Kategoria Open:

  1. Paweł Kuna
  2. Karol Maciejewski
  3. Adrian Vittek
  4. Rafał Buczek
  5. Paweł Wincławski
  6. Damian Marchlewicz
  7. Aleksander Kozłowski
Kategoria +45:

  1. Wojciech Buraczyński
  2. Zbigniew Drozd
  3. Mirosław Wiejak
  4. Marek Dzitowski
  5. Stanisław Woźniak
  6. Zbigniew Wacławski
  7. Marek Tereszczak

Regulamin Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej dostępny pod linkiem (plik w formacie PDF): https://osir.wegorzewo.pl/wp-content/uploads/2022/11/Regulamin-XIV-edycja-WHLTZ-gra-pojedyncza-2022_2023.pdf

Grupa Open

  1. Paweł Wincławski
  2. Adrian Vittek
  3. Karol Maciejewski
  4. Damian Marchlewicz
  5. Paweł Kuna
  6. Rafał Buczek
  7. Aleksander Kozłowski
I.            HALA GŁÓWNA 20.11.2022

10:00 (2-7) VITTEK – KOZŁOWSKI 2:0 (6:1; 6:0)

11:30 (3-6) MACIEJEWSKI – BUCZEK 2:1 (4:6; 6:2; 6:2)

13:00 (4-5) MARCHLEWICZ – KUNA 0:2 (0:6; 3:6)

Pauza – (1) WINCŁAWSKI

 

II.            HALA POMARAŃCZOWA 27.11.2022

10:00 (6-4) BUCZEK – MARCHLEWICZ 1:2 (1:6; 6:2; 3:6)

11:30 (7-3) KOZŁOWSKI – MACIEJEWSKI 2:0 (6:1; 6:2)

(1-2) WINCŁAWSKI – VITTEK MECZ ODBĘDZIE SIĘ 14.12.2022 – GODZ. 20:30 W HALI GŁÓWNEJ

Pauza – (5) KUNA

 

III.            HALA GŁÓWNA 04.12.2022

(3-1) MACIEJEWSKI – WINCŁAWSKI MECZ ODBĘDZIE SIĘ 21.12.2022 – GODZ. 20:30 W HALI GŁÓWNEJ

11:30 (4-7) MARCHLEWICZ – KOZŁOWSKI

13:00 (5-6) KUNA – BUCZEK

Pauza – (2) VITTEK

 

IV.            HALA POMARAŃCZOWA 11.12.2022

10:00 (7-5) KOZŁOWSKI – KUNA

11:30 (1-4) WINCŁAWSKI – MARCHLEWICZ

13:00 (2-3) VITTEK – MACIEJEWSKI

Pauza – (6) BUCZEK

 

 

V.            HALA GŁÓWNA 18.12.2022

10:00 (4-2) MARCHLEWICZ – VITTEK

11:30 (5-1) KUNA – WINCŁAWSKI

13:00 (6-7) BUCZEK – KOZŁOWSKI

Pauza – (3) MACIEJEWSKI

 

VI.            HALA POMARAŃCZOWA 08.01.2023

10:00 (1-6) WINCŁAWSKI – BUCZEK

11:30 (2-5) VITTEK – KUNA

13:00 (3-4) MACIEJEWSKI – MARCHLEWICZ

Pauza – (7) KOZŁOWSKI

 

VII.            HALA GŁÓWNA 15.01.2023

10:00 (5-3) KUNA – MACIEJEWSKI

11:30 (6-2) BUCZEK – VITTEK

13:00 (7-1) KOZŁOWSKI – WINCŁAWSKI

Pauza – (4) MARCHLEWICZ

 

VIII.           HALA POMARAŃCZOWA 22.01.2023

10:00 MIEJSCA 1-4 W TABELI

11:30 MIEJSCA 2-3 W TABELI

13:00 MIEJSCA 6-7 W TABELI

Pauza – MIEJSCE 5 W TABELI

 

IX.             HALA GŁÓWNA 29.01.2023

10:00 MECZ O V MIEJSCE (wygrany meczu półfinałowego 6-7 w tabeli z 5 w tabeli)

11:30 MECZ O III MIEJSCE

13:00 MECZ O I MIEJSCE

OKOŁO GODZINY 14:30 DEKORACJA

Klasyfikacja po pierwszej kolejce:

  1. Aleksander KOZŁOWSKI – 1 zw., 1 por., 3 pkt., sety 2:2 (13:15)
  2. Damian MARCHLEWICZ – 1 zw., 1 por. 3 pkt., sety 2:3 (17:22)
  3. Karol Maciejewski – 1 zw., 1 por., 3 pkt., sety 2:3 (19:22)
  4. Adrian VITTEK – 1 zw., 0 por., 2 pkt., sety 2:0 (12:1)
  5. Paweł KUNA – 1 zw., 0 por., 2 pkt., sety 2:0 (12:3)
  6. Rafał BUCZEK – 0 zw. 2 por., 2 pkt., sety 2:4 (20:30)
  7. Paweł WINCŁAWSKI – 0 zw., 0 por., 0 pkt., sety 0:0

zw. – zwycięstwo
por. – porażka

Grupa 45+

  1. Wojciech Buraczyński
  2. Stanisław Woźniak
  3. Marek Tereszczak
  4. Zbigniew Drozd
  5. Marek Dzitowski
  6. Zbigniew Wacławski
  7. Mirosław Wiejak
I.            HALA POMARAŃCZOWA 20.11.2022

10:00 (2-7) WOŹNIAK – WIEJAK 2:0 (6:2; 6:4)

11:30 (3-6) TERESZCZAK – WACŁAWSKI 1:2 (6:7; 6:1; 4:6)

13:00 (4-5) DROZD – DZITOWSKI 2:0 (6:3; 6:2)

Pauza – (1) BURACZYŃSKI

 

II.            HALA GŁÓWNA 27.11.2022

10:00 (6-4) WACŁAWSKI – DROZD 1:2 (7:6; 4:6; 0:6)

11:30 (7-3) WIEJAK – TERESZCZAK 0:2 (5:7; 5:7)

13:00 (1-2) BURACZYŃSKI – WOŹNIAK 2:1 (6:3; 3:6; 6:2)

Pauza – (5) DZITOWSKI

 

III.            HALA POMARAŃCZOWA 04.12.2022

10:00 (3-1) TERESZCZAK – BURACZYŃSKI

11:30 (4-7) DROZD – WIEJAK

13:00 (5-6) DZITOWSKI – WOŹNIAK (mecz VI kolejki zostanie rozegrany awansem zamiast meczu Dzitowski – Wacławski)

Mecz  III kolejki DZITOWSKI – WACŁAWSKI z powodu kontuzji zawodnika rozegrany zostanie w innym terminie.

 

IV.            SALA GŁÓWNA 11.12.2022

10:00 (7-5) WIEJAK – DZITOWSKI

11:30 (1-4) BURACZYŃSKI – DROZD

13:00 (2-3) WOŹNIAK – TERESZCZAK

Pauza – (6) WACŁAWSKI

 

V.            HALA POMARAŃCZOWA 18.12.2022

10:00 (4-2) DROZD – WOŹNIAK

11:30 (5-1) DZITOWSKI – BURACZYŃSKI

13:00 (6-7) WACŁAWSKI – WIEJAK

Pauza – (3) TERESZCZAK

 

VI.            HALA GŁÓWNA 08.01.2023

10:00 (1-6) BURACZYŃSKI – WACŁAWSKI

11:30 (2-5) WOŹNIAK – DZITOWSKI

13:00 (3-4) TERESZCZAK – DROZD

Pauza – (7) WIEJAK

 

VII.            HALA POMARAŃCZOWA 15.01.2023

10:00 (5-3) DZITOWSKI – TERESZCZAK

11:30 (6-2) WACŁAWSKI – WOŹNIAK

13:00 (7-1) WIEJAK – BURACZYŃSKI

Pauza – (4) DROZD

 

VIII.            HALA GŁÓWNA 22.01.2023

10:00 MIEJSCA 1-4 W TABELI

11:30 MIEJSCA 2-3 W TABELI

13:00 MIEJSCA 6-7 W TABELI

Pauza – MIEJSCE 5 W TABELI

 

IX.            HALA POMARAŃCZOWA 29.01.2023

10:00 MECZ O V MIEJSCE (wygrany meczu półfinałowego 6-7 w tabeli z 5 w tabeli)

11:30 MECZ O III MIEJSCE

13:00 MECZ O I MIEJSCE

OKOŁO GODZINY 14:30 DEKORACJA

 

 

Klasyfikacja po drugiej kolejce:

  1. Zbigniew DROZD – 2 zw., 0 por. 4 pkt., sety 4:1 (30:18)
  2. Marek TERESZCZAK – 1 zw., 1 por. 3 pkt., sety 3:2 (30:24)
  3. Stanisław WOŹNIAK – 1 zw., 1 por., 3 pkt., sety 3:2 (23:21)
  4. Zbigniew WACŁAWSKI – 1 zw., 1 por., 3 pkt., sety 3:3 (27:34)
  5. Wojciech BURACZYŃSKI – 1 zw., 0 por., 2 pkt., sety 2:1 (15:11)
  6. Mirosław WIEJAK – 0 zw., 2 por., 2 pkt., sety 0:4 (16:26)
  7. Marek DZITOWSKI – 0 zw., 1 por., 1 pkt. sety 0:2 (5:12)

zw. – zwycięstwo
por. – porażka

Węgorzewska Halowa Liga Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej – zapraszamy do zapisów.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie przyjmuje zapisy do XIV Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej w kategorii Open i 45+ Mężczyzn.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 listopada 2022 roku telefonicznie – 87 428 52 34 w godzinach 7:30-15:30 w dni powszednie oraz mailowo – zapisy@osir.wegorzewo.pl (podając w mailu imię i nazwisko zawodnika, kategorię rozgrywek, telefon kontaktowy).

Wpisowe od zawodnika 100 zł (uczniowie węgorzewskich szkół zwolnieni z opłaty, zniżka 20% dla posiadaczy Węgorzewskiej Karty Dużej Rodziny) – płatne do 15 listopada 2022 roku w kasie Urzędu Miejskiego w Węgorzewie lub na konto nr 85 1020 4753 0000 0102 0006 0350 z dopiskiem „imię i nazwisko – wpisowe do XIII edycji WHLTZ 2022/2023).

Uczestnictwo – w lidze mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 14 lat.

Termin i miejsce ligi – rozgrywki odbędą się w Hali Miejskiej OSiR Węgorzewo przy ul. Pionierów 6 w Węgorzewie, od 20 listopada 2022 roku według terminarza ustalanego przez organizatora.

Regulamin Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej dostępny pod linkiem (plik w formacie PDF): https://osir.wegorzewo.pl/wp-content/uploads/2022/10/Regulamin-XIV-edycja-WHLTZ-gra-pojedyncza.pdf

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support