VII kolejka – 27 grudnia 2020 r.

Grupa A

Rafał Buczek – Stanisław Woźniak 0:2 (2:6; 1:6)

Aleksander Kozłowski – Jan Kujawski 2:0 (6:4; 6:2)

Zbigniew Wacławski – Wojciech Buraczyński (mecz przełożony)

Paweł Wincławski – Damian Marchlewicz 2:1 (6:3; 4:6; 6:1)

Grupa B

Przemysław Faj – Zbigniew Drozd (mecz przełożony)

Adrian Vittek – Marek Tereszczak (mecz przełożony)

Przemysław Sulewski – Karol Maciejewski (mecz przełożony)

Więcej informacji (wyniki, tabele, harmonogram) – kliknij tutaj

Ze względu na ogłoszoną ogólnokrajową kwarantannę w dniach 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku, dalsze rozgrywki zostaną dokończone po tym okresie. O szczegółach poinformujemy – Organizator.

Oleńka Giżycko nie zwalnia tempa XXV WHLPN

27 grudnia 2020 roku w Hali Miejskiej OSiR-u w Węgorzewie została rozegrana VIII kolejka XXV Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Wyniki:

Kormoran – Amators Pozezdrze   6:2   (2:2)

Bramki:  Walaszczyk Szymon; Maliszewski Daniel x 2; Łokietek Krzysztof x 2 i Herbaczewski Wiktor //  Denes Łukasz x 2

Zawodnik spotkania: Maliszewski Daniel (Kormoran)

Piekarnia Kruklanki – Fire Fighters  6:1   (3:1)

Bramki: Karbowski Miłosz x 2; Rusiak Filip x 2 Kłak Kamil i Sochacz Sebastian  //  Kruk Szymon

Żółta kartka: Bohun Dawid (Fire)

Zawodnik spotkania: Karbowski Miłosz (Piekarnia)

Sami Swoi – Four Fun   10:1 (5:0)

Bramki: Czatrowski Piotr x 2; Maciejewski Rafał; Zdobych Adrian x 3; Maciejewski Karol; Iwanowski Krzysztof; Drozd Łukasz; Mikłaszewicz Marcin  //  Denes Krystian 

Zawodnik spotkania: Zdobych Adrian (Sami Swoi)

Oleńka Giżycko – Start Kruklanki 21:0 (9:0)

Bramki: Rutkowski Mariusz x 6 i Rutkowski Jacek x 4; Zienda Radosław x 4; Pawlik Piotr x 5; Siedzik Paweł; Dębek Mateusz

Żółta kartka: Karpiński Krzysztof (Start)

Zawodnik spotkania: Siedzik Paweł (Oleńka)

Bonus Pastor – Omet Srokowo  0:3 (0:2)

Bramki:  Raiński Rafał x 2; Mazuro Krzysztof

Żółta kartka: Bilbin Damian (Bonus Pastor)

Zawodnik spotkania:  Jurczak Jakub (Bonus Pastor)

Pauza – Żubr Budry

Tabela po VIII kolejce:

1 miejsce: Oleńka Giżycko  – 19 pkt. bramki 54-5

2 miejsce: Piekarnia Kruklanki – 18 pkt. bramki 32-19

3 miejsce: Kormoran – 16 pkt. bramki 18-11

4 miejsce: Sami Swoi – 13 pkt. bramki 26-17

5 miejsce: Omet Srokowo – 13 pkt. bramki 21-19

6 miejsce: Amators Pozezdrze – 9 pkt. bramki 20-20

7 miejsce: Fire Fighters – 7 pkt. bramki 19-22

8 miejsce: Żubr Budry – 7 pkt. bramki 16-23

9 miejsce: Start Kruklanki – 7 pkt. bramki 12-42

10 miejsce: Bonus Pastor – 4 pkt. bramki 11-27

11 miejsce: Four Fun – 3 pkt. bramki 10-34

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

20 bramek: Rutkowski Mariusz (Oleńka)

14 bramek: Rusiak Filip (Piekarnia)

12 bramek: Rutkowski Jacek (Oleńka);

10 bramek: Denes Łukasz (Amators)

9 bramek: Żebrowski Piotr (Fire Fighters); Pawlik Piotr (Oleńka);

8 bramek: Rutkowski Jacek (Oleńka);

Najlepsza piątka VIII kolejki:

Jurczak Jakub (Bonus Pastor) – bramkarz; Maliszewski Daniel (Kormoran); Zdobych Adrian (Sami Swoi); Karbowski Miłosz (Piekarnia) i Siedzik Paweł (Oleńka)

Ze względu na ogłoszoną ogólnokrajową kwarantannę w dniach 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku, dalsze rozgrywki zostaną dokończone po tym okresie.

Zapowiedz IX Kolejki – 23 stycznia 2021

Godz. 16:00    Start Kruklanki – Bonus Pastor

Godz. 16:50   Four Fun – Oleńka Giżycko

Godz. 17:40   Fire Fighters – Sami Swoi

Godz. 18:30   Amators Pozezdrze – Piekarnia Kruklanki

Godz. 19:20    Żubr Budry – Kormoran

Pauza – Omet Srokowo

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz