Węgorzewska Halowa Liga Tenisa Ziemnego w grze pojedynczej

VI kolejka – 20 grudnia 2020 r., Hala Miejska OSiR Węgorzewo

Grupa A

  • Aleksander Kozłowski – Damian Marchlewicz 2:1 (6:3; 6:7; 6:3)
  • Paweł Wincławski – Wojciech Buraczyński 2:1 (3:6; 6:0; 6:3)
  • Stanisław Woźniak – Jan Kujawski 2:1 (6:1; 4:6; 6:1)
  • Rafał Buczek – Zbigniew Wacławski 2:1 (6:4; 2:6; 7:6)

Grupa B

  • Przemysła Sulewski – Paweł kuna 0:2 (1:6; 2:6)
  • Adrian Vittek – Karol Maciejewski 0:2 (2:6; 3:6)
  • Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak 2:0 (6:3; 6:0)

Więcej informacji (wyniki, tabele, harmonogram) – kliknij tutaj

27 grudnia odbędzie się ostatnia VII kolejka zmagań grupowych, po których poznamy pary ćwierćfinałowe:

  • Grupa A (hala główna):
  • 09:00 Rafał Buczek – Stanisław Woźniak
  • 10:30 Aleksander Kozłowski – Jan Kujawski
  • 12:00 Wojciech Buraczyński – Zbigniew Wacławski
  • 13:30 Paweł Wincławski – Damian Marchlewicz
  • Grupa B (hala pomarańczowa):
  • 09:00 Przemysław Faj – Zbigniew Drozd
  • 10:30 Adrian Vittek – Marek Tereszczak
  • 12:00 Przemysław Sulewski – Karol Maciejewski

Węgorzewska Halowa Liga Piłki Nożnej

Oleńka Giżycko na czele tabeli po VII kolejkach XXV WHLPN

Wyniki VII kolejki rozegranej 20 grudnia 2020 roku

  • Omet Srokowo – Oleńka Giżycko  0:5   (0:2)
  • Bramki:  Rutkowski Mariusz x 3 i Rutkowski Jacek x 2
  • Żółta kartka: Rutkowski Mariusz (Oleńka)
  • Zawodnik spotkania: Rutkowski Mariusz (Oleńka)
  • Start Kruklanki – Sami Swoi  2:3   (0:1)
  • Bramki:  Kamiński Kacper; Mila Szymon i bramka samobójcza  // Maciejewski Rafał i Czatrowski Piotr
  • Żółte kartki: Mila Szymon  (Start) // Sęktas Karol (Sami Swoi)
  • Zawodnik spotkania: Zdobych Adrian (Sami Swoi)
  • Four Fun – Piekarnia Kruklanki  1:4 (1:2)
  • Bramki: Tkacz Łukasz  //  Dawidziuk Robert; Rusiak Filip x 3
  • Żółta kartka: Tkacz Łukasz (Four Fun)
  • Zawodnik spotkania: Wysocki Adrian (Four Fun)
  • Fire Fighters – Kormoran 1:3 (0:1)
  • Bramki:  Piniaga Mateusz  //  Walaszczyk Szymon; Maliszewski Daniel i Ossowski Sebastian
  • Żółte kartki: Baran Daniel x 2 (Fire) //  Łokietek Krzysztof (Kormoran)
  • Czerwona kartka: Depta Patryk (Kormoran)
  • Zawodnik spotkania: Sawicz Niko (Fire Fighters)
  • Amators Pozezdrze – Żubr Budry  2:4 (0:3)
  • Bramki: Jęksa Damian i Dzienis Tomasz  //  Siechodnik Radosław x 2; Dowejko Kacper i Narewski Dawid
  • Zawodnik spotkania: Siechodnik Radosław (Żubr Budry)

Pauza – Bonus Pastor

Tabela po VII kolejce:

  • 1 miejsce: Oleńka Giżycko  – 16 pkt. bramki 33-5
  • 2 miejsce: Piekarnia Kruklanki – 15 pkt. bramki 26-18
  • 3 miejsce: Kormoran – 13 pkt. bramki 12-9
  • 4 miejsce: Sami Swoi – 10 pkt. bramki 16-16
  • 5 miejsce: Omet Srokowo – 10 pkt. bramki 18-19
  • 6 miejsce: Amators Pozezdrze – 9 pkt. bramki 18-14
  • 7 miejsce: Fire Fighters – 7 pkt. bramki 18-16
  • 8 miejsce: Żubr Budry – 7 pkt. bramki 16-23
  • 9 miejsce: Start Kruklanki – 7 pkt. bramki 12-21
  • 10 miejsce: Bonus Pastor – 4 pkt. bramki 11-24
  • 11 miejsce: Four Fun – 3 pkt. bramki 9-24

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

  • 14 bramek: Rutkowski Mariusz (Oleńka)
  • 12 bramek: Rusiak Filip (Piekarnia)
  • 9 bramek: Żebrowski Piotr (Fire Fighters)
  • 8 bramek: Denes Łukasz (Amators) i Rutkowski Jacek (Oleńka);
  • 7 bramek: Dawidziuk Robert (Piekarnia)
  • 6 bramki: Maciejewski Rafał (Sami Swoi)
  • 5 bramek: Mila Szymon (Start);
  • 4 bramki: Pawlik Piotr (Oleńka); Duda Mateusz i Szmyd Wojciech (Omet); Jęksa Damian (Amators) i Narewski Dawid (Żubr)

Najlepsza piątka VI kolejki:

Wysocki Adrian – bramkarz (Four Fun); Sawicz Niko (Fire Fighters); Zdobych Adrian (Sami Swoi); Siechodnik Radosław (Żubr Budry) i Rutkowski Mariusz (Oleńka)

Zawodnicy pauzujący w VIII kolejce (27.12.2020):

  • Mila Szymon (Start Kruklanki) – 3 żółta kartka
  • Baran Daniel (Fire Fighters) – 3 żółta kartka
  • Depta Patryk (Kormoran) –  czerwona kartka z VII kolejki

Zapowiedz VIII Kolejki – 27 grudnia 2020

  • Godz. 16:00    Kormoran – Amators Pozezdrze
  • Godz. 16:50   Piekarnia Kruklanki – Fire Fighters
  • Godz. 17:40   Sami Swoi – Four Fun
  • Godz. 18:30   Oleńka Giżycko – Start Kruklanki
  • Godz. 19:20  Bonus Pastor –  Omet Srokowo

Pauza – Żubr Budry

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz