Harmonogram XI edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego
w grze pojedynczej – Open

 

Grupa A Grupa B
1 Paweł Kuna 1 Adrian Vittek
2 Przemysław Faj 2 Paweł Wincławski
3 Karol Maciejewski 3 Stanisław Woźniak
4 Damian Marchlewicz 4 Aleksander Kozłowski
5 Mateusz Trzasko 5 Kamil Ślifirski
6 Kacper Sulewski 6 Przemysław Sulewski

 

Faza grupowa – pierwszy etap

I kolejka – 15 maja 2021 roku /sobota/

godz. 16:00, grupa A:
(1 – 6) Paweł Kuna – Kacper Sulewski,
(2 – 5) Przemysław Faj – Mateusz Trzasko,
(3 – 4) Karol Maciejewski – Damian Marchlewicz
godz. 17:30, grupa B:
(1 – 6) Adrian Vittek – Przemysław Sulewski,
(2 – 5) Paweł Wincławski – Kamil Ślifirski,
(3 – 4) Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski

II kolejka – 18 maja 2021 roku /wtorek/

Godz. 18:30 grupa B:
(6 – 4) Przemysław Sulewski – Aleksander Kozłowski,
(5 – 3) Kamil Ślifirski – Stanisław Woźniak,
(1 – 2) Adrian Vittek – Paweł Wincławski

II kolejka – 20 maja 2021 roku /czwartek/
godz. 18:30 grupa A:
(6 – 4) Kacper Sulewski – Damian Marchlewicz,
(5 – 3) Mateusz Trzasko – Karol Maciejewski,
(1 – 2) Paweł Kuna – Przemysław Faj

III kolejka – 22 maja 2021 roku /sobota/

Godz. 16:00 grupa A:
(2 – 6) Przemysław Faj – Kacper Sulewski,
(3 – 1) Karol Maciejewski – Paweł Kuna,
(4 – 5) Damian Marchlewicz – Mateusz Trzasko
Godz. 17:30 grupa B:
(2 – 6) Paweł Wincławski – Przemysław Sulewski,
(3 – 1) Stanisław Woźniak – Adrian Vittek,
(4 – 5) Aleksander Kozłowski – Kamil Ślifirski

IV kolejka – 25 maja 2021 roku /wtorek/

Godz. 18:30 grupa B:
(6 – 5) Przemysław Sulewski – Kamil Ślifirski,
(1 – 4) Adrian Vittek – Aleksander Kozłowski,
(2 – 3) Paweł Wincławski – Stanisław Woźniak

IV kolejka – 27 maja 2021 roku /czwartek/

godz. 18:30 grupa A:
(6 – 5) Kacper Sulewski – Mateusz Trzasko,
(1 – 4) Paweł Kuna – Damian Marchlewicz,
(2 – 3) Przemysław Faj – Karol Maciejewski

V kolejka – 29 maja 2021 roku /sobota/

Godz. 16:00 grupa A:
(3 – 6) Karol Maciejewski – Kacper Sulewski,
(4 – 2) Damian Marchlewicz – Przemysław Faj,
(5 – 1) Mateusz Trzasko – Paweł kuna
godz. 17:30 grupa B:
(3 – 6) Stanisław Woźniak – Przemysław Sulewski,
(4 – 2) Aleksander Kozłowski – Paweł Wincławski,
(5 – 1) Kamil Ślifirski – Adrian Vittek

Faza grupowa – drugi etap

Tworzą się grupy C i D. Grupa C to miejsca 1-3 z grupy A i B, grupa D to miejsca 4-6 z grupy A i B. Wyniki z meczów z pierwszego etapu są przenoszone do grupy C i D.

Grupa C Grupa D
1A Paweł Kuna 4A Mateusz Trzasko
1B Kamil Slifirski 4B Stanisław Woźniak
2A Przemysław Faj 5A Damian Marchlewicz
2B Paweł Wincławski 5B Przemysław Sulewski
3A Karol Maciejewski 6A Kacper Sulewski
3B Adrian Vittek 6B Aleksander Kozłowski

 

VI kolejka – 5 czerwca 2021 roku /sobota/

Godz. 16:00 grupa C:
(1A – 3B) Paweł Kuna – Adrian Vittek,
(1B – 3A) Kamil Ślifirski – Karol Maciejewski,
(2A – 2B) Przemysław Faj – Paweł Wincławski.
Godz. 17:30 grupa D:
(4A – 6B) Mateusz Trzasko – Aleksander Kozłowski,
(4B – 6A) Stanisław Woźniak – Kacper Sulewski,
(5A – 5B) Damian Marchlewicz – Przemysław Sulewski.

VII kolejka – 8 czerwca 2021 roku /wtorek/

Godz. 18:30 grupa C:
(1A – 2B) Paweł Kuna – Paweł Wincławski,
(1B – 2A) Kamil Ślifirski – Przemysław Faj,
(3A – 3B) Karol Maciejewski – Adrian Vittek.

VII kolejka – 10 czerwca 2021 roku /czwartek/

Godz. 18:30 grupa D:
(4A – 5B) Mateusz Trzasko – Przemysław Sulewski,
(4B – 5A) Stanisław Woźniak – Damian Marchlewicz,
(6A – 6B) Kacper Sulewski – Aleksander Kozłowski.

VIII kolejka – 15 czerwca 2021 roku /wtorek/

Godz. 18:30 grupa C:
(1A – 1B) Paweł Kuna – Kamil ślifirski,
(2A – 3B) Przemysław Faj – Adrian Vittek,
(2B – 3A) Paweł Wincławski – Karol Maciejewski.

VIII kolejka – 17 czerwca 2021 roku /czwartek/

Godz. 18:30 grupa D:
(4A – 4B) Mateusz Trzasko – Stanisław Woźniak,
(5A – 6B) Damian Marchlewicz – Aleksander Kozłowski,
(5B – 6A) Przemysław Sulewski – Kacper Sulewski

Faza finałowa – gra o miejsca

IX kolejka – 26 czerwca 2021 /sobota/

Godz. 16:00 o miejsce XI: 5D – 6D (Aleksander Kozłowski – Kacper Sulewski)
godz. 16:00 o miejsce IX: 3D – 4D (Przemysław Sulewski – Damian Marchlewicz)
godz. 16:00 o miejsce VII: 1D – 2D (Mateusz Trzasko – Stanisław Woźniak)
godz. 17:30 o miejsce V: 5C – 6C (Karol Maciejewski – Adrian Vittek)
godz. 17:30 o miejsce III: 3C – 4C (Paweł Wincławski – Przemysław Faj)
godz. 17:30 o miejsce I: 1C – 2C (Kamil Ślifirski – Paweł Kuna)

Zakończenie około godziny 20:00

Harmonogram XI edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego
w grze pojedynczej – 45+

 

Grupa 45+
1 Zbigniew Drozd
2 Marek Tereszczak
3 Zbigniew Warchoł
4 Zbigniew Wacławski
5 Mirosław Wiejak

 

Pierwszy etap grupowy

I kolejka – 16 maja 2021 roku /niedziela/

Godz. 18:00
(2 – 5) Marek Tereszczak – Mirosław Wiejak,
(3 – 4) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski,
pauza (1) Zbigniew Drozd.

II kolejka – 19 maja 2021 roku /środa/

Godz. 18:00:
(5 – 3) Mirosław Wiejak – Zbigniew Warchoł,
(1 – 2) Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak,
pauza (4) Zbigniew Wacławski.

III kolejka – 23 maja 2021 roku /niedziela/

Godz. 18:00:
(3 – 1) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Drozd,
(4 – 5) Zbigniew Wacławski – Mirosław Wiejak,
pauza (2) Marek Tereszczak.

IV kolejka – 26 maja 2021 roku /środa/

Godz. 18:00:
(1 – 4) Zbigniew Drozd – Zbigniew Wacławski,
(2 – 3) Marek Tereszczak – Zbigniew Warchoł,
pauza (5) Mirosław Wiejak.

V kolejka – 30 maja 2021 roku / niedziela/

Godz. 18:00:
(4 – 2) Zbigniew Wacławski – Marek Tereszczak,
(5 – 1) Mirosław Wiejak – Zbigniew Drozd,
pauza (3) Zbigniew Warchoł.

Drugi etap – faza grupowa rewanżowa

VI kolejka – 6 czerwca 2021 roku /niedziela/

Godz. 18:00:
(2 – 5) Marek Tereszczak – Mirosław Wiejak,
(3 – 4) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski,
pauza (1) Zbigniew Drozd.

VII kolejka – 9 czerwca 2021 roku /środa/

Godz. 18:00:
(5 – 3) Mirosław Wiejak – Zbigniew Warchoł,
(1 – 2) Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak,
pauza (4) Zbigniew Wacławski.

VIII kolejka – 16 czerwca 2021 roku /środa/

Godz. 18:00:
(3 – 1) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Drozd,
(4 – 5) Zbigniew Wacławski – Mirosław Wiejak,
pauza (2) Marek Tereszczak.

IX kolejka – 23 czerwca 2021 roku /środa/

Godz. 18:00:
(1 – 4) Zbigniew Drozd – Zbigniew Wacławski,
(2 – 3) Marek Tereszczak – Zbigniew Warchoł,
pauza (5) Mirosław Wiejak.

X kolejka – 27 czerwca 2021 roku /niedziela/

Godz. 18:00:
(4 – 2) Zbigniew Wacławski – Marek Tereszczak,
(5 – 1) Mirosław Wiejak – Zbigniew Drozd,
pauza (3) Zbigniew Warchoł.

Wręczenie nagród około godziny 19:30

 

Faza grupowa – pierwszy etap

Grupa A Grupa B
1 Paweł Kuna 1 Adrian Vittek
2 Przemysław Faj 2 Paweł Wincławski
3 Karol Maciejewski 3 Stanisław Woźniak
4 Damian Marchlewicz 4 Aleksander Kozłowski
5 Mateusz Trzasko 5 Kamil Ślifirski
6 Kacper Sulewski 6 Przemysław Sulewski

I kolejka – 15 maja 2021 roku /sobota/

grupa A:
(1 – 6) Paweł Kuna – Kacper Sulewski 2:0 (6:0; 6:3)
(2 – 5) Przemysław Faj – Mateusz Trzasko 2:1 (2:6; 6:4; 6:4)
(3 – 4) Karol Maciejewski – Damian Marchlewicz 2:0 (6:1; 7:5)
grupa B:
(1 – 6) Adrian Vittek – Przemysław Sulewski 2:0 (6:3; 6:2)
(2 – 5) Paweł Wincławski – Kamil Ślifirski 0:2 (4:6;2:6)
(3 – 4) Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski 2:1 (6:1; 2:6; 6:4)

II kolejka – 18 maja 2021 roku /wtorek/

grupa B:
(6 – 4) Przemysław Sulewski – Aleksander Kozłowski 2:0 (6:4;6:3)
(5 – 3) Kamil Ślifirski – Stanisław Woźniak 1:2 (7:6; 4:6; 5:7)
(1 – 2) Adrian Vittek – Paweł Wincławski 0:2 (1:6; 2:6)

II kolejka – 20 maja 2021 roku /czwartek/
grupa A:
(6 – 4) Kacper Sulewski – Damian Marchlewicz 1:2 (6:2; 3:6; 0:6)
(5 – 3) Mateusz Trzasko – Karol Maciejewski 0:2 (3:6; 6:7)
(1 – 2) Paweł Kuna – Przemysław Faj 2:0 (6:3; 7:6) – rozegrany awansem

III kolejka – 22 maja 2021 roku /sobota/

grupa A:
(2 – 6) Przemysław Faj – Kacper Sulewski 2:0 (6:1; 6:4) – rozegrany awansem
(3 – 1) Karol Maciejewski – Paweł Kuna 0:2 (1:6;1:6)
(4 – 5) Damian Marchlewicz – Mateusz Trzasko 1:2 (3:6; 6:4; 4:6) 
grupa B:
(2 – 6) Paweł Wincławski – Przemysław Sulewski 1:2 (6:2; 4:6; 5:7) – rozegrany awansem
(3 – 1) Stanisław Woźniak – Adrian Vittek 0:2 (4:6; 4:6)
(4 – 5) Aleksander Kozłowski – Kamil Ślifirski  0:2 (4:6; 2:6)

IV kolejka – 25 maja 2021 roku /wtorek/

grupa B:
(6 – 5) Przemysław Sulewski – Kamil Ślifirski 0:2 (5:7;5:7)
(1 – 4) Adrian Vittek – Aleksander Kozłowski 2:0 (6:2;6:0)
(2 – 3) Paweł Wincławski – Stanisław Woźniak  2:0 (6:4;6:4)

IV kolejka – 27 maja 2021 roku /czwartek/

grupa A:
(6 – 5) Kacper Sulewski – Mateusz Trzasko 0:2 (1:6;4:6)
(1 – 4) Paweł Kuna – Damian Marchlewicz 2:0 (6:1; 6:0) – rozegrany awansem
(2 – 3) Przemysław Faj – Karol Maciejewski  2:0 (6:3;6:2)

V kolejka – 29 maja 2021 roku /sobota/

grupa A:
(3 – 6) Karol Maciejewski – Kacper Sulewski  2:0 (6:1;6:2)
(4 – 2) Damian Marchlewicz – Przemysław Faj 0:2 (3:6; 2:6) – rozegrany awansem
(5 – 1) Mateusz Trzasko – Paweł Kuna 0:2 (1:6; 2:6) – rozegrany awansem
grupa B:
(3 – 6) Stanisław Woźniak – Przemysław Sulewski  2:1 (3:6; 6:2; 6:2)
(4 – 2) Aleksander Kozłowski – Paweł Wincławski  0:2  (3:6;2:6)
(5 – 1) Kamil Ślifirski – Adrian Vittek  2:0 (6:2;7:6)

Faza grupowa – drugi etap

Tworzą się grupy C i D. Grupa C to miejsca 1-3 z grupy A i B, grupa D to miejsca 4-6 z grupy A i B. Wyniki z meczów z pierwszego etapu są przenoszone do grupy C i D.

Grupa C Grupa D
1A  Paweł Kuna 4A Mateusz Trzasko
1B  Kamil Ślifirski 4B Stanisław Woźniak
2A  Przemysław Faj 5A Damian Marchlewicz
2B  Paweł Wincławski 5B Przemysław Sulewski
3A  Karol Maciejewski 6A Kacper Sulewski
3B  Adrian Vittek 6B Aleksander Kozłowski

 

VI kolejka – 5 czerwca 2021 roku /sobota/

grupa C:
(1A – 3B) Paweł Kuna – Adrian Vittek 2:0 (6:2; 6:3)
(1B – 3A) Kamil Ślifirski – Karol Maciejewski 2:0 (6:4; 6:3)
(2A – 2B) Przemysław Faj – Paweł Wincławski 1:2 (1:6; 6:4; 1:6)
grupa D:
(4A – 6B) Mateusz Trzasko – Aleksander Kozłowski 2:1 (6:1; 6:7; 6:1)
(4B – 6A) Stanisław Woźniak – Kacper Sulewski 2:0 (6:4; 6:3)
(5A – 5B) Damian Marchlewicz – Przemysław Sulewski 0:2 (1:6; 0:6)

VII kolejka – 8 czerwca 2021 roku /wtorek/

grupa C:
(1A – 2B) Paweł Kuna – Paweł Wincławski vo obustronny 
(1B – 2A) Kamil Ślifirski – Przemysław Faj 2:0 (6:3; 7:5)
(3A – 3B) Karol Maciejewski – Adrian Vittek 2:0 (7:6; 6:4)

VII kolejka – 10 czerwca 2021 roku /czwartek/

grupa D:
(4A – 5B) Mateusz Trzasko – Przemysław Sulewski 2:0 (6:4; 6:4)
(4B – 5A) Stanisław Woźniak – Damian Marchlewicz 2:1 (6:1; 4:6; 6:1)
(6A – 6B) Kacper Sulewski – Aleksander Kozłowski 1:2 (2:6; 6:3; 5:7)

VIII kolejka – 15 czerwca 2021 roku /wtorek/

grupa C:
(1A – 1B) Paweł Kuna – Kamil Ślifirski 2:0 (7:6; 6:4) – rozegrany awansem
(2A – 3B) Przemysław Faj – Adrian Vittek  2:0 (6:4; 7:6)
(2B – 3A) Paweł Wincławski – Karol Maciejewski 2:0 (6:0; 6:3)

VIII kolejka – 17 czerwca 2021 roku /czwartek/

grupa D:
(4A – 4B) Mateusz Trzasko – Stanisław Woźniak  2:1 (4:6; 6:3; 6:4)
(5A – 6B) Aleksander Kozłowski – Damian Marchlewicz  2:0 (6:1; 6:3)
(5B – 6A) Przemysław Sulewski – Kacper Sulewski 2:0 (6:1; 7:5)

Faza finałowa – gra o miejsca

IX kolejka – 26 czerwca 2021 /sobota/

Godz. 16:00 o miejsce XI: 5D – 6D (Kacper Sulewski – Damian Marchlewicz) 2:0 (6:0; 6:0)
godz. 16:00 o miejsce IX: 3D – 4D (Przemysław Sulewski – Aleksander Kozłowski) 2:0 (6:3; 6:3)
godz. 16:00 o miejsce VII: 1D – 2D (Mateusz Trzasko – Stanisław Woźniak) 2:0 (6:2; 6:3)
godz. 17:30 o miejsce V: 5C – 6C (Karol Maciejewski – Adrian Vittek)  0:2  (3:6;4:6)
godz. 17:30 o miejsce III: 3C – 4C (Paweł Wincławski – Przemysław Faj)  2:1 (6:1; 6:7; 6:4)
godz. 17:30 o miejsce I: 1C – 2C (Kamil Ślifirski – Paweł Kuna) 0:2 (3:6; 0:6)

1 miejsce – Pawł Kuna
2 miejsce – Kamil Ślifirski
3 miejsce – Paweł Wincławski
4 miejsce – Przemysław Faj
5 miejsce – Adrian Vittek
6 miejsce – Karol Maciejewski
7 miejsce – Mateusz Trzasko
8 miejsce – Stanisław Woźniak
9 miejsce – Przemysław Sulewski
10 miejsce – Aleksander Kozłowski
11 miejsce – Kacper Sulewski
12 miejsce – Damian Marchlewicz

OPEN – Faza grupowa – I etap

Grupa A

Zawodnik P.
Kuna
P.
Faj
K.
Maciejewski
D.
Marchlewicz
M.
Trzasko
K.
Sulewski
Sety
Gemy
Punkty
Miejsce
P.
Kuna
X 2:0
(6:3;7:6)
2:0
(6:1;6:1)
2:0
(6:1;6:0)
2:0
(6:1;6:2)
2:0
(6:0;6:3)
10:0
(61:13)
10
I
P.
Faj
0:2
(3:6;6:7)
X 2:0
(6:3;6:2)
2:0
(6:3;6:2)
2:1
(2:6;6:4;6:3)
2:0
(6:1;6:4)
8:3
(59:41)
9
II
K.
Maciejewski
0:2
(1:6;1:6)
0:2
(3:6;2:6)
X 2:0
(6:1;7:5)
2:0
(6:2;7:6)
2:0
(6:1;6:2)
6:4
(45:41)
8
III
D.
Marchlewicz
0:2
(1:6;0:6)
0:2
(3:6;2:6)
0:2
(1:6;5:7)
X 1:2
(3:6;6:4;4:6)
2:1
(2:6;6:3;6:0)
3:9
(39:62)
6
V
M.
Trzasko
0:2
(1:6;2:6)
1:2
(6:2;4:6;3:6)
0:2
(2:6;6:7)
2:1
(6:3;4:6;6:4)
X 2:0
(6:1;6:4)
5:7
(52:57)
7
IV
K.
Sulewski
0:2
(0:6;3:6)
0:2
(1:6;4:6)
0:2
(1:6;2:6)
1:2
(6:2;3:6;0:6)
0:2
(1:6;4:6)
X 1:10
(25:62)
5
VI

 

Grupa B

Zawodnik A.
Vittek
P.
Wincławski
S.
Woźniak
A.
Kozłowski
K.
Ślifirski
P.
Sulewski
Sety
Gemy
Punkty
Miejsce
A.
Vittek
X 0:2
(1:6;2:6)
2:0
(6:4;6:4)
2:0
(6:2;6:0)
0:2
(2:6;6:7)
2:0
(6:3;6:2)
6:4
(47:36)
8
III
P.
Wincławski
2:0
(6:1;6:2)
X 2:0
(6:4;6:4)
2:0
(6:3;6:2)
0:2
(4:6;2:6)
1:2
(6:2;4:6;5:7)
7:4
(57:45)
8
II
S.
Woźniak
0:2
(4:6;4:6)
0:2
(4:6;4:6)
X 2:1
(6:1;2:6;6:4)
2:1
(7:6;6:4;7:5)
2:1
(3:6;6:2;6:2)
6:7
(65:60)
8
IV
A.
Kozłowski
0:2
(2:6;0:6)
0:2
(3:6;2:6)
1:2
(1:6;6:2;4:6)
X 0:2
(4:6;2:6)
0:2
(4:6;3:6)
1:10
(31:62)
5
VI
K.
Ślifirski
2:0
(6:2;7:6)
2:0
(6:4;6:2)
1:2
(7:6;4:6;5:7)
2:0
(6:4;6:2)
X 2:0
(7:5;7:5)
9:2
(67:49)
9
I
P.
Sulewski
0:2
(3:6;2:6)
2:1
(2:6;6:4;7:5)
1:2
(6:3;2:6;2:6)
2:0
(6:4;6:3)
0:2
(5:7;5:7)
X 5:7
(52:63)
7
V

Faza grupowa – II etap

Tworzą się grupy C i D. Grupa C to miejsca 1-3 z grupy A i B, grupa D to miejsca 4-6 z grupy A i B. Wyniki z meczów z pierwszego etapu są przenoszone do grupy C i D.

Grupa C Grupa D
1A  Kuna Paweł 4A Mateusz Trzasko
1B  Ślifirski Kamil 4B Stanisław Woźniak
2A  Faj Przemysław 5A Damian Marchlewicz
2B  Wincławski Paweł 5B Przemysław Sulewski
3A  Maciejewski Karol 6A Kacper Sulewski
3B  Vittek Adrian 6B Aleksander Kozłowski

Grupa C

Zawodnik P.
Kuna
K.
Ślifirski
P.
Faj
P.
Wincławski
K.
Maciejewski
A.
Vittek
Sety
Gemy
Punkty
Miejsce
P.
Kuna
X 2:0
(7:6;6:4)
2:0
(6:3;7:6)
vo obustronny 2:0
(6:1;6:1)
2:0
(6:2;6:3)
8:0              (50:26)
8
II
K.
Ślifirski
0:2
(6:7;4:6)
X 2:0
(6:3;7:5)
2:0
(6:4;6:2)
2:0
(6:4;6:3)
2:0
(6:2;7:6)
8:2
(60:42)
9
I
P.
Faj
0:2
(3:6;6:7)
0:2
(3:6;5:7)
X 1:2
(1:6;6:4;1:6)
2:0
(6:3;6:2)
2:0
(6:4;7:6)
5:6
(50:57)
6
IV
P.
Wincławski
vo obustronny 0:2
(4:6;2:6)
2:1
(6:1;4:6;6:1)
X 2:0
(6:0;6:3)
2:0
(6:1;6:2)
6:3
(46:26)
7
III
K.
Maciejewski
0:2
(1:6;1:6)
0:2
(4:6;3:6)
0:2
(3:6;2:6)
0:2
(0:6;3:6)
X 2:0
(7:6;6:4)
2:8
(30:58)
6
V
A.
Vittek
0:2
(2:6;3:6)
0:2
(2:6;6:7)
0:2
(4:6;6:7)
0:2
(1:6;2:6)
0:2
(6:7;4:6)
X 0:10
(36:63)
5
VI

Grupa D

Zawodnik M.
Trzasko
S.
Woźniak
D.
Marchlewicz
P.
Sulewski
K.
Sulewski
A.
Kozłowski
Sety
Gemy
Punkty
Miejsce
M.
Trzasko
X 2:1
(6:4;3:6;6:4)
2:1
(6:3;4:6;6:4)
2:0
(6:4;6:4)
2:0
(6:1;6:4)
2:1
(6:1;6:7;6:1)
10:3
(74:48)
10
VII
S.
Woźniak
1:2
(6:4;3:6:4:6)
X 2:1
(6:1;4:6:6:1)
2:1
(3:6;6:2;6:2)
2:0
(6:4;6:3)
2:1
(6:1;2:6;6:4)
9:5
(70:55)
9
VIII
D.
Marchlewicz
1:2
(3:6;6:4:4:6)
1:2
(1:6;6:4:1:6)
X 0:2
(1:6;0:6)
2:1
(2:6;6:3;6:0)
2:0
(6:1;6:3)
6:7
(48:57)
7
X
P.
Sulewski
0:2
(4:6;4:6)
1:2
(6:3;2:6;2:6)
2:0
(6:1:6:0)
X 2:0
(6:1:7:5)
2:0
(6:4;6:3)
7:4
(55:41)
8
IX
K.
Sulewski
0:2
(1:6;4:6)
0:2
(4:6;3:6)
1:2
(6:2;3:6;0:6)
0:2
(1:6;5:7)
X 1:2
(2:6;6:3;5:7)
1:8
(40:67)
5
XII
A.
Kozłowski
1:2
(1:6;7:6;1:6)
1:2
(1:6;6:2;4:6)
0:2
(1:6;3:6)
0:2
(4:6;3:6)
2:1
(6:2;3:6;7:5)
X 4:9
(47:69)
6
XI

Pierwszy etap grupowy

I kolejka – 16 maja 2021 roku /niedziela/

(2 – 5) Marek Tereszczak – Mirosław Wiejak 2:0 (6:2; 6:2)
(3 – 4) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski  2:0 (6:3; 6:3)
pauza (1) Zbigniew Drozd.

II kolejka – 19 maja 2021 roku /środa/

(5 – 3) Mirosław Wiejak – Zbigniew Warchoł 0:2 (2:6; 0:6)
(1 – 2) Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak 2:0 (6:3;7:5)
pauza (4) Zbigniew Wacławski.

III kolejka – 23 maja 2021 roku /niedziela/

(3 – 1) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Drozd 2:0 (6:0;6:1)
(4 – 5) Zbigniew Wacławski – Mirosław Wiejak 2:0 (6:2; 6:3)
pauza (2) Marek Tereszczak.

IV kolejka – 26 maja 2021 roku /środa/

(1 – 4) Zbigniew Drozd – Zbigniew Wacławski 1:2 (6:1; 1:6; 2:6) – rozegrany awansem
(2 – 3) Marek Tereszczak – Zbigniew Warchoł 2:0 (6:3;6:0)
pauza (5) Mirosław Wiejak.

V kolejka – 30 maja 2021 roku / niedziela/

(4 – 2) Zbigniew Wacławski – Marek Tereszczak  0:2 (4:6; 3:6)
(5 – 1) Mirosław Wiejak – Zbigniew Drozd 0:2 (4:6;3:6)
pauza (3) Zbigniew Warchoł.

Drugi etap – faza grupowa rewanżowa

VI kolejka – 6 czerwca 2021 roku /niedziela/

(2 – 5) Marek Tereszczak – Mirosław Wiejak 2:0 (6:2; 6:1)
(3 – 4) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski 2:1 (6:4; 2:6; 7:5)
pauza (1) Zbigniew Drozd.

VII kolejka – 9 czerwca 2021 roku /środa/

(5 – 3) Mirosław Wiejak – Zbigniew Warchoł 1:2 (3:6; 6:4; 0:6)
(1 – 2) Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak 0:2 (2:6; 4:6)
pauza (4) Zbigniew Wacławski.

VIII kolejka – 16 czerwca 2021 roku /środa/

(3 – 1) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Drozd  0:2 (1:6; 3:6)
(4 – 5) Zbigniew Wacławski – Mirosław Wiejak 2:0 (6:1; 6:0)
pauza (2) Marek Tereszczak.

IX kolejka – 23 czerwca 2021 roku /środa/

(1 – 4) Zbigniew Drozd – Zbigniew Wacławski  2:0 (6:1; 6:2)
(2 – 3) Marek Tereszczak – Zbigniew Warchoł   1:2 (6:7; 7:5; 6:7)
pauza (5) Mirosław Wiejak.

X kolejka – 27 czerwca 2021 roku /niedziela/

(4 – 2) Zbigniew Wacławski – Marek Tereszczak 0:2 (3:6; 1:6) – rozegrany awansem
(5 – 1) Mirosław Wiejak – Zbigniew Drozd 0:2 (4:6; 4:6)
pauza (3) Zbigniew Warchoł.

 

 

I etap grupowy oraz II etap – rewanżowy

Zawodnik Z.
Drozd
M.
Tereszczak
Z.
Warchoł
Z.
Wacławski
M.
Wiejak
Sety
Gemy
Punkty
Miejsce
Z.
Drozd
X 2:0
(6:3;7:5)
rewanż:
0:2
(2:6;4:6)
0:2
(0:6;1:6)
rewanż:
2:0
(6:1; 6:3)
1:2
(6:1;1:6;2:6)
rewanż:
2:0
(6:1;6:2)
2:0
(6:4;6:3)
rewanż:
2:0
(6:4;6:4)
11:6
(77:67)
13
III
M.
Tereszczak
0:2
(3:6;5:7)
rewanż:
2:0
(6:2;6:4)
X 2:0
(6:3;6:0)
rewanż:
1:2
(6:7;7:5; 6:7)
2:0
(6:4;6:3)
rewanż:
2:0
(6:3;6:1)
2:0
(6:2;6:2)
rewanż:
2:0
(6:2;6:1)
13:4
(99:59)
14
I
Z.
Warchoł
2:0
(6:0;6:1)
rewanż:
0:2
(1:6; 3:6)
0:2
(3:6;0:6)
rewanż:
2:1
(7:6;5:7; 7:6)
X 2:0
(6:3;6:3)
rewanż:
2:1
(6:4;2:6;7:5)
2:0
(6:2;6:0)
rewanż:
2:1
(6:3;4:6;6:0)
12:7
(93:76)
14
II
Z.
Wacławski
2:1
(1:6;6:1;6:2)
rewanż:
0:2
(1:6;2:6)
0:2
(4:6;3:6)
rewanż:
0:2
(3:6;1:6)
0:2
(3:6;3:6)
rewanż:
1:2
(4:6;6:2;5:7)
X 2:0
(6:2;6:3)
rewanż:
2:0
(6:1;6:0)
7:11
(72:77)
11
IV
M.
Wiejak
0:2
(4:6;3:6)
rewanż:
0:2
(4:6;4:6)
0:2
(2:6;2:6)
rewanż:
0:2
(2:6;1:6)
0:2
(2:6;0:6)
rewanż:
1:2
(3:6;6:4;0:6)
0:2
(2:6;3:6)
rewanż:
0:2
(1:6;0:6)
X 1:16
(34:88)
7
V

 

Klasyfikacja końcowa XI edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego w grze pojedynczej:

Kategoria Open

  1. Paweł Kuna
  2. Kamil Ślifirski
  3. Paweł Wincławski
  4. Przemysław Faj
  5. Adrian Vittek
  6. Karol Maciejewski
  7. Mateusz Trzasko
  8. Stanisław Woźniak
  9. Przemysław Sulewski
  10. Aleksander Kozłowski
  11. Kacper Sulewski
  12. Damian Marchlewicz

45+

  1. Marek Tereszczak
  2. Zbigniew Warchoł
  3. Zbigniew Drozd
  4. Zbigniew Wacławski
  5. Mirosław Wiejak

Zakończenie ligi oraz wręczenie nagród za miejsca I-IV nastąpi w dniu 9 lipca 2021 roku około godziny 17:00 przed rozpoczęciem turnieju tenisa ziemnego Noc Sportowa (korty w Parku Helwinga w Węgorzewie).

Gratulujemy 🙂

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO), Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie informuje, iż:
1. Administrator danych osobowych:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Węgorzewie przy ul. Turystycznej 14 11- 600 Węgorzewo, reprezentowany przez Dyrektora Mariusza Niedziółkę, z którym można skontaktować się telefonując pod numer: +48 507 049 843 lub pisząc na adres e- mail: mariusz.niedziolka@osir.wegorzewo.pl.
2. Inspektor Ochrony Danych:
Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować w sprawach dotyczących ochrony Państwa danych osobowych i realizacji praw z tym związanych pisząc pod wskazany adres email: hanna.draczkowska@gptogatus.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: + 48 533 327 058.
3. Cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych:
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
• realizacji świadczonych usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) RODO;
• konieczności wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, w szczególności na podstawie Ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 roku poz. 713, 1378), Ustawy z dnia 30 czerwca 2005 roku o finansach publicznych (Dz. U. z 2021 roku poz. 305) oraz Ustawy z dnia 18 stycznia 1996 roku o kulturze fizycznej (Dz. U. z 2007 r. nr 226 poz. 1675, z 2008 r. nr 195, poz. 1200, z 2009 r. nr 62, poz. 504, nr 97, poz. 801, nr 226, poz. 1809);
• promocji i informowania o działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji w Węgorzewie na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO tj. na postawie wyrażonej zgody na publikację Pani/ Pana wizerunku.
4. Okres przechowywania danych osobowych będzie ustalany przy zastosowaniu następujących kryteriów:
a. dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, w szczególności przez okres organizacji zawodów, przeprowadzenia promocji ligi, wyłonienia zwycięzców i odbioru nagród;
b. dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po ustaniu celu, dla którego zostały zebrane tj. po zakończeniu zawodów za wyjątkiem danych opublikowanych w mediach społecznościowych lub stronach internetowych, gdzie będą publikowane bezterminowo, lub do czasu odwołania zgody wyrażonej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;
c. dane osobowe będą przetwarzane do czasu zażądania przez osobę fizyczną, której dotyczą zmiany lub
usunięcia danych z zasobów Administratora a także do czasu zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych w przypadku ich przetwarzania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
d. dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy licząc od końca okresu przedawnienia wszelkich roszczeń wynikających lub mogących wyniknąć dla którejkolwiek ze stron- Administratora lub uczestnika zawodów.
5. Informacja o wymogu/ dobrowolności podania danych:
Przetwarzanie Pani/ Pana danych osobowych w ww. celach może stanowić wymóg ustawowy
lub warunkiem zawarcia umowy a ich nie podanie skutkować może ograniczyć zasady lub uniemożliwić realizację usługi. Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych na podstawie udzielonej zgody w celu publikacji wizerunku jest dobrowolne.
6. Okres przechowywania danych osobowych:
Państwa dane osobowe będziemy przechowywać przez okres niezbędny do realizacji celów, o których mowa w punkcie 3., w szczególności przez okres wynikający z przepisów prawa tj. Ustawy z dnia 14 lipca 1983 roku o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2020 r. poz. 164).
7. Odbiorcy danych osobowych:
Bez Państwa wiedzy i zgody nie udostępniamy Państwa danych osobowych innym podmiotom. Jednak w niezbędnym zakresie w trosce o najwyższą jakość świadczonych przez Administratora danych usług, Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom uprawnionym do przetwarzania danych na podstawie przepisów prawa lub umowy powierzenia przetwarzania danych.
8. Przekazywanie danych osobowych:
Administrator danych nie przekazuje Państwa danych osobowych poza teren Polski, Unii Europejskiej oraz poza Europejski Obszar Gospodarczy.
9. Przysługujące Państwu prawa związane z ochroną danych osobowych:
dostępu do wglądu swoich danych oraz otrzymania ich kopii; sprostowania danych np. nieaktualnych lub nieprawdziwych; usunięcia danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.
10. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie:
Pani/ Pana dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym decyzji o profilowaniu.
11. Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:
W przypadku stwierdzenia, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane z pominięciem przepisów o ochronie danych osobowych, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.

XI edycja Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego w grze pojedynczej

Termin i miejsce:

Rozgrywki odbędą się na boiskach do tenisa ziemnego przy ul. Bema 12 w Węgorzewie oraz przy Szkole Podstawowej nr 2 w Węgorzewie, od 15 maja 2021 roku według terminarza ustalanego przez Organizatora.

Kategorie:

  • OPEN
  • 45+
Lista zgłoszonych zawodników w kategorii OpenLista zgłoszonych zawodników w kategorii +45
Przemysław Sulewski
Kacper Sulewski
Paweł Kuna
Adrain Vittek
Aleksander Kozłowski
Karol Maciejewski
Przemysław Faj
Staniław Woźniak
Paweł Wincławski
Kamil Ślifirski
Damian Marchlewicz
Mateusz Trzasko
Zbigniew Drozd
Marek Tereszczak
Zbigniew Warchoł
Zbigniew Wacławski
Mirosław Wiejak

Uczestnictwo:

W lidze mogą brać udział:
– kategoria OPEN: zawodnicy urodzeni w 2007 roku i starsi
– kategoria 45+: zawodnicy urodzeni w 1976 roku i starsi
– oraz opłacili wpisowe za udział 100 PLN (uwaga – 50% zniżka dla osób, które wykupiły
karnet na korty za 300 zł), płatne do 11 maja 2021 roku w kasie Urzędu Miejskiego lub
na konto nr 85 1020 4753 0000 0102 0006 0350.
Uczniowie węgorzewskich szkół są zwolnieni z opłaty wpisowej.

Zgłoszenia zawodników do rozgrywek:

Do rozgrywek zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy do 11.05.2021 roku dopełnią poniższych formalności – dostarczą do organizatora:

  1. Do rozgrywek zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy do 11.05.2021 roku dopełnią poniższych formalności – dostarczą do organizatora:
  2. oświadczenie zawodnika. Niepełnoletni dodatkowo: oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego. W/w dokumenty muszą być wypełnione: czytelnie, drukowanym pismem i podpisane czytelnie przez zawodnika (w przypadku osób niepełnoletnich również przez opiekuna prawnego).
  3. Potwierdzenie opłacenia wpisowego, w przypadku uczniów węgorzewskich szkół – okazanie legitymacji szkolnej. Opłatę startową ustala się w wysokości 100,00 zł od zawodnika (uwaga – 50% zniżka dla osób, które wykupiły karnet na korty tenisowe za 300 zł). Wpisowe można wpłacić w kasie Urzędu Miejskiego w Węgorzewie; ul. Zamkowa lub przelewem na konto bankowe w/w Urzędu: 85 1020 4753 0000 0102 0006 0350 z dopiskiem „Imię i nazwisko zawodnika – wpisowe do XI edycji WLTZ  wiosna 2021”.
  4. Wpłacone wpisowe nie podlega zwrotowi.
  5. Dane organizatora: OSiR Węgorzewo; ul. Turystyczna 13; 11-600 Węgorzewo. Osoba uprawniona do kontaktu: Dariusz Balewicz, Zdzisław Brzozowski, tel. 87 428 5234; email: zapisy@osir.wegorzewo.pl