12 stycznia 2020 została rozegrana IX przedostatnia kolejka XXIV edycji Węgorzewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Hali Miejskiej OSiR-u w Węgorzewie.

Wyniki:

Bonus Pastor – Sami Swoi  4:5  (4:1)

Bramki: Drozd Łukasz x 2; Narewski Dawid x 2 i Iwanowski Krzysztof  //  Raiński Rafał x 2; Jarmołowski Jakub i Kowalewski Radosław

Amators Pozezdrze – Perełki  4:2  (1:2)

Bramki: Denes Łukasz x 2; Żyndul Leszek i Markiewicz Mateusz  //  Wysocki Damian i Kodeniec Piotr

Żubr Budry – Kormoran  1:2  (1:1)

Bramki: Wicha Piotr  //  Duda Marek x 2

Real Betis – Omet Srokowo  1:4  (0:1)

Bramki: Klisz Dawid  //  Swacha Łukasz; Czerniakowski Bartłomiej; Potyra Patryk i Putkowski

Żółta kartka: Czerniakowski Bartłomie

Pauza – Oleńka

Tabela po IX Kolejkach:

1: Oleńka 22 pkt. bramki 50:11

2: Kormoran 22 pkt. bramki 36:10

3: Omet Srokowo 16 pkt. bramki 40:26

4: Real Betis 12 pkt. bramki 21:32

5: Perełki 9 pkt. bramki 21:36

6: Żubr Budry 9 pkt. bramki 23:22

7: Amators 8 pkt. bramki 19:37

8: Sami Swoi 4 pkt. bramki 22:44

9: Bonus Pastor 2 pkt. bramki 15:29

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

17 bramek: Rutkowski Jacek (Oleńka)
12 bramek: Dwulat Marcin (Omet Srokowo)
10 bramek: Rutkowski Jacek (Oleńka)

9 bramek: Wiszniewski Krystian (Oleńka); Mazuro Krzysztof (Omet) i Wicha Piotr (Żubr Budry)
8 bramek: Depta Patryk; Maliszewski Daniel (Kormoran); Czerniakowski Bartłomiej (Omet) i Denes Łukasz (Amators Pozezdrze)
7 bramek: Wysocki Damian (Perełki)
6 bramek: Baran Daniel; Klisz Dawid (Real Betis); Biaduń Marcin (Kormoran) i Łydziński Daniel (Żubr)
5 bramek: Krupa Szymon (Kormoran); Maciejewski Rafał (Sami Swoi)

Zapraszamy na X kolejkę (Finałową), która zostanie rozegrana 19 stycznia 2020

Mecz o VII miejsce:   8 drużyna  – 7 drużyna (po IX kolejce)

Mecz o V miejsce:     5 drużyna – 6 drużyna

Mecz o III miejsce:    3 drużyna – 4 drużyna

Mecz o I miejsce:      1 drużyna – 2 drużyna

Drużyny, które po IX-ciu kolejkach zajęły w/w lokaty rozegrają mecze finałowe o miejsce końcowe. Drużyny z wyższego miejsca będą  uprzywilejowane. W normalnym czasie gry (2 x 15 minut) „remis” daje im zwycięstwo. Drużyna z niższego miejsca musi w normalnym czasie gry wygrać spotkanie, by zająć wyższe miejsce.
Bonus Pastor zajął dziewiąte miejsce – nie rozgrywa już dodatkowego meczu.

Godz. 16:30 – Mecz o VII miejsce:

Amators Pozezdrze – Sami Swoi

Godz. 17:10  Mecz o V miejsce:

Perełki – Żubr Budry

Godz. 17:50  Mecz o  III Miejsce:

Omet Srokowo – Real Betis

Godz. 18:30   Mecz o I Miejsce:

Oleńka – Kormoran

Godz. 19:15   zakończenie ligi (wręczenie nagród)

NAGRODY:

I miejsce – 500,00 zł dla drużyny.

II miejsce – 300,00 zł dla drużyny.

III miejsce – 200,00 zł dla drużyny.

Puchary dla wszystkich drużyn.

Dla zawodników trzech pierwszych drużyn:  medale.

Nagrody rzeczowe i statuetki dla:

a)     MVP – Najlepszy zawodnik – decyzja kapitanów drużyn i organizatora.

b)     Najlepszego bramkarza – decyzja kapitanów drużyn i organizatora.

c)      Najlepszego strzelca

Dodatkowo dla wszystkich drużyn oraz wyróżnionych zawodników  od głównych sponsorów Ligi – zostaną wręczone Vouchery na sprzęt sportowy.


SPONSORZY:

Stadnina Koni przy Dworku Mazurskim Lizer w Stręgielku.

Piękny Brzeg – Ośrodek Wypoczynkowy Węgorzewo.