Kolejny, brązowy medal Mistrzostw Polski, już czwarty do swojej kolekcji dołożyła Izabela Mendyk.

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski odbywających się 04-05.09.2020 roku w Białej Podlaskiej, zawodniczka UKS Sokół Węgorzewo rzucając w trzeciej kolejce na odległość 43,16 m uplasowała się na pozycji medalowej i do końca konkursu utrzymała miejsce na podium.

Kolejna impreza odbyła się w Ciechanowie 12.09.2020 roku, były to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, gdzie startowało dwoje naszych podopiecznych „Sokoła” , uczniów naszego „Ogólniaka” – Magdalena Banasiewicz i Michał Kijewski. Magda uplasowała się dziesiątej pozycji w pchnięciu kulą oraz na świetnej piątej pozycji w rzucie dyskiem. Michał natomiast pokazał klasę i sam od startu do mety prowadził bieg, zwyciężając w czasie 1:27,26 w biegu na 600 m. Przed Michałem jeszcze start na Mistrzostwach Polski Młodzików „Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego” w Słupsku.

Ogromnie gratulujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie Węgorzewa na arenach ogólnopolskich.

tekst – Krystian Paluch 

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support