Regulamin XII edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej dostępny w formacie pliku PDF pod linkiem:
https://osir.wegorzewo.pl/wp-content/uploads/2022/05/Regulamin-XII-edycji-Wegorzewskiej-Halowej-Ligi-Tenisa-Ziemnego-w-Grze-Pojednyczej-maj-czerwiec-2022.pdf

Kategoria Open

  1. Rafał Buczek
  2. Mateusz Rodziewicz
  3. Kacper Sulewski
  4. Adrian Vittek
  5. Karol Maciejewski
  6. Przemysław Faj
  7. Aleksander Kozłowski
  8. Maciej Kujawski
  9. Stanisław Woźniak
  10. Zbigniew Drozd
  11. Marek Tereszczak

Harmonogram
XII edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego
w Grze Pojedynczej Mężczyzn
(korty tenisowe przy ul. Bema 12)

  1. Adrian Wittek
  2. Przemysław Faj
  3. Aleksander Kozłowski
  4. Karol Maciejewski
  5. Stanisław Woźniak
  6. Zbigniew Drozd
  7. Rafał Buczek
  8. Mateusz Rodziewicz
  9. Kacper Sulewski
  10. Maciej Kujawski
  11. Marek Tereszczak

8 maja 2022 roku (niedziela) – 1 kolejka

Godz. 11:00-12:30, kort nr 1, (2-11) Faj – Tereszczak
Godz. 11:00-12:30, kort nr 2, (3-10) Kozłowski – Kujawski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 1, (4-9) Maciejewski – Sulewski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 2, (5-8) Woźniak – Rodziewicz
Godz. 12:30-14:00, kort nr 3, (6-7) Drozd – Buczek
(1) Vittek pauza

 

11 maja 2022 roku (środa) – 2 kolejka

Godz. 17:00-18:30, kort nr 1, (8-6) Rodziewicz -Drozd
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (9-5) Sulewski – Woźniak

 

13 maja 2022 roku (piątek) – 2 kolejka

Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (10-4) Kujawski – Maciejewski
Godz. 18:30-20:00, kort nr 2, (11-3) Tereszczak – Kozłowski – przełożony
Godz. 18:30-20:00, kort nr 3, (1-2) Vittek – Faj
(7) Buczek pauza

 

15 maja 2022 roku (niedziela) – 3 kolejka

Godz. 11:00-12:30, kort nr 1, (3-1) Kozłowski – Vittek – przełożony
Godz. 11:00-12:30, kort nr 2, (4-11) Maciejewski – Tereszczak – przełożony
Godz. 12:30-14:00, kort nr 1, (5-10) Woźniak – Kujawski – przełożony
Godz. 12:30-14:00, kort nr 2, (6-9) Drozd – Sulewski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 3, (7-8) Buczek – Rodziewicz
(2) Faj pauza

 

18 maja 2022 roku (środa) – 4 kolejka

Godz. 17:00-18:30, kort nr 1, (9-7) Sulewski – Buczek – przełożony
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (10-6) Kujawski – Drozd)

 

20 maja 2022 roku (piątek) – 4 kolejka

Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (11-5) Tereszczak – Woźniak
Godz. 18:30-20:00, kort nr 2, (1-4) Vittek – Maciejewski
Godz. 18:30-20:00, kort nr 3, (2-3) Faj – Kozłowski
(8) Rodziewicz pauza

 

22 maja 2022 roku (niedziela) – 5 kolejka

Godz. 11:00-12:30, kort nr 1, (4-2) Maciejewski – Faj
Godz. 11:00-12:30, kort nr 2, (5-1) Woźniak – Vittek
Godz. 12:30-14:00, kort nr 1, (6-11) Drozd – Tereszczak – rozegrany awansem
Godz. 12:30-14:00, kort nr 2, (7-10) Buczek – Kujawski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 3, (8-9) Rodziewicz – Sulewski
(3) Kozłowski pauza

 

25 maja 2022 roku (środa) – 6 kolejka

Godz. 17:00-18:30, kort nr 1, (10-8) Kujawski – Rodziewicz
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (11-7) Tereszczak – Buczek

 

27 maja 2022 roku (piątek) – 6 kolejka

Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (1-6) Vittek – Drozd
Godz. 18:30-20:00, kort nr 2, (2-5) Faj – Woźniak
Godz. 18:30-20:00, kort nr 3, (3-4) Kozłowski – Maciejewski
(9) Sulewski pauza

 

29 maja 2022 roku (niedziela) – 7 kolejka

Godz. 11:00-12:30, kort nr 1, (5-3) Woźniak – Kozłowski
Godz. 11:00-12:30, kort nr 2, (6-2) Drozd – Faj
Godz. 12:30-14:00, kort nr 1, (7-1) Buczek – Vittek
Godz. 12:30-14:00, kort nr 2, (8-11) Rodziewicz – Tereszczak
Godz. 12:30-14:00, kort nr 3, (9-10) Sulewski – Kujawski
(4) Maciejewski pauza

 

1 czerwca 2022 roku (środa) – 8 kolejka

Godz. 17:00-18:30, kort nr 1, (11-9) Tereszczak – Sulewski
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (1-8) Vittek – Rodziewicz

 

3 czerwca 2022 roku (piątek) – 8 kolejka

Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (2-7) Faj – Buczek
Godz. 18:30-20:00, kort nr 2, (3-6) Kozłowski – Drozd
Godz. 18:30-20:00, kort nr 3, (4-5) Maciejewski – Woźniak
(10) Kujawski pauza

 

5 czerwca 2022 roku (niedziela) – 9 kolejka

Godz. 11:00-12:30, kort nr 1, (6-4) Drozd – Maciejewski
Godz. 11:00-12:30, kort nr 2, (7-3) Buczek – Kozłowski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 1, (8-2) Rodziewicz – Faj
Godz. 12:30-14:00, kort nr 2, (9-1) Sulewski – Vittek
Godz. 12:30-14:00, kort nr 3, (10-11) Kujawski – Tereszczak
(5) Woźniak pauza

 

8 czerwca 2022 roku (środa) – 10 kolejka

Godz. 17:00-18:30, kort nr 1, (1-10) Vittek – Kujawski
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (2-9) Faj – Sulewski

 

10 czerwca 2022 roku (piątek) – 10 kolejka

Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, (3-8) Kozłowski – Rodziewicz
Godz. 18:30-20:00, kort nr 2, (4-7) Maciejewski – Buczek
Godz. 18:30-20:00, kort nr 3, (5-6) Woźniak – Drozd
(11) Tereszczak pauza

 

12 czerwca 2022 roku (niedziela) – 11 kolejka

Godz. 11:00-12:30, kort nr 1, (7-5) Buczek – Woźniak
Godz. 11:00-12:30, kort nr 2, (8-4) Rodziewicz – Maciejewski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 1, (9-3) Sulewski – Kozłowski
Godz. 12:30-14:00, kort nr 2, (10-2) Kujawski – Faj
Godz. 12:30-14:00, kort nr 3, (11-1) Tereszczak – Vittek
(6) Drozd pauza

 

15 czerwca 2022 roku (środa) – finały

Mecz o IX miejsce:
Godz. 17:00-18:30, kort nr 1, IX z X miejscem z tabeli
Mecz o VII miejsce:
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, VII z VIII miejscem z tabeli

 

24 czerwca 2022 roku (piątek) – finały

Mecz o V miejsce:
Godz. 18:30-20:00, kort nr 1, V z VI miejscem z tabeli
Mecz o III miejsce:
Godz. 18:30-20:00, kort nr 2, III z IV miejscem z tabeli
Mecz o I miejsce:
Godz. 18:30-20:00, kort nr 3, I z II miejscem z tabeli

  1. Adrian Wittek
  2. Przemysław Faj
  3. Aleksander Kozłowski
  4. Karol Maciejewski
  5. Stanisław Woźniak
  6. Zbigniew Drozd
  7. Rafał Buczek
  8. Mateusz Rodziewicz
  9. Kacper Sulewski
  10. Maciej Kujawski
  11. Marek Tereszcza

8 maja 2022 roku – 1 kolejka

  • (2:11) Faj – Tereszczak 2:0 (6:3; 6:2)
  • (3:10) Kozłowski – Kujawski 2:0 (6:1; 6:3)
  • (4:9) Maciejewski – Sulewski 2:1 (6:7; 6:3; 6:3)
  • (5-8) Woźniak – Rodziewicz 2:0 (6:1; 6:3)
  • (6-7) Drozd – Buczek 2:0 (7:6; 6:2)

11 maja 2022 roku – 2 kolejka

  • (8-6) Rodziewicz – Drozd 0:2 (0:6; 2:6)
  • (9-5) Sulewski – Woźniak 0:2 (4:6; 6:7)

13 maja 2022 roku – 2 kolejka

  • (10-4) Kujawski – Maciejewski 0:2 (0:6; 3:6)
  • (11-3) Tereszczak – Kozłowski – przełożony
  • (1-2) Viitek – Faj – przełożony

15 maja 2022 roku – 3 kolejka

  • (3-1) Kozłowski – Vittek – przełożony
  • (4-11) Maciejewski – Tereszczak – przełożony
  • (5-10) Woźniak — Kujawski – przełożony
  • (6-9) Drozd – Sulewski 0:2 (3:6; 3:6)
  • (7-8) Buczek – Rodziewicz 2:0 (6:4; 6:4)

18 maja 2022 roku – 5 kolejka

  • (10:6) Kujawski – Drozd 0:2 (2:6; 1:6)
  • (9-7) Sulewski – Buczek – przełożony

22 maja 2022 roku – 5 kolejka

  • (6-11) Drozd – Tereszczak 2:1 (3:6; 6:1; 6:0) – rozegrany awansem
X Vittek Faj Kozłowski Maciejewski Woźniak Drozd Buczek Rodziewicz Sulewski Kujawski Tereszczak
Vittek X
Faj X 2:0
(6:3;6:2)
Kozłowski X 2:0
(6:1;6:3)
Maciejewski X 2:1
(6:7;6:3;6:3)
2:0
(6:0;6:3)
Woźniak X 2:0
(6:4;7:6)
Drozd X 2:0
(7:6;6:2)
2:0
(6:0;6:2)
0:2
(3:6;3:6)
2:0
(6:2;6:1)
2:1
(3:6;6:1;6:0)
Buczek 0:2
(6:7; 2:6)
X 2:0
(6:4;6:4)
Rodziewicz 0:2
(0:6;2:6)
0:2
(4:6;4:6)
X
Sulewski 0:2
(4:6;6:7)
0:2
(4:6;6:7)
2:0
(6:3;6:3)
X
Kujawski 0:2
(1:6;3:6)
0:2
(0:6;3:6)
0:2
(2:6;1:6)
X
Tereszczak 0:2
(3:6; 2:6)
1:2
(6:3;1:6;0:6)
X

 

dane na dzień 20 maja 2022 roku

Klasyfikacja:

  1. Zbigniew Drozd – 8 pkt. (5 meczów rozegranych), 8:3 (58:32)
  2. Karol Maciejewski – 4 pkt. (2 mecze rozegrane), 4:1 (30:16)
  3. Kacper Sulewski – 4 pkt. (3 mecze rozegrane), 3:4 (35:37)
  4. Rafał Buczek – 3 pkt. (2 mecze rozegrane), 2:2 (20:21)
  5. Maciej Kujawski – 3 pkt. (3 mecze rozegrane), 0:6 (10:36)
  6. Aleksander Kozłowski – 2 pkt. (1 mecz rozegrany), 2:0 (12:4)
  7. Przemysław Faj – 2 pkt. (1 mecz rozegrany), 2:0 (12:5)
  8. Stanisław Woźniak – 2 pkt. (1 mecz rozegrany), 2:0 (13:10)
  9. Marek Tereszczak – 2 pkt. (2 mecze rozegrane), 1:4 (12:27)
  10. Mateusz Rodziewicz – 2 pkt. (2 mecze rozegrane), 0:4 (10:24)
  11. Adrian Vittek – 0 pkt. (nie rozegrał żadnego meczu)

XII edycja Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej Mężczyzn

Do ligi zgłosiło się 11 zawodników, którzy zagrają w kategorii OPEN systemem „każdy z każdym” (kolejka 1-9).
Następnie mecze finałowe (kolejka 11) według schematu:
IX miejsce: IX z X miejscem z tabeli
VII miejsce: VII z VIII miejscem z tabeli
V miejsce: V z VI miejscem z tabeli
III miejsce: III z IV miejscem z tabeli
I miejsce: I z II miejscem z tabeli

Dodatkowo w rozgrywkach przeprowadzona zostanie klasyfikacja wiekowa wśród osób biorących udział w lidze węgorzewskiej w kategorii 45+.
Klasyfikacja dodatkowa w kategorii wiekowej 45+ zostanie ustalona po zakończeniu ostatniej kolejki ligi, najwyżej uplasowani zawodnicy zajmą odpowiednio miejsca 1-3.

Termin i miejsce:

  1. Rozgrywki odbędą się na kortach przy ul. Bema 12 w Węgorzewie, od 8 maja 2022 roku według terminarza ustalanego przez organizatora.

IV. Uczestnictwo:

  1. W turnieju mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 14 lat oraz opłacili wpisowe za udział 100 PLN (uczniowie węgorzewskich szkół oraz posiadacze Karty Weterana są zwolnieni z opłaty wpisowej, zniżka 20% dla posiadaczy Węgorzewskiej Karty Dużej Rodziny), płatne do 6 maja 2022 roku w kasie Urzędu Miejskiego lub na konto nr 85 1020 4753 0000 0102 0006 0350.

V. Zgłoszenia zawodników do rozgrywek:

  1. Do rozgrywek zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy do 06 maja 2022 roku do godziny 12:00 dopełnią poniższych formalności – dostarczą do organizatora:
  2. oświadczenie zawodnika. Niepełnoletni dodatkowo: oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego. W/w dokumenty muszą być wypełnione: czytelnie, drukowanym pismem i podpisane czytelnie przez zawodnika (w przypadku osób niepełnoletnich również przez opiekuna prawnego).
  3. Potwierdzenie opłacenia wpisowego, w przypadku uczniów węgorzewskich szkół i weteranów – okazanie dokumentu potwierdzającego. Opłatę startową ustala się w wysokości 100,00 zł od zawodnika. Wpisowe można wpłacić w kasie Urzędu Miejskiego w Węgorzewie; ul. Zamkowa lub przelewem na konto bankowe w/w Urzędu: 85 1020 4753 0000 0102 0006 0350 z dopiskiem „Imię i nazwisko zawodnika – wpisowe do XII edycji WLTZ 2022”.
  4. Wpłacone wpisowe nie podlega zwrotowi.
  5. Dane organizatora: OSiR Węgorzewo; ul. Turystyczna 13; 11-600 Węgorzewo. Osoba uprawniona do kontaktu: Dariusz Balewicz tel. 87 428 52 34; email: zapisy@osir.wegorzewo.pl
  6. Przystąpienie Uczestnika do Zawodów, poprzez wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu w całości i oznacza, że Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Zawodach

VI. System rozgrywek: 

  1. Kategorie: Open i 45+ (w przypadku małego zainteresowania zostanie utworzona z dwóch kategorii jedna Open, w której dodatkowo zostanie przeprowadzona klasyfikacja 45+)
  2. W zależności od ilości zgłoszonych zawodników.

VII. Nagrody:

  1. Puchary za miejsca I-III w kategorii Open i 45+
Kortu tenisowe przy ul. Bema
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support