Puchar Węgorzewa w Piłce Nożnej 2022

Zgłoszone drużyny:

  • Amators Pozezezdrze
  • Sami Swoi
  • Oleńka Giżycko
  • Duch Puszczy
  • Kormoran

Puchar Węgorzewa zostanie rozegrany w formie turniejów:

  • dwa turnieje eliminacyjne – 20.09.2022 i 04.10.2022 (systemem „każdy z każdym” podzielonym na dwa turnieje)
  • turniej finałowy o miejsca

Harmonogram (Orlik, ul. Pionierów 6):

20.09.2022 – mecze 2 x 12 minutu

  1. 18:30 Sami Swoi – Oleńka 0:3 (0:0)
  2. 19:00 Amators Pozezdrze – Kormoran 2:3 (1:1)
  3. 19:30 Duch Puszczy – Sami Swoi 2:2 (0:1)
  4. 20:00 Oleńka Giżycko – Kormoran 2:4 (1:1)
  5. 20:30 Amators Pozezdrze – Duch Puszczy 1:1 (0:1)

04.10.2022 – mecze 2 x 12 minut

  1. 18:30 Kormoran – Duch Puszczy 5:1 (2:0)
  2. 19:00 Sami Swoi – Amators Pozezdrze 3:2 (1:1)
  3. 19:30 Oleńka – Duch Puszczy 3:2 (2:0)
  4. 20:00 Sami Swoi – Kormoran 3:4 (1:2)
  5. 20:30 Oleńka – Amators Pozezdrze 0:3 (0:0)

18.10.2022 – mecze 2 x 15 minut
(Remis w normalnym czasie daje zwycięstwo drużynie wyżej notowanej)

  • 19:00 – mecz o III miejsce (trzecia z czwartą drużyną)
    Sami Swoi (III) – Amators Pozezdrze (IV)
  • 19:45 – mecz o I miejsce (pierwsza z drugą)
    Kormoran (I) – Oleńka Giżycko (II)

Klasyfikacja po pierwszym turnieju:

  1. Kormoran – 6 pkt. (2 zwycięstwa, bramki 7:4)
  2. Oleńka Giżycko – 3 pkt. (1 zwycięstwo, 1 porażka, bramki 5:4)
  3. Duch Puszczy – 2 pkt. (2 remisy, bramki 3:3)
  4. Amators Pozezdrze – 1 pkt (1 remis, 1 porażka, bramki 3:4)
  5. Sami Swoi – 1 pkt (1 remis, 1 porażka, bramki 2:5)

Klasyfikacja po drugim turnieju:

  1. Kormoran 12 pkt. (4 zwycięstwa, bramki 16:8)
  2. Oleńka Giżycko 6 pkt. (2 zwycięstwa, 2 porażki, bramki 8:9)
  3. Sami Swoi 4 pkt. (1 zwycięstwo, 1 remis, 2 porażki, bramki 8:11)
    O trzecim miejscu w tabeli zadecydował bezpośredni wygrany pojedynek z Amators Pozezdrze
  4. Amators Pozezdrze 4 pkt. ( 1 zwycięstwo, 1 remis, 2 porażki, bramki 8:7)
    O czwartym miejscu w tabeli zadecydował bezpośredni przegrany pojedynek z Sami Swoi
  5. Duch Puszczy 2 pkt. (2 remisy, 2 porażki, bramki 6:11)

Kartki:

  • żółta kartka Marcin Kosakowski (Duch Puszczy) w meczu przeciwko Sami Swoi (20.09.2022)
  • żółta kartka Rafał Bendek (Kormoran) w meczu przeciwko Sami Swoi (04.10.2022)
  • czerwona kartka Karol Maciejewski (Sami Swoi) w meczu przeciwko Kormoranowi (04.10.2022)

Bramki:

  • Kormoran:
    Daniel Maliszewski – 2, 2, 1, 1 (6)
    Patryk Galiniewski – 1, 1, 3 (5)
    Kamil Hałuszko – 1
    Zenon Wójcik – 1
    Rafał Bendek – 1
    Marcin Biaduń – 1
  • Oleńka Giżycko:
    Paweł Siedzik – 1
    Krzysztof Koleśnik – 1
    Sebastian Sochacz – 1
    Paweł Pawlik – 1, 1
    Piotr Reczek – 1
    Mariusz Libudzki – 2
  • Duch Puszczy:
    Łukasz Tkacz – 2, 2, 1 (5)
    Damian Wysocki – 1
  • Amators Pozezdrze:
    Krystian Denes – 1
    Łukasz Denes – 2
    Mateusz Wojtkiewicz – 1, 1
    Adam Szumada – 1
    Anatol Rapita – 1, 1
  • Sami Swoi:
    Łukasz Drozd – 1, 1
    Wojciech Drozd – 2
    Karol Sęktas – 1, 1
    Rafał Maciejewski – 1
    Dariusz Korotko – 1
Logo Zina

Oficjalny Partner imprez piłkarskich

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support