Siatkówka plażowa, 6 lipca 2019 – para ze Szczytna niepokonana.

Na plaży miejskiej „Mamry” w Węgorzewie 6 lipca rozegrany został turniej Siatkówki Plażowej Panów, do którego zgłosiło się sześć par. Drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy.

  • Grupa A:
  • Mateusz Ferenc/Mateusz Midura (Bartoszyce/Wojciechy)
  • Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski (Korsze/Barczewo)
  • Artur Kramkowski/Jakub Popławski (Mrągowo/Kętrzyn)
  • Wyniki:
  • Mateusz Ferenc/Mateusz Midura – Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski 0:2
  • Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski – Artur Kramkowski/Jakub Popławski 2:0
  • Artur Kramkowski/Jakub Popławski – Mateusz Ferenc/Mateusz Midura 2:0
  • Klasyfikacja końcowa grupy A:
  • 1. Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski
  • 2. Artur Kramkowski/Jakub Popławski
  • 3. Mateusz Ferenc/Mateusz Midura
  • Grupa B:
  • Beniamin Olechnowicz/Dawid Puzio (Węgorzewo)
  • Jakub Boczar/Andrzej Hain (Szczytno)
  • Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk (Szczytno)
  • Wyniki:
  • Beniamin Olechnowicz/Dawid Puzio – Jakub Boczar/Andrzej Hain 0:2
  • Jakub Boczar/Andrzej Hain – Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk 2:0
  • Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk – Beniamin Olechnowicz/Dawid Puzio 2:0
  • Klasyfikacja końcowa grupy B:
  • 1. Jakub Boczar/Andrzej Hain
  • 2. Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk
  • 3. Beniamin Olechnowicz/Dawid Puzio
  • Półfinały:
  • Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski – Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk 2:0
  • Jakub Boczar/Andrzej Hain – Artur Kramkowski/Jakub Popławski 2:0
  • Mecz o miejsce:
  • V – Beniamin Olechnowicz/Dawid Puzio – Mateusz Ferenc/Mateusz Midura 0:2,
  • III – Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk – Artur Kramkowski/Jakub Popławski 2:0
  • I – Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski – Jakub Boczar/Andrzej Hain 0:2
  • Klasyfikacja końcowa turnieju:
  • 1. Jakub Boczar/Andrzej Hain (Szczytno)
  • 2. Norbert Fabisiak/Sebastian Kostrubski (Korsze/Barczewo)
  • 3. Oliwier Kubacki/Michał Ruszczyk (Szczytno)
  • 4. Artur Kramkowski/Jakub Popławski (Mrągowo/Kętrzyn)
  • 5. Mateusz Ferenc/Mateusz Midura (Bartoszyce/Wojciechy)
  • 6. Beniamin Olechnowicz/Dawid Puzio (Węgorzewo)

db

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz