Dziś (tj. 23 października 2020 roku) w Hali Miejskiej OSiR Węgorzewo odbyła się Mini Przedszkolada z udziałem dzieci z przedszkola „Tygrysek”.

Organizatorem przedszkolady był OSiR Węgorzewo przy współpracy Samorządu Uczniowskiego SP 1 w Węgorzewie.

Grupa przedszkolaków uczestniczących w zawodach sportowo – rekreacyjnych miała do pokonania tory przeszkód – m. in. małe płotki, przejście pod dużymi płotkami, przenoszenie woreczków, piłek lekarskich i ringo, bieg na czworaka, slalom między tyczkami, przełożenie przez siebie koła hula hop, rzuty do celu, przejście w tunelu, zbieranie piłek do kosza, toczenie piłki lekarskiej. Zanim dzieci przystąpiły do ćwiczeń, przeprowadzona została rozmowa o zdrowym odżywianiu się, aktywnym wypoczynku, następnie odbyła się rozgrzewka wszystkich uczestników, po której wzięły udział w rywalizacji grupowej.

Pokonywanie torów przeszkód przez „Tygryski” na początku sprawiało trochę trudności, jednak później, po kilku ćwiczeniach z pokonywaniem torów już nie było większych problemów.

Po konkurencjach, wszyscy uczestnicy otrzymali medal pamiątkowy za udział w Mini Przedszkoladzie.

Galeria zdjęć:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support