COVID-19:

w związku z dalszymi decyzjami Ministerstwa Zdrowia w sprawie przedłużenia dalszych obostrzeń od 2021-02-27 „w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w województwie warmińsko-mazurskim”, organizator XXV edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2020-2021 podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek.

W lidze rozegrano osiem kolejek, ostatnia odbyła się 27 grudnia 2020 roku. Po tym terminie wprowadzono zakaz rozgrywek amatorskich. Niestety, w najbliższym czasie poprzez wprowadzone obostrzenia epidemiologiczne, nie będzie możliwości dokończenia ligi . Ponadto, w drużynach WHLPN uczestniczą zawodnicy zrzeszeni w IV i niższych ligach WMZPN, obecnie przygotowujący się do rundy wiosennej.

Zgodnie z regulaminem w/w ligi pkt. VIII, ppkt 10: „W przypadku odwołania ligi po rozegraniu VII kolejek, wyniki zostaną zachowane oraz zostaną przyznane nagrody”.

W związku z przedwczesnym zakończeniem WHLPN spowodowanym obostrzeniami wprowadzonymi w wyniku epidemii SARS-CoV-2, organizator postanowił nie przyznawać nagród finansowych w obecnej edycji.

Puchary, statuetki zostaną wręczone przy okazji rozegrania najbliższego Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie. Termin rozegrania zależy od przepisów umożliwiających możliwość przeprowadzenia takiego turnieju.

Wyniki końcowe XXV edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej:

I miejsce – Oleńka Giżycko
II – Piekarnia Kruklanki
III – Kormoran
IV – Sami Swoi
V – Omet Srokowo
VI – Amators Pozezdrze
VII – Fire Fighters
VIII – Żubr Budry
IX – Start Kruklanki
X – Bonus Pastor
XI – Four Fun

Wyróżnienia indywidualne:

Król strzelców – Rutkowski Mariusz (20 bramek) Oleńka Giżycko
Najlepszy bramkarz – Sawicz Niko (Fire Fighters)
Najlepszy zawodnik – Rusiak Filip (Piekarnia Kruklanki)

zb