VII.            HALA GŁÓWNA 02.01.2022
GRUPA C

09:00 1B Paweł Wincławski – 2A Paweł Kuna

10:30 1A Przemysław Faj – 2B Adrian Vittek

12:00 3A Aleksander Kozłowski – 3B Karol Maciejewski

 

VII.            HALA GŁÓWNA 09.01.2022
GRUPA C

09:00 3A Aleksander Kozłowski – 2B Adrian Vittek

10:30 3B Karol Maciejewski – 2A Paweł Kuna

12:00 1A Przemysław Faj – 1B Paweł Wincławski

I.            HALA GŁÓWNA 14.11.2021

10:30 Paweł Wincławski – Rafał Buczek

13:30 Karol Maciejewski – Zbigniew Drozd

Pauza – Adrian Vittek

 

II.            HALA GŁÓWNA 21.11.2021

09:00 Adrian Vittek – Karol Maciejewski

12:00 Zbigniew Drozd – Rafał Buczek

Pauza – Paweł Wincławski

 

III.            HALA GŁÓWNA 28.11.2021

10:30 Adrian Vittek – Zbigniew Drozd

13:30 Paweł Wincławski – Karol Maciejewski

Pauza – Rafał Buczek

 

IV.            HALA GŁÓWNA 5.12.2021

09:00 Zbigniew Drozd – Paweł Wincławski

12:00 Rafał Buczek – Adrian Vittek

Pauza – Karol Maciejewski

 

V.            HALA GŁÓWNA 12.12.2021

10:30 Adrian Vittek – Paweł Wincławski

13:30 Karol Maciejewski – Rafał Buczek

Pauza – Zbigniew Drozd

 

VI.            SALA POMARAŃCZOWA 19.12.2021
GRUPA D

09:00 4A Stanisław Woźniak – 5B Rafał Buczek

10:30 4B Zbigniew Drozd – 5A Marek Tereszczak

 

 

VII.            SALA POMARAŃCZOWA 02.01.2022
GRUPA D

09:00 4A Stanisław Woźniak – 5A Marek Tereszczak

10:30 4B Zbigniew Drozd – 5B Rafał Buczek

 

 

VII.            SALA POMARAŃCZOWA 09.01.2022
GRUPA D

09:00 5A Marek Tereszczak – 5B Rafał Buczek

10:30 4A Stanisław Woźniak – 4B Zbigniew Drozd

 

 

 

Wyniki XIII Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego
w Grze pojedynczej 2021/2022

 

Grupa A Grupa B
  1. Paweł Kuna
  2. Przemysław Faj
  3. Stanisław Woźniak
  4. Aleksander Kozłowski
  5. Marek Tereszczak
  1. Adrian Vittek
  2. Paweł Wincławski
  3. Karol Maciejewski
  4. Zbigniew Drozd
  5. Rafał Buczek
I.            14.11.2021

09:00 Przemysław Faj – Marek Tereszczak
2:0 (6:4; 6:2)

12:00 Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski
1:2 (1:6; 6:2; 5:7)

Pauza – Paweł Kuna

 

II.            21.11.2021

10:30 Paweł Kuna – Stanisław Woźniak
2:1 (6:2; 4:6; 7:5)

13:30 Aleksander Kozłowski – Marek Tereszczak
2:0 (7:6; 6:2)

Pauza – Przemysław Faj

 

III.            28.11.2021

09:00 Paweł Kuna – Aleksander Kozłowski
2:0 (6:3; 6:1)

12:00 Przemysław Faj – Stanisław Woźniak
2:0 (6:2; 6:3)

Pauza – Marek Tereszczak

 

IV.            5.12.2021

10:30 Aleksander Kozłowski – Przemysław Faj
0:2 (4:6; 1:6)

13:30 Marek Tereszczak – Paweł Kuna
„WO” 0:2 (0:6; 06)

Pauza – Stanisław Woźniak

 

V.            12.12.2021

09:00 Paweł Kuna – Przemysław Faj
2:0 (6:1; 6:2)

12:00 Stanisław Woźniak – Marek Tereszczak
2:0 (6:2; 6:2) – rozegrany awansem

Pauza – Aleksander Kozłowski

 

VI.            19.12.2021
GRUPA A

09:00 1A Przemysław Faj – 3B Karol Maciejewski
2:0 (7:6; 6:0)

10:30 1B  Paweł Wincławski – 3A Aleksander Kozłowski
2:0 (6:3; 7:5)

12:00 2A Paweł Kuna – 2B Adrian Vittek
2:0 (6:2; 6:3)

 

VII.            02.01.2022
GRUPA A

09:00 1B Paweł Wincławski – 2A Paweł Kuna
2:0 (6:3; 6:2)

10:30 1A Przemysław Faj – 2B Adrian Vittek
0:2 (2:6; 4:6)

12:00 3A Aleksander Kozłowski – 3B Karol Maciejewski
2:0 (6:3; 6:4)

 

VII.            09.01.2022
GRUPA A

09:00 3A Aleksander Kozłowski – 2B Adrian Vittek
0:2 (2:6; 3:6)

10:30 3B Karol Maciejewski – 2A Paweł Kuna
0:2 (6:7; 0:6)

12:00 1A Przemysław Faj – 1B Paweł Wincławski
0:2 (4:6; 2:6)

I.            14.11.2021

10:30 Paweł Wincławski – Rafał Buczek
„WO” 2:0 (6:0; 6:0)

13:30 Karol Maciejewski – Zbigniew Drozd
2:1 (6:2; 6:7; 7:6)

Pauza – Adrian Vittek

 

II.            21.11.2021

09:00 Adrian Vittek – Karol Maciejewski
2:0 (6:2; 6:2)

12:00 Zbigniew Drozd – Rafał Buczek
2:0 (6:4; 6:1)

Pauza – Paweł Wincławski

 

III.            28.11.2021

10:30 Adrian Vittek – Zbigniew Drozd
2:0 (6:2; 6:1)

13:30 Paweł Wincławski – Karol Maciejewski
2:1 (2:6; 6:0; 6:3)

Pauza – Rafał Buczek

 

IV.            5.12.2021

09:00 Zbigniew Drozd – Paweł Wincławski
0:2 (0:6; 2:6)

12:00 Rafał Buczek – Adrian Vittek
0:2 (1:6; 0:6)

Pauza – Karol Maciejewski

 

V.            12.12.2021

10:30 Adrian Vittek – Paweł Wincławski
1:2 (6:4; 4:6; 5:7) – rozegrany awansem

13:30 Karol Maciejewski – Rafał Buczek
2:0 (6:4; 6:4)

Pauza – Zbigniew Drozd

 

VI.            19.12.2021
GRUPA B

09:00 4A Stanisław Woźniak – 5B Rafał Buczek
2:0 (6:1; 6:2)

10:30 4B Zbigniew Drozd – 5A Marek Tereszczak
2:0 (6:0; 6:4)

 

 

VII.            02.01.2022
GRUPA B

09:00 4A Stanisław Woźniak – 5A Marek Tereszczak
2:0 (6:4; 6:2)

10:30 4B Zbigniew Drozd – 5B Rafał Buczek
2:1 (6:3; 2:6; 7:5)

 

 

VII.            09.01.2022
GRUPA B

09:00 5A Marek Tereszczak – 5B Rafał Buczek
2:1 (3:6; 6:2; 6:4)

10:30 4A Stanisław Woźniak – 4B Zbigniew Drozd
2:1 (7:5; 6:7; 6:4) – rozegrany awansem

 

 

I etap rozgrywek

Grupa A

Paweł
Kuna
Przemysław
Faj
Stanisław
Woźniak
Aleksander
Kozłowski
Marek
Tereszczak
Miejsce,
punkty,
sety
Paweł
Kuna
X 2:1
(6:2;4:6;7:5)
2:0
(6:3;6:1)
„WO” 2:0
(6:0;6:0)
II miejsce
6 pkt.
6:1 (41:17)
Przemysław
Faj
X 2:0
(6:2;6:3)
2:0
(6:4;6:1)
2:0
(6:4;6:2)
I miejsce
6 pkt.
6:0 (36:16)
Stanisław
Woźniak
1:2
(2:6;6:4;5:7)
0:2
(2:6;3:6)
X 1:2
(1:6;6:2;5:7)
2:0
(6:2;6:2)
IV miejsce
5 pkt
4:5 (42:58)
Aleksander
Kozłowski
0:2
(3:6;1:6)
0:2
(4:6;1:6)
2:1
(6:1;2:6;7:5)
X 2:0
(7:6;6:2)
III miejsce
6 pkt.
4:5 (37:44)
Marek
Tereszczak
„WO” 0:2
(0:6;0:6)
0:2
(4:6;2:6)
0:2
(2:6;2:6)
0:2
(6:7;2:6)
X V miejsce
3 pkt
0:6 (18:49)

Grupa B

Adrian
Vittek
Paweł
Wincławski
Karol
Maciejewski
Zbigniew
Drozd
Rafał
Buczek
Miejsce,
punkty,
sety
Adrain
Vittek
X 1:2
(6:4;4:6;5:7)
2:0
(6:2;6:2)
2:0
(6:2;6:1)
2:0
(6:1;6:0)
II miejsce
7 pkt
7:2 (51:25)
Paweł
Wincławski
2:1
(4:6;6:4;7:5)
X 2:1
(2:6;6:0;6:3)
2:0
(6:0;6:2)
„WO” 2:0
(6:0;6:0)
I miejsce
8 pkt.
8:2 (55:26)
Karol
Maciejewski
0:2
(2:6;2:6)
1:2
(6:2;0:6;3:6)
X 2:1
(6:2;6:7;7:6)
2:0
(6:4;6:4)
III miejsce
6 pkt.
5:5 (44:49)
Zbigniew
Drozd
0:2
(2:6;1:6)
0:2
(0:6;2:6)
1:2
(2:6;7:6;6:7)
X 2:0
(6:4;6:1)
IV miejsce
5 pkt
3:6 (32:48)
Rafał
Buczek
0:2
(1:6;0:6)
„WO” 0:2
(0:6;0:6)
0:2
(4:6;4:6)
0:2
(4:6;1:6)
X V miejsce
3 pkt
0:6 (14:48)

II etap rozgrywek

Grupa C (miejsca I – VI)

1A – Przemysław
Faj
1B – Paweł
Wincławski
2A – Paweł
Kuna
2B – Adrian
Vittek
3A – Aleksander
Kozłowski
3B – Karol
Maciejewski
Miejsce,
punkty,
sety
1A – Przemysław
Faj
X 0:2
(4:6;2:6)
0:2
(1:6;2:6)
0:2
(2:6; 4:6)
2:0
(6:4:6:1)
2:0
(7:6;6:0)
IV miejsce
7 pkt.
4:6
(38:47)
1B – Paweł
Wincławski
2:0
(6:4;6:2)
X 2:0
(6:3;6:2)
2:1
(4:6;6:4;7:5)
2:0
(6:3;7:5)
2:1
(2:6;6:0;6:3)
I miejsce
10 pkt.
10:2 (68:43)
2A – Paweł Kuna 2:0
(6:1;6:2)
0:2
(3:6;2:6)
X 2:0
(6:2;6:3)
2:0
(6:3;6:1)
2:0
(7:6;6:0)
II miejsce
9 pkt.
8:2
(54:30)
2B – Adrian
Vittek
2:0
(6:2;6:4)
1:2
(6:4;4:6;5:7)
0:2
(2:6;3:6)
X 2:0
(6:2;6:3)
2:0
(6:2;6:2)
III miejsce
8 pkt.
7:4 (56:44)
3A – Aleksander Kozłowski 0:2
(4:6;1:6)
0:2
(3:6;5:7)
0:2
(3:6;1:6)
0:2
(2:6;3:6)
X 2:0
(6:3;6:4)
V miejsce
6 pkt.
2:8
(34:56)
3B – Karol
Maciejewski
0:2
(6:7;0:6)
1:2
(6:2;0:6;3:6)
0:2
(6:7;0:6)
0:2
(2:6;2:6)
0:2
(3:6;4:6)
X VI miejsce
5 pkt.
1:10 (34:64)

Grupa D (miejsca VII – X)

4A – Stanisław
Woźniak
4B – Zbigniew
Drozd
5A – Marek
Tereszczak
5B – Rafał
Buczek
Miejsce,
punkty,
sety
4A – Stanisław
Woźniak
X 2:1
(5:7;7:6;6:4)
2:0
(6:4;6:2)
2:0
(6:1;6:2)
VII miejsce
6 pkt
6:1
(40:26)
4B – Zbigniew
Drozd
1:2
(7:5;6:7;4:6)
X 2:0
(6:0;6:4)
2:1
(6:3;2:6;7:5)
VIII miejsce
5 pkt
5:3
(44:36)
5A – Marek
Tereszczak
0:2
(4:6;2:6)
0:2
(0:6;4:6)
X 2:1
(3:6;6:2;6:4)
IX miejsce
4 pkt
2:5
(25:36)
5B – Rafał
Buczek
0:2
(1:6;2:6)
1:2
(3:6;6:2;5:7)
1:2
(6:3;2:6;4:6)
X X miejsce
3 pkt
2:6
(29:42)

Regulamin XIII edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w grze pojedynczej do pobrania w formacie pliku PDF pod linkiem:
https://osir.wegorzewo.pl/wp-content/uploads/2021/10/Regulamin-XIII-edycja-WHLTZ-pojedyncza-2021.pdf

Zgłoszeni zawodnicy:

Kategoria Open:
– Adrian Vittek,
– Paweł Kuna,
– Aleksander Kozłowski,
– Rafał Buczek,
– Paweł Wincławski,
– Karol Maciejewski,
– Przemysław Faj,
– Zbigniew Drozd,
– Stanisław Woźniak,
– Marek Tereszczak.

Uwaga:

Oprócz klasyfikacji końcowej w kategorii Open dodatkowo sklasyfikowani zostaną zawodnicy +45.

Klasyfikacja końcowa XIII Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej:

  1. Paweł Wincławski
  2. Paweł Kuna
  3. Adrian Vittek
  4. Przemysław Faj
  5. Aleksander Kozłowski
  6. Karol Maciejewski
  7. Stanisław Woźniak
  8. Zbigniew Drozd
  9. Marek Tereszczak
  10. Rafał Buczek

Klasyfikacja w kategorii wiekowej +45:

  1. Stanisław Woźniak
  2. Zbigniew Drozd
  3. Marek Tereszczak
  4. Rafał Buczek