Sami Swoi i Amators na prowadzeniu po V kolejkach Pucharu Węgorzewa w Piłce Nożnej.

8 października 2020 roku została rozegrana V kolejka.

W pierwszym meczu:

spotkały się dwie drużyny niepokonane po IV kolejkach: Oleńka i Sami Swoi.  Drużyna Samych Swoich ograła  ekipę z Giżycka  4:2. Drużyna Zbigniewa Drozda zagrała bardzo dobry mecz, na szczególne wyróżnienie zasługuje Maciej Klisko, który w tym meczu wybronił kilkanaście strzałów i miał przy tym dużo szczęścia (4 słupki).

W drugim spotkaniu:

spotkały się drużyny, które po IV kolejkach nie zdobyły żadnego punktu. Krabowcy wygrali z Juniorem Vęgoria 9:5 i mogą się cieszyć z pierwszych punktów w lidze.

W trzecim spotkaniu:

Amators Pozezdrze wygrał z Four Fanem 4:2 i po tym zwycięstwie jest drugą drużyną z kompletem punktów.

W ostatnim czwartym spotkaniu:

Duch Puszczy wygrał 3:2 z Perełkami.

Wyniki V kolejki:

Oleńka Giżycko – Sami Swoi  2:4 (0:3)
Bramki: Zienda Radosław i Pucia Mateusz // Maciejewski Rafał x 2; Maciejewski Karol i Drozd Łukasz

Na zdjęciu poniżej drużyna Samych Swoich

Zdjęcie powyżej przedstawia drużynę Oleńki z Giżycka

Krabowcy – Junior Vęgoria  9:5 (4:2)
Bramki: Galiniewski Krzysztof x 3; Depta Patryk X 2; Babicz Bartosz x 2; Pawlik Marek i Wojtyszek Wiktor  //  Wargala Bartosz x 2; Galiniewski Patryk x 2 i Dowejko Kacper

Four Fun – Amators Pozezdrze  2:4  (2:2)
Bramki: Tkacz Łukasz x 2 //  Karbowski Miłosz x 2 i Denes Łukasz x 2

Perełki – Duch Puszczy  2:3  (2:2)
Bramki: Jarosz Łukasz i Czura Cezary  //   Wielgosz Mateusz; Łydziński Daniel i Awtuch Damian
Żółte kartki: Jarosz Łukasz  //  Wielgosz Mateusz i Łydziński Daniel

Tabela po V kolejkach:

1 miejsce: Sami Swoi  pkt. 15; bramki 26-9
2 miejsce: Amators Pozezdrze  pkt. 15; bramki 19-8
3 miejsce: Oleńka Giżycko  pkt. 12; bramki 22-8
4 miejsce: Duch Puszczy  pkt. 6; bramki 15-20
5 miejsce: Perełki  pkt. 6; bramki 14-15
6 miejsce: Four Fun  pkt. 3; bramki 15-21
7 miejsce: Krabowcy  pkt 3; bramki 10-20
8 miejsce: Junior Vęgoria  pkt. 0; bramki 15-35

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

9 bramek: Tkacz Łukasz (Four Fun),
6 bramek: Maciejewski Rafał (Sami Swoi) i Galiniewski Patryk (Junior),
5 bramek: Reczek Piotr i Zienda Radosław (Oleńka); Iwanowski Krzysztof (Sami Swoi) i Karbowski Miłosz (Amators).

VI kolejka  zostanie rozegrana 15.10.2020 (czwartek)

19:00 Oleńka Giżycko – Junior Vęgoria,
19:45 Krabowcy – Duch Puszczy,
20:30 Sami Swoi – Amators Pozezdrze,
21:15 Four Fun – Perełki.