COVID-19:

w związku z dalszymi decyzjami Ministerstwa Zdrowia w sprawie przedłużenia dalszych obostrzeń od 2021-02-27 „w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w województwie warmińsko-mazurskim”, organizator XXV edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2020-2021 podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek.

W lidze rozegrano osiem kolejek, ostatnia odbyła się 27 grudnia 2020 roku. Po tym terminie wprowadzono zakaz rozgrywek amatorskich. Niestety, w najbliższym czasie poprzez wprowadzone obostrzenia epidemiologiczne, nie będzie możliwości dokończenia ligi . Ponadto, w drużynach WHLPN uczestniczą zawodnicy zrzeszeni w IV i niższych ligach WMZPN, obecnie przygotowujący się do rundy wiosennej.

Zgodnie z regulaminem w/w ligi pkt. VIII, ppkt 10: „W przypadku odwołania ligi po rozegraniu VII kolejek, wyniki zostaną zachowane oraz zostaną przyznane nagrody”.

W związku z przedwczesnym zakończeniem WHLPN spowodowanym obostrzeniami wprowadzonymi w wyniku epidemii SARS-CoV-2, organizator postanowił nie przyznawać nagród finansowych w obecnej edycji.

Puchary, statuetki zostaną wręczone przy okazji rozegrania najbliższego Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie. Termin rozegrania zależy od przepisów umożliwiających możliwość przeprowadzenia takiego turnieju.

Wyniki końcowe XXV edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej:

I miejsce – Oleńka Giżycko
II – Piekarnia Kruklanki
III – Kormoran
IV – Sami Swoi
V – Omet Srokowo
VI – Amators Pozezdrze
VII – Fire Fighters
VIII – Żubr Budry
IX – Start Kruklanki
X – Bonus Pastor
XI – Four Fun

Wyróżnienia indywidualne:

Król strzelców – Rutkowski Mariusz (20 bramek) Oleńka Giżycko
Najlepszy bramkarz – Sawicz Niko (Fire Fighters)
Najlepszy zawodnik – Rusiak Filip (Piekarnia Kruklanki)

zb

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support