W niedzielę, 22 listopada w Hali Miejskiej OSiR Węgorzewo odbyła się II kolejka:

W grupie A rozegrano wszystkie mecze:

  • Wojciech Buraczyński – Aleksander Kozłowski 2:0 (6:4; 7:6)
  • Damian Marchlewicz – Rafał Buczek 2:0 (6:4; 6:4)
  • Mirosław Wiejak – Stanisław Woźniak 0:2 (3:6; 0:6)
  • Paweł Wincławski – Jan Kujawski 2:0 (6:3; 6:0)

Grupa B – jeden mecz został przełożony na inny termin:

  • Paweł Kuna – Adrian Vittek 2:0 (6:0; 6:1)
  • Karol Maciejewski – Przemysław Faj 1:2 (6:7; 6:2; 2:6)
  • Przemysław Sulewski – Marek Tereszczak (mecz przełożony)

Już za tydzień, w III kolejce zmierzą się:

  • HALA GŁÓWNA 29.11.2020
  • 09:00 Mirosław Wiejak – Aleksander Kozłowski
  • 10:30 Jan Kujawski – Rafał Buczek
  • 12:00 Paweł Wincławski – Stanisław Woźniak
  • 13:30 Damian Marchlewicz – Wojciech Buraczyński
  • HALA POMARAŃCZOWA 29.11.2020
  • 09:00 Marek Tereszczak – Przemysław Faj
  • 10:30 Przemysław Sulewski – Zbigniew Drozd
  • 12:00 Karol Maciejewski – Paweł Kuna

Więcej informacji o WHLTZ – na stronie https://osir.wegorzewo.pl/xii-wegorzewska-halowa-liga-tenisa-ziemnego-w-grze-pojedynczej/ ;

Również w niedzielę rozegrano II kolejkę:

Galeria zdjęć z II kolejki: https://osir.wegorzewo.pl/ii-kolejka-xxv-wegorzewska-halowa-liga-pilki-noznej/

Wyniki:

  • Fire Fighters – Start Kruklanki 2:2  (1:0)
  • Bramki: Żebrowski Piotr i Sawicz Niko //  Romanowicz Rafał i Rucki Tomasz
  • Żółta kartka: Sikora Tomasz
  • Amators Pozezdrze – Omet Srokowo  0:1  (0:0)
  • Bramka: Potyra Patryk
  • Żółte kartki: Markiewicz Mateusz  // Potyra Patryk
  • Żubr Budry – Bonus Pastor 2:2  (1:1)
  • Bramki: Narewski Dawid x 2 // Fal Piotr i Galiniewski Patryk
  • Żółta kartka: Kun Adam
  • Kormoran – Oleńka Giżycko  2:2  (O:0)
  • Bramki: Klein Stanisław i Maliszewski Daniel  //  Rutkowski Mariusz x 2
  • Żółta kartka: Wiszniewski Krystian
  • Piekarnia Kruklanki – Sami Swoi  4:2  (0:1)
  • Bramki:  Turzonek Daniel; Kuszmider Damian; Dawidziuk Robert i Rusiak Filip  //  Maciejewski Rafał i Iwanowski Krzysztof
  • Żółte kartki: Iwanowski Krzysztof, Klisko Maciej

Omet Srokowo liderem po II kolejkach XXV Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Tabela po II kolejce:

  • 1 miejsce: Omet Srokowo – 6 pkt. bramki 4-2
  • 2 miejsce: Oleńka Giżycko – 4 pkt. bramki 8-3
  • 3 miejsce: Four Fun – 3 pkt. bramki 5-1
  • 4 miejsce: Piekarnia – 3 pkt. bramki 4-2
  • 5 miejsce: Amators Pozezdrze – 3 pkt. bramki 4-2
  • 6 miejsce: Sami Swoi – 3 pkt. bramki 5-4
  • 7 miejsce: Fire Fighters – 1 pkt. bramki 4-5
  • 8 miejsce: Bonus Pastor – 1 pkt. bramki 3-6
  • 9 miejsce: Kormoran – 1 pkt. bramki 2-5
  • 10 miejsce: Start Kruklanki – 1 pkt. bramki 3-7
  • 11 miejsce: Żubr Budry – 1 pkt. bramki 3-8

Najlepsza „piątka zawodników” II kolejki:

Droździel Hubert – bramkarz; Duda Mateusz (obaj Omet Srokowo); Maliszewski Daniel (Kormoran); Rutkowski Mariusz (Oleńka) i Rusiak Filip (Piekarnia Kruklanki)

Klasyfikacja najlepszych strzelców po dwóch kolejkach:

  • 4 bramki: Rutkowski Mariusz (Oleńka)
  • 3 bramki: Gaiński Łukasz (Four Fun); Maciejewski Rafał (Sami Swoi); Żebrowski Piotr (Fire)
  • 2 bramki: Narewski Dawid (Żubr); Denes Łukasz (Amators); Tkacz Łukasz (Four Fun);

W następną niedzielę (29.11.2020) odbędzie się III kolejka:

  • Godz. 16:00   Oleńka Giżycko – Piekarnia Kruklanki
  • Godz. 16:50   Bonus Pastor – Kormoran
  • Godz. 17:40   Omet Srokowo – Żubr Budry
  • Godz. 18:30   Start Kruklanki – Amators Pozezdrze
  • Godz. 19:20   Four Fun – Fire Fighters

Więcej informacji o WHLPN – na stronie https://osir.wegorzewo.pl/xxv-wegorzewska-halowa-liga-pilki-noznej/ .

Przypominamy, że wszystkie wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności.

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz