TERMINARZ

 X Węgorzewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „ORLIK 2021”

 

I Kolejka – 06 maja 2021 (czwartek)

Godz. 19:00       Żubr Budry – Amators Pozezdrze

Godz. 19:45       Znajomi – Oleńka

Godz. 20:30       Sami Swoi – Duch Puszczy

Pauza – Fire Fighters

 

II Kolejka – 10 maja 2021 (poniedziałek)

Godz. 19:00       Znajomi – Sami Swoi

Godz. 19:45       Żubr Budry – Duch Puszczy

Godz. 20:30       Fire Fighters – Amators Pozezdrze

Pauza – Oleńka

 

III Kolejka – 13 maja 2021 (czwartek)

Godz. 19:00       Fire Fighters – Oleńka

Godz. 19:45       Amators Pozezdrze – Duch Puszczy

Godz. 20:30       Żubr Budry – Znajomi

Pauza – Sami Swoi

 

IV Kolejka – 20 maja 2021 (czwartek)

Godz. 19:00       Fire Fighters – Duch Puszczy

Godz. 19:45       Oleńka – Sami Swoi

Godz. 20:30       Amators Pozezdrze – Znajomi

Pauza – Żubr Budry

 

V Kolejka – 27 maja 2021 (czwartek)

Godz. 19:00       Oleńka – Żubr Budry

Godz. 19:45       Duch Puszczy – Znajomi

Godz. 20:30       Fire Fighters – Sami Swoi

Pauza – Amators Pozezdrze

 

VI Kolejka – 31 maja 2021 (poniedziałek)

Godz. 19:00       Fire Fighters – Znajomi – mecz się nie odbędzie walkower 3:0 dla Fire Fighters

Godz. 19:45       Sami Swoi – Żubr Budry

Godz. 20:30       Oleńka – Amators Pozezdrze

Pauza – Duch Puszczy

 

VII Kolejka – 07 czerwca 2021 (poniedziałek)

Godz. 19:00       Sami Swoi – Amators Pozezdrze

Godz. 19:45       Fire Fighters – Żubr Budry

Godz. 20:30       Duch Puszczy – Oleńka

Pauza – Znajomi

VIII kolejka 10 czerwca 2021 (czwartek)

Drużyny, które po VII-iu kolejkach zajmą n/w lokaty rozegrają mecze finałowe o miejsce końcowe w lidze. Drużyny z wyższego miejsca będą  uprzywilejowane. W normalnym czasie gry (2 x 15 minut) „remis” daje im zwycięstwo. Drużyna z niższego miejsca „musi” w normalnym czasie gry wygrać spotkanie, by zająć wyższe miejsce.

 

19:00 Mecz o V miejsce (drużyna V – drużyna VI)
Fire Fighters – Amators Pozezdrze

19:45 Mecz o III miejsce: (drużyna III – drużyna IV)
Żubr Budry – Duch Puszczy

20:30 Mecz o I miejsce: (drużyna I – drużyna II)
Sami Swoi – Oleńka

21:15 – Zakończenie

Tabela końcowa (po VIII kolejkach) Węgorzewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej:

1 miejsce: Oleńka 
2 miejsce: Sami Swoi
3 miejsce: Duch Puszczy
4 miejsce: Żubr Budry
5 miejsce: Amators Pozezdrze
6 miejsce: Fire Fighters
7 miejsce: Znajomi

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy obrońca – Patryk Potyra (Duch Puszczy)
Najlepszy bramkarz – Maciej Klisko (Sami Swoi)
Najlepszy strzelec – Miłosz Karbowski 9 bramek (Amators Pozezdrze)
Najlepszy zawodnik +35 lat – Piotr Reczek (Oleńka)
Najlepszy zawodnik MVP – Paweł Siedzik (Oleńka)

Tabela Węgorzewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej po  VII kolejkach:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Sami Swoi 6 13 17:10
2 Oleńka 6 12 20:13
3 Żubr Budry 6 11 19:16
4 Duch Puszczy 6 9 18:19
5 Fire Fighters 6 8 14:11
6 Amators Pozezdrze 6 7 13:15
7 Znajomi 3 0 7:24

 

I Kolejka – 06 maja 2021

 

Żubr Budry – Amators Pozezdrze 5:2 (1:0)
Bramki:
Żubr Budry – Dariusz Korotko 2, Anatol Rapita 1 , Radosław Siechodnik 1, samobójcza Amators Pozezdrze.
Amators Pozezdrze – Łukasz Denes 1, Robert Wasiak 1.
Żółte kartki:
Żubr Budry – Cezary Czura.
Amators Pozezdrze – Mateusz Rudaś.

 

Znajomi – Oleńka 3:6 (2:4)
Bramki:
Znajomi – Krystian Denes 1, Przemysław Sulewski 1, Szymon Mila 1.
Oleńka – Piotr Pawlik 1, Paweł Siedzik 2, Piotr Reczek 1, Radosław Zienda 1, Krzysztof Koleśnik 1.
Żółte kartki:
Znajomi – Patryk Depta.

 

Sami Swoi – Duch Puszczy 2:3 (1:2)
Bramki:
Sami Swoi – Piotr Czatrowski 1, Krzysztof Iwanowski 1.
Duch Puszczy – Jakub Pomian 1, Damian Awtuch 1, Patryk Potyra 1.
Żółte kartki:
Sami Swoi – Maciej Klisko, Krzysztof Iwanowski.
Duch Puszczy – Zbigniew Kordala.

 

II Kolejka – 10 maja 2021

 

Znajomi – Sami Swoi 2:5 (2:3)
Bramki:
Znajomi – Dariusz Solarczyk 1, Damian Wysocki 1.
Sami Swoi – Rafał Maciejewski 1, Przemysław Klimko 1, Łukasz Drozd 2, samobójcza Znajomych.

 

Żubr Budry – Duch Puszczy 4:3 (4:0)
Bramki:
Żubr Budry – Dawid Ostrowski 1, Dariusz Korotko 1, Radosław Siechodnik 1, Piotr  Wicha 1.
Duch Puszczy – Damian Awtuch 1, Patryk Potyra 2.
Żółta kartka:
Żubr Budy – Radosław Siechodnik.

 

Fire Fighters – Amators Pozezdrze 2:2 (0:1)
Bramki:
Fire Fighters – Dawid Bohun 1, Gabriel Bukowski 1.
Amators Pozezdrze – Miłosz Karbowski 2.

III Kolejka – 13 maja 2021

 

Fire Fighters – Oleńka 2:0 (1:0)
Bramki:
Fire Fighters – Mateusz Piniaga 1, Piotr Żebrowski 1.

 

Amators Pozezdrze – Duch Puszczy 4:2 (2:1)
Bramki:
Amators Pozezdrze – Daniel Łydziński 1, Miłosz Karbowski 1, Mateusz Markiewicz 2.
Duch Puszczy – Zbigniew Kordala 1, Łukasz Tkacz 1.
Żółta kartka:
Amators Pozezdrze – Łukasz Masłowski, Ariel Jęksa.

 

Żubr Budry – Znajomi 4:2 (1:1)
Bramki:
Żubr Budry – Krzysztof Mazuro 1, Piotr Wicha 2, samobójcza Ducha Puszczy.
Znajomi – Damian Wysocki 2.
Żółte kartki: 
Żubr Budry – Cezary Czura.

IV Kolejka – 20 maja 2021

 

Fire Fighters – Duch Puszczy 4:5 (3:2)
Bramki:
Fire Fighters – Mateusz Piniaga 1, Piotr Żebrowski 2, samobójcza Duch Puszczy 1.
Duch Puszczy – Zbigniew Kordala 1, Łukasz Tukajło 1, Damian Awtuch 3.

 

Oleńka – Sami Swoi 2:4 (1:1)
Bramki:
Oleńka – Piotr Pawlik 2.
Sami Swoi – Rafał Maciejewski 2, Krzysztof Iwanowski 1, Adrian Zdobych 1.

 

Amators Pozezdrze – Znajomi 3:0 (walkower)
Drużyna Znajomych nie stawiła się na mecz.

 

V Kolejka – 27 maja 2021

 

Oleńka – Żubr Budry 4:1 (2:0)
Bramki:
Oleńka – Piotr Pawlik 2, Paweł Siedzik 1 i Radosław Zienda 1.
Żubr Budry – Piotr Wicha 1.

 

Duch Puszczy – Znajomi 3:0 (walkower)
Drużyna Znajomych nie stawiła się na mecz. Jest to drugi walkower. Znajomi  zostali wykluczeni z rozgrywek zgodnie z ppkt. 12  VIII pkt. regulaminu.

 

Fire Fighters – Sami Swoi 0:1 (0:0)
Bramka:
Sami Swoi – Piotr Czotrowski 1.

 

VI Kolejka – 31 maja 2021

 

Fire Fighters – Znajomi
Mecz się nie odbył, drużyna “Znojomych” została wycofana z rozgrywek (z powodu oddania dwóch poprzednich meczy walkowerem)

 

Sami Swoi – Żubr Budry 2:2 (1:0)
Bramki:
Sami Swoi – Piotr Czatrowski 1, Rafał Maciejewski 1.
Żubr Budry – Jakub Putkowski 1 i Dawid Ostrowski 1.

 

Oleńka – Amators Pozezdrze 3:1 (0:1)
Bramki:
Oleńka – Radosław Zienda 1, Piotr Reczek 1 i  Sebastian Sochacz.

Amators – Miłosz Karbowski 1.

 

VII Kolejka – 07 czerwca 2021

 

Sami Swoi – Amators Pozezdrze 3:1 (0:1)
Bramki:
Sami Swoi – Piotr Czatrowski 1, Karol Maciejewski 1 i  Krzysztof Iwanowski 1.

Amators – Łukasz Denes 1.

 

Fire Fighters – Żubr Budry 3:3 (1:0)
Bramki:
Fire – Dawid Potoczny 1, Mateusz Piniaga 1 i Gabriel Bukowski 1.
Żubr Budry – Dawid Ostrowski 1, Jakub Putkowski i Dariusz Korotko 1.

 

Duch Puszczy – Oleńka 2:5 (0:2)
Duch – Zbigniew Kardala 1 i Marcin Kosakowski 1.
Oleńka – Radosław Zienda 3, Sebastian Sochacz i Piotr Pawlik.

 

VIII Kolejka (finałowa) – 10 czerwca 2021

 

Mecz o V miejsce:
Fire Fighters – Amators Pozezdrze 2:5
(1:5)

Bramki:
Fire – Daniel Baran x 2.
Amators – Miłosz Karbowski x 5.

 

Mecz o III miejsce:
Żubr Budry – Duch Puszczy 2:4
(0:2)

Bramki:
Żubr Budry – Dawid Ostrowski x 1, Jakub Putkowski  x 1.
Duch Puszczy – Zbigniew Kordala x 1, Marcin Kosakowsk  x 1i, Łukasz Tkacz x 1 i Patryk Potyra x 1.

 

Mecz o I miejsce:
Sami Swoi – Oleńka 2:3
(1:0)

Sami – Rafał Bendek x 1 i Karol Maciejewski x 1.
Oleńka – Krzysztof Koleśnik x 1, Paweł Siedzik x 1 i Piotr Pawlik x 1.

Żubr Budry

Anatol Rapita: 1
Dariusz Korotko: 2, 1, 1 (4)
Radosław Siechodnik: 1, 1
Dawid Ostrowski: 1, 1, 1, 1 (4)
Piotr Wicha: 1, 2, 1 (4)
Krzysztof Mazuro: 1
Jakub Putkowski: 1, 1, 1 (3)

Amators Pozezdrze

Łukasz Denes: 1, 1
Robert Wasiak: 1
Miłosz Karbowski: 2, 1, 1, 5 (9)  – król strzelców
Daniel Łydziński: 1
Mateusz Markiewicz: 2

Znajomi

Krystian Denes: 1
Przemysław Sulewski: 1
Szymon Mila: 1
Dariusz Solarczyk: 1
Damian Wysocki: 1, 2 (3)

Oleńka

Piotr Pawlik: 1, 2, 2, 1, 1 (7)
Paweł Siedzik: 2, 1, 1 (4)
Piotr Reczek: 1, 1,
Radosław Zienda: 1, 1, 1, 3 (6)
Krzysztof Koleśnik: 1, 1
Sebastian Sochacz: 1, 1

Sami Swoi

Piotr Czatrowski: 1, 1, 1, 1  (4)
Krzysztof Iwanowski: 1, 1, 1 (3)
Łukasz Drozd: 2
Rafał Maciejewski: 1, 2, 1 (4)
Przemysław Klimko: 1
Adrian Zdobych: 1
Karol Maciejewski: 1, 1
Rafał Bendek – 1,

Duch Puszczy

Jakub Pomian: 1
Damian Awtuch: 1, 1, 3 (5)
Patryk Potyra: 1, 2, 1 (4)
Zbigniew Kordala: 1, 1, 1, 1 (4)
Łukasz Tkacz: 1, 1
Łukasz Tukajło: 1
Marcin Kosakowski: 1, 1

Fire Fighters

Dawid Bohun: 1
Gabriel Bukowski: 1, 1
Mateusz Piniaga: 1,1, 1 (3)
Piotr Żebrowski: 1, 2 (3)
Dawid Potoczny: 1
Daniel Baran: 2,

 

 

Żubr Budry

Cezary Czura: żk (06.05), żk (13.05)
Radosław Siechodnik: żk (10.05)

Amators Pozezdrze

Mateusz Rudaś: żk (06.05)
Ariel Jęksa: żk (13.05)

Łukasz Masłowski żk (13.05)

Znajomi

Patryk Depta: żk (06.05)

Sami Swoi

Maciej Klisko: żk (06.05)
Adrian Zdobych: żk (06.05)

Duch Puszczy

Zbigniew Kordala: żk (06.05)

WYDARZENIE SPORTOWE Z UDZIAŁEM MAX. 25% PUBLICZNOŚCI
Z ZACHOWANIEM OBOWIĄZUJĄCEGO REŻIMU SANITARNEGO

Baner amatorskiej ligi piłki nożnej

DRUŻYNY UCZESTNICZĄCE W X EDYCJI
WĘGORZEWSKIEJ AMATORSKIEJ LIDZE PIŁKI NOŻNEJ

  1. OLEŃKA
  2. SAMI SWOI
  3. AMATORS POZEZDRZE
  4. FIRE FIGHTERS
  5. ZNAJOMI
  6. DUCH PUSZCZY
  7. ŻUBR BUDRY