Herb Gminy Węgorzewo
Herb Powiat Węgorzewski

Kluby Sportowe,
Uczniowskie Kluby Sportowe,
Szkoły oraz Mieszkańcy Powiatu Węgorzewskiego

OGŁOSZENIE
Konkursu „MISTRZ SPORTU 2022”

Ogłoszenie Konkursu – link bezpośredni do dokumentu w formacie pliku PDF dostępnego na stronie internetowej Powiatu Węgorzewskiego: https://cms-v2-files.idcomjst.pl/sites/238/wiadomosci/57854/files/ogloszenie_konkursu_mistrz_sportu_2022.pdf

Starosta Węgorzewski Marzenna Supranowicz oraz Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Kołaszewski zapraszają do zgłaszania kandydatur do konkursu „MISTRZ SPORTU 2022”.

W konkursie mogą brać udział mieszkańcy powiatu węgorzewskiego lub zawodnicy reprezentujący kluby sportowe powiatu węgorzewskiego, którzy w 2022 roku zajęli miejsca od I do III w zawodach rangi mistrzostw województwa oraz wyższej rangi w kraju i za granicą. Zgłaszać można również osoby lub zespoły nie zrzeszone w klubach, które zdobyły spektakularne wyniki sportowe w zawodach krajowych i zagranicznych lub zasłużyły się w każdy możliwy sposób do rozwoju sportu i rekreacji w powiecie węgorzewskim.

Termin zgłaszania kandydatów do konkursu „MISTRZ SPORTU 2022” upływa 20 grudnia 2022 r. (wtorek).

Zgłoszenia powinny być przesłane na formularzu (formularz dostępny na stronie internetowej Powiatu Węgorzewskiego w formie pliku DOCX – link bezpośredni: https://cms-v2-files.idcom-jst.pl/sites/238/wiadomosci/57854/files/formularz_zgloszenia_do_konkursu.docx) z pieczątką i podpisem zgłaszającego, pocztą elektroniczną (skan) na adres e-mail: promocja@powiatwegorzewski.pl, pocztą tradycyjną bądź dostarczone osobiście do Sekretariatu Starostwa Powiatowego w Węgorzewie.
Do pisemnego zgłoszenia lub maila należy dołączyć zdjęcia w zapisie elektronicznym prezentujące kandydata/ drużynę/ zespół.

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu „MISTRZ SPORTU 2022” odbędzie się 20 stycznia 2023 r. (piątek) na Hali Miejskiej OSiR w Węgorzewie
(ul. Pionierów 6).

Zasady przeprowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu określa Regulamin Konkursu „MISTRZ SPORTU 2022” link do regulaminu dostępnego na stronie Powiatu Węgorzewskiego w formacie pliku PDF:
https://cms-v2-files.idcom-jst.pl/sites/238/wiadomosci/57854/files/regulamin_konkursu_mistrz_sportu_2022.pdf

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support