Przypominamy o obowiązku opłacenia oraz dostarczeniu wypełnionego i podpisanego oświadczenia zawodnika Organizatorowi, zgodnie z regulaminem ligi.
W przypadku braku opłaty lub niedostarczenia oświadczenia, zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.
Więcej informacji o Węgorzewskiej Lidze Tenisa Ziemnego pod tym linkiem:
https://osir.wegorzewo.pl/xi-edycja-wegorzewskiej-ligi-tenisa-ziemnego-w-grze-pojedynczej/

Harmonogram XI edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego
w grze pojedynczej – Open

Grupa AGrupa B
1 Paweł Kuna1 Adrian Vittek
2 Przemysław Faj2 Paweł Wincławski
3 Karol Maciejewski3 Stanisław Woźniak
4 Damian Marchlewicz4 Aleksander Kozłowski
5 Mateusz Trzasko5 Kamil Ślifirski
6 Kacper Sulewski6 Przemysław Sulewski

Faza grupowa – pierwszy etap

I kolejka – 15 maja 2021 roku /sobota/
godz. 16:00, grupa A:
(1 – 6) Paweł Kuna – Kacper Sulewski,
(2 – 5) Przemysław Faj – Mateusz Trzasko,
(3 – 4) Karol Maciejewski – Damian Marchlewicz.
godz. 17:30, grupa B:
(1 – 6) Adrian Vittek – Przemysław Sulewski,
(2 – 5) Paweł Wincławski – Kamil Ślifirski,
(3 – 4) Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski.

II kolejka – 18 maja 2021 roku /wtorek/
godz. 18:30 grupa B:
(6 – 4) Przemysław Sulewski – Aleksander Kozłowski,
(5 – 3) Kamil Ślifirski – Stanisław Woźniak,
(1 – 2) Adrian Vittek – Paweł Wincławski.

II kolejka – 20 maja 2021 roku /czwartek/
godz. 18:30 grupa A:
(6 – 4) Kacper Sulewski – Damian Marchlewicz,
(5 – 3) Mateusz Trzasko – Karol Maciejewski,
(1 – 2) Paweł Kuna – Przemysław Faj

III kolejka – 22 maja 2021 roku /sobota/
godz. 16:00 grupa A:
(2 – 6) Przemysław Faj – Kacper Sulewski,
(3 – 1) Karol Maciejewski – Paweł Kuna,
(4 – 5) Damian Marchlewicz – Mateusz Trzasko.
godz. 17:30 grupa B:
(2 – 6) Paweł Wincławski – Przemysław Sulewski,
(3 – 1) Stanisław Woźniak – Adrian Vittek,
(4 – 5) Aleksander Kozłowski – Kamil Ślifirski.

IV kolejka – 25 maja 2021 roku /wtorek/
godz. 18:30 grupa B:
(6 – 5) Przemysław Sulewski – Kamil Ślifirski,
(1 – 4) Adrian Vittek – Aleksander Kozłowski,
(2 – 3) Paweł Wincławski – Stanisław Woźniak.

IV kolejka – 27 maja 2021 roku /czwartek/
godz. 18:30 grupa A:
(6 – 5) Kacper Sulewski – Mateusz Trzasko,
(1 – 4) Paweł Kuna – Damian Marchlewicz,
(2 – 3) Przemysław Faj – Karol Maciejewski.

V kolejka – 29 maja 2021 roku /sobota/
godz. 16:00 grupa A:
(3 – 6) Karol Maciejewski – Kacper Sulewski,
(4 – 2) Damian Marchlewicz – Przemysław Faj,
(5 – 1) Mateusz Trzasko – Paweł Kuna.
godz. 17:30 grupa B:
(3 – 6) Stanisław Woźniak – Przemysław Sulewski,
(4 – 2) Aleksander Kozłowski – Paweł Wincławski,
(5 – 1) Kamil Ślifirski – Adrian Vittek

Faza grupowa – drugi etap

Tworzą się grupy C i D. Grupa C to miejsca 1-3 z grupy A i B, grupa D to miejsca 4-6 z grupy A i B. Wyniki z meczów z pierwszego etapu są przenoszone do grupy C i D.

Grupa CGrupa D
1A Paweł Kuna4A Mateusz Trzasko
1B Kamil Slifirski4B Stanisław Woźniak
2A Przemysław Faj5A Damian Marchlewicz
2B Paweł Wincławski5B Przemysław Sulewski
3A Karol Maciejewski6A Kacper Sulewski
3B Adrian Vittek6B Aleksander Kozłowski

VI kolejka – 5 czerwca 2021 roku /sobota/

Godz. 16:00 grupa C:
(1A – 3B) Paweł Kuna – Adrian Vittek,
(1B – 3A) Kamil Ślifirski – Karol Maciejewski,
(2A – 2B) Przemysław Faj – Paweł Wincławski.
Godz. 17:30 grupa D:
(4A – 6B) Mateusz Trzasko – Aleksander Kozłowski,
(4B – 6A) Stanisław Woźniak – Kacper Sulewski,
(5A – 5B) Damian Marchlewicz – Przemysław Sulewski.

VII kolejka – 8 czerwca 2021 roku /wtorek/

Godz. 18:30 grupa C:
(1A – 2B) Paweł Kuna – Paweł Wincławski,
(1B – 2A) Kamil Ślifirski – Przemysław Faj,
(3A – 3B) Karol Maciejewski – Adrian Vittek.

VII kolejka – 10 czerwca 2021 roku /czwartek/

Godz. 18:30 grupa D:
(4A – 5B) Mateusz Trzasko – Przemysław Sulewski,
(4B – 5A) Stanisław Woźniak – Damian Marchlewicz,
(6A – 6B) Kacper Sulewski – Aleksander Kozłowski.

VIII kolejka – 15 czerwca 2021 roku /wtorek/

Godz. 18:30 grupa C:
(1A – 1B) Paweł Kuna – Kamil ślifirski,
(2A – 3B) Przemysław Faj – Adrian Vittek,
(2B – 3A) Paweł Wincławski – Karol Maciejewski.

VIII kolejka – 17 czerwca 2021 roku /czwartek/

Godz. 18:30 grupa D:
(4A – 4B) Mateusz Trzasko – Stanisław Woźniak,
(5A – 6B) Damian Marchlewicz – Aleksander Kozłowski,
(5B – 6A) Przemysław Sulewski – Kacper Sulewski

Faza finałowa – gra o miejsca

IX kolejka – 26 czerwca 2021 /sobota/

Godz. 16:00 o miejsce XI: 5D – 6D
godz. 16:00 o miejsce IX: 3D – 4D
godz. 16:00 o miejsce VII: 1D – 2D
godz. 17:30 o miejsce V: 5C – 6C
godz. 17:30 o miejsce III: 3C – 4C
godz. 17:30 o miejsce I: 1C – 2C

Zakończenie około godziny 20:00