Tabela po I Kolejce – 02.02.2020

Lp  Nazwa Mecze Bramki Punkty
 1 Żubr Budry 1 8:4 3
 2 Amators Pozezdrze 1 5:1 3
 3 Sami Swoi 1 5:2 3
 4 Four Fun
Paulo Team
1
1
3:3
3:3
1
1
 5 Fire Fighters 1 2:5 0
 6 Perełki 1 1:5 0
 7 Junior Vęgoria 1 4:8 0
 8

 

Tabela po II kolejce – 09.02.2020

Miejsce Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 Sami Swoi 2 13:3 6
2 Żubr Budry 2 10:6 4
3 Amators Pozezdrze 2 7:3 4
4 Four Fun 2 8:5 4
5 Perełki 2 6:6 3
6 Paulo Team 2 4:8 1
7 Fire Fighters 2 4:10 0
8 Junior Vęgoria 2 5:16 0

 

Tabela po III kolejce 16 lutego 2020 roku

Miejsce drużynyMeczeBramkiPunkty
1. Amators Pozezdrze313:47
2. Żubr Budry314:87
3. 4Fun312:67
4. Sami Swoi314:76
5. Perełki38:76
6. Paulo Team36:121
7. Fire Fighters35:120
8. Junior Vęgoria36:220

Tabela po IV kolejce 23 lutego 2020 roku

Miejsce drużynyMeczeBramkiPunkty
1. Amators Pozezdrze423:610
2. Żubr Budry418:810
3. 4Fun421:1210
4. Sami Swoi419:109
5. Perełki411:126
6. Paulo Team48:221
7. Fire Fighters45:160
8. Junior Vęgoria412:310

Tabela po V kolejce 1 marca 2020 roku

Miejsce drużynyMeczeBramkiPunkty
1. Amators Pozezdrze529:713
2. Four Fun522:1213
3. Sami Swoi521:1112
4. Żubr Budry519:1010
5. Perełki511:136
6. Paulo Team514:264
7. Fire Fighters56:220
8. Junior Vęgoria516:370

Tabela po VI kolejce 8 marca 2020 roku

Miejsce drużynyMeczeBramkiPunkty
1. Amators Pozezdrze632:916
2. Four Fun624:1316
3. Sami Swoi623:1412
4. Żubr Budry620:1210
5. Perełki612:147
6. Paulo Team614:324
7. Fire Fighters612:223
8. Junior Vęgoria617:381

 

I kolejka – 02.02.2020

Perełki – Amators Pozezdrze 1:5 (0:1)

Bramki: Miłosz Karbowski x 2; Łukasz Denes; Tomasz Dzienis i Ariel Jęksa // samobójcza
Asysty: Łukasz Denes x 2 i Miłosz Karbowski
Żólte kartki: Zajnowski Kamil (Perełki)

Żubr Budry – Junior Vęgoria 8:4 (5:2)

Bramki: Cezary Czura x 4; Jakub Prokop x 2; Piotr Fal i Dawid Narewski // Jan Puchalski x 2; Piotr Mnich i Mateusz Kukułka
Asysty: Anatol Rapita; Dariusz Korotko i Piotr Fal // Maciej Kodeniec i Jan Puchalski

Fire Fighters – Sami Swoi 2:5 (0:2)

Bramki:Tomasz Sikora i Piotr Żebrowski // Karol Maciejewski x 2; Rafał Maciejewski x 2 i Krzysztof Iwanowski
Asysty: Dawid Bohun // Krzysztof Iwanowski
Żółte kartki: Piotr Żebrowski

Paulo Team – Four Fun 3:3 (2:1)

Bramki: Kamil Fedyk x 2 i Sebastian Baranowski // Adrian Wysocki; Jakub Jarmołowski i Łukasz Tkacz
Asysty: Kamil Fedyk
Żółte Kartki: Kamil Fedyk

II kolejka – 9 luty 2020

Sami Swoi – Junior Vęgoria 8:1 (4:0)

Bramki: Maciejewski Rafał x 3; Wójtowicz Tomasz x 2; Maciejewski Karol; Drozd Łukasz i samobójcza // Dawejko Kacper
Asysty: Drozd Łukasz x 2; Iwanowski Krzysztof i Wójtowicz Tomasz // Mnich Piotr

Żubr Budry – Amators Pozezdrze 2:2 (1:1)

Bramki: Narewski Dawid i Korotko Dariusz // Denes Łukasz x 2
Asysty: Fal Piotr i Narewski Dawid // Żyndul Leszek i Rudaś Mateusz
Żółte kartki: Fal Piotr

Fire Fighters – Four Fun 2:5 (0:2)

Bramki: Bohun Dawid x 2 // Wysocki Damian x 2; Jarmołowski Jakub; Ordowski Damian i Tkacz Łukasz
Asysty: Ordowski Damian x 2

Perełki – Paulo Team 5:1 (1:1)

Bramki: Jarosz Łukasz; Sęktas Karol; Klimko Przemysław; Denes Krystian i Wawrzyniak Paweł // Fedyk Kamil
Asysty: Sulewski Przemysław i Sęktas Karol
Żółte kartki: Fedyk Kamil i Pawlik Marek

III Kolejka – 16.02.2020
Junior Vęgoria – Amators Pozezdrze 1:6 (0:1)

Bramki: Urbanowicz Michał / Karbowski Miłosz x 4 i Denes Łukasz x 2
Asysty: Denes Łukasz x 2 i Markiewicz Mateusz
Żółte kartki: Denes Łukasz

Four Fun – Sami Swoi 4:1 (2:1)

Bramki: Wysocki Damian x 3 i Ordowski Damian / Drozd Łukasz
Asysty: Ordowski Damian x 2 / Maciejewski Rafał

Paulo Team – Żubr Budry 2:4 (1:3)

Bramki: Mila Szymon x 2 / Wicha Piotr; Korotko Dariusz; Czura Cezary i Narewski Dawid
Asysty: Sochacz Sebastian / Narewski Dawid x 2

Fire Fighters – Perełki 1:2 (0:0)

Bramki: Potoczny Dawid / Sulewski Przemysław i Denes Krystian
Żółte kartki: Sulewski Przemysław

IV kolejka – 23.02.2020
Amators Pozezdrze – Paulo Team  10:2  (5:1)

Bramki: Denes Łukasz x 5; Karbowski Miłosz x 2; Dzienis Tomasz; Jęksa Ariel i Markiewicz Mateusz / Potaś Konrad i Podbereźny Alan

Asysty: Karbowski Miłosz x 4; Rudaś Mateusz; Żyndul Leszek; Jęksa Ariel i Markiewicz Mateusz / Fedyk Kamil x 2

 

Four Fun – Junior Vęgoria 9:6  (5:2)

Bramki: Ordowski Damian x 3; Wysocki Damian x 3; Tkacz Łukasz x 2 i Jarmołowski Jakub / Puchalski Jan x 2; Dawejko Kacper; ; Urbanowicz Michał; Kukułka Mateusz i Kukułka Łukasz

Asysty: Jarmołowski Jakub i Giebel Karol / Urbanowicz Michał

 

Sami Swoi – Perełki  5:3  (1:3)

Bramki: Iwanowski Krzysztof; Maciejewski Karol; Maciejewski Rafał; Kozakiewicz Jan i Drozd Łukasz // Zajnowski Kamil x 2 i Wawrzyniak Paweł

Asysty: Maciejewski Rafał x 2 i Drozd Łukasz

Żubr Budry – Fire Fighters  4:0  (1:0)

Bramki: Rapita Anatol; Korotko Dariusz; Czura Cezary i Narewski Dawid

Asysty: Wicha Piotr

 

V kolejka – 01 marca 2020
Fire Fighters – Amators Pozezdrze  1:6  (1:5)

Bramki: Żebrowski Piotr / Karbowski Miłosz x 3 i Denes Łukasz x 3

Asysty: Potoczny Dawid / Żyndul Leszek x 2; Karbowski Miłosz x 2 i Denes Łukasz

 

Paulo Team – Junior Vęgoria  6:4  (2:2)

Bramki: Fedyk Kamil x 3; Wiśniewski Szymon x 2 i  Mila Szymon / Dawejko Kacper; Kukułka Łukasz; Kodeniec Maciej i Puchalski Jan

Asysty: Mila Szymon / Mnich Piotr

Żółte kartki: Mila Szymon i Fedyk Kamil

 

Perełki – Four Fun  0:1  (0:0)

Bramki: Wysocki Damian

Żółte kartki: Ordowski Damian

 

Żubr Budry – Sami Swoi  1:2  (0:1)

Bramki: Narewski Dawid / Iwanowski Krzysztof i Maciejewski Karol

Asysty: Korotko Dariusz

 

VI kolejka – 08 marca 2020
Perełki – Junior Vęgoria  1:1  (0:1)

Bramki: Sęktas Karol / Mnich Mateusz

 

Paulo Team – Fire Fighters  0:6  (0:3)

Bramki: Żebrowski Piotr x 4 i Kruk Szymon x 2

Asysty: Kruk Szymon i Potoczny Dawid

Żółte Kartki: Bohun Dawid

 

Żubr Budry – Four Fun   1:2  (1:1)

Bramki: Wicha Piotr / Tkacz Łukasz i Wysocki Damian

Żółte Kartki: Czura Cezary / Tkacz Łukasz

 

Amators Pozezdrze – Sami Swoi  3:2  (2:2)

Bramki: Karbowski Miłosz x 2 i Żyndul Leszek / Maciejewski Karol x 2

Asysty: Żyndul Leszek / Maciejewski Rafał

 

 

 

Amators Pozezdrze

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Karbowski Miłosz2423213
Dzienis Tomasz112
Jęksa Ariel112
Denes Łukasz1225313
Markiewicz Mateusz11
Żyndul Leszek11
Samobójcza11

Perełki

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Jarosz Łukasz11
Sęktas Karol112
Klimko Przemysław11
Denes Krystian112
Wawrzyniak Paweł112
Sulewski Przemysław11
Zajnowski Kamil22

Żubr Budry

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Czura Cezary4116
Prokop Jakub22
Fal Piotr11
Narewski Dawid111115
Korotko Dariusz1113
Wicha Piotr112
Rapita Anatol11

Junior Vęgoria

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Puchalski Jan2215
Kukułka Mateusz112
Mnich Piotr11
Dawejko Kacper1113
Urbanowicz Michał112
Kukułka Łukasz112
Kodeniec Maciej11
Mnich Mateusz11
Samobójcza11

Fire Fighters

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Sikora Tomasz1
Żebrowski Piotr1146
Bohun Dawid22
Potoczny Dawid1
Kruk Szymon22

Sami Swoi

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Iwanowski Krzysztof1113
Maciejewski Karol211127
Drozd Łukasz1113
Maciejewski Rafał2316
Wójtowicz Tomasz22
Kozakiewicz Jan11

Paulo Team

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Fedyk Kamil2136
Baranowski Sebastian11
Mila Szymon213
Potaś Konrad11
Podbereźny Alan11
Wiśniewski Szymon22

Four Fun

Nazwisko i imię zawodnikaI kolejka
02.02.2020
II kolejka
09.02.2020
III kolejka
16.02.2020
IV kolejka
23.02.2020
V kolejka
01.03.2020
VI kolejka
08.03.2020
VII kolejka
15.03.2020
VIII kolejka
22.03.2020
Razem
Wysocki Adrian11
Jarmołowski Jakub1113
Tkacz Łukasz11215
Wysocki Damian2331110
Ordowski Damian1135

Four Fun

Ordowski Damian – żk;

Tkacz Łuksz – żk;

Perełki

Kamil Zajnowski - żk;
Przemysław Sulewski - żk;

Żubr Budry

Piotr Fal – żk;

Cezary Czura – żk;

 

Fire Fighters

Piotr Żebrowski: żk;

Dawid Bohun: żk;

Amators Pozezdrze

Łukasz Denes – żk;

 

Sami Swoi

 

Junior Vęgoria

 

Paulo Team

Kamil Fedyk – żk; żk; żk – pauza 08.03.2020
Marek Pawlik – żk;

Mila Szymon – żk;

 

Amators Pozezdrze

Miłosz Karbowski – 1; 4; 2;
Łukasz Denes – 2; 2; 1;
Leszek Żyndul – 1; 1; 2; 1;
Mateusz Rudaś – 1; 1;
Mateusz Markiewicz – 1; 1;

Jęksa Ariel – 1;

 

Sami Swoi

Krzysztof Iwanowski – 1; 1;
Łukasz Drozd – 2; 1;
Tomasz Wójtowicz – 1;
Rafał Maciejewski – 1; 2; 1;

 

Junior Vęgoria

Jan Puchalski – 1;
Maciej Kodeniec – 1;
Piotr Mnich – 1; 1;

Urbanowicz Michał – 1;

 

Perełki

Przemysław Sulewski – 1;
Karol Sęktas – 1;

 

Four Fun

Damian Ordowski – 2; 2;

Giebel Karol – 1;

Jarmołowski Jakub – 1;

 

Żubr Budry

Anatol Rapita – 1;
Piotr Fal – 1; 1;
Dariusz Korotko – 1; 1;
Dawid Narewski – 1; 2;

Piotr Wicha – 1;

 

Fire Fighters

Dawid Bohun – 1;

Dawid Potoczny – 1; 1;

Szymon Kruk – 1;

 

Paulo Team

Kamil Fedyk – 1; 2;
Sebastian Sochacz – 1;

Szymon Mila – 1;

TERMINARZ
XIII Węgorzewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (sezon 2020)
I Kolejka – 2 luty 2020

Godz. 16:30 Amators Pozezdrze – Perełki  5:1
Godz. 17:10 Żubr Budry – Junior Vęgoria  8:4
Godz. 17:50 Fire Fighters – Sami Swoi      4:8
Godz. 18:30 Paulo Team – Four Fun          3:3

 

II Kolejka – 9 luty 2020

Godz. 16:30 Sami Swoi – Junior Vęgoria    8:1
Godz. 17:10 Żubr Budry – Amators Pozezdrze 2:2
Godz. 17:50 Fire Fighters – Four Fun     2:5
Godz. 18:30 Perełki – Paulo Team    5:1

 

III Kolejka – 16 luty 2020

Godz. 16:30 Junior Vęgoria – Amators Pozezdrze   1:6
Godz. 17:10 Four Fun – Sami Swoi   4:1
Godz. 17:50 Paulo Team – Żubr Budry   2:4
Godz. 18:30 Fire Fighters – Perełki   1:2

 

IV Kolejka – 23 luty 2020

Godz. 16:30 Amators Pozezdrze – Paulo Team   10:2
Godz. 17:10 Four Fun – Junior Vęgoria  9:6
Godz. 17:50 Sami Swoi – Perełki   5:3
Godz. 18:30 Żubr Budry – Fire Fighters   4:0

 

V Kolejka – 1 marca 2020

Godz. 16:30 Fire Fighters – Amators Pozezdrze  1:6
Godz. 17:10 Junior Vęgoria – Paulo Team  4:6
Godz. 17:50 Four Fun – Perełki  1:0
Godz. 18:30 Żubr Budry – Sami Swoi  1:2

 

VI Kolejka – 8 marca 2020

Godz. 16:30 Junior Vęgoria – Perełki          1:1
Godz. 17:10 Paulo Team – Fire Fighters    0:6
Godz. 17:50 Four Fun – Żubr Budry            2:1
Godz. 18:30 Amators Pozezdrze – Sami Swoi   3:2

 

VII Kolejka – 15 marca 2020

Godz. 16:30 Junior Vęgoria – Fire Fighters –
Godz. 17:10 Perełki – Żubr Budry
Godz. 17:50 Paulo Team – Sami Swoi
Godz. 18:30 Four Fun – Amators Pozezdrze

 

VIII Kolejka – 22 marca 2020 (finałowa)

Drużyny, które po VII-ciu kolejkach zajmą n/w lokaty rozegrają mecze finałowe o miejsce końcowe. Drużyny z wyższego miejsca będą uprzywilejowane. W normalnym czasie gry (2 x 15 minut) „remis” daje im zwycięstwo. Drużyna z niższego miejsca musi w normalnym czasie gry wygrać spotkanie, by zająć wyższe miejsce.

Godz. 16:30 VIII drużyna – VII drużyna
Godz. 17:10 VI drużyna – V drużyna
Godz. 17:50 IV drużyna – III drużyna
Godz. 18:30 II drużyna – I drużyna
Godz. 19:15 zakończenie ligi (wręczenie nagród)

Sami Swoi

 

Żubr Budry

Paulo Team

 

Perełki

 

Junior Vęgoria

 

Four Fun

 

Fire Fighters

 

 

Amators Pozezdrze

XIII Halowa Liga Futsalu została O D W O Ł A N A! 

Więcej informacji – kliknij tutaj

 

Zespoły uczestniczące w rozgrywkach:

 

SAMI SWOI

PEREŁKI

4 FUN

FIRE FIGHTERS

JUNIOR VĘGORIA

PAULO TEAM

ŻUBR BUDRY

AMATORS POZEZDRZE