Dziesięć par wystartowało w Nocnym Turnieju o Puchar Sympatyków Tenisa Ziemnego w Grze Podwójnej (31 lipca 2021 roku), którego organizatorem był Węgorzewianin – Paweł Kuna.

Uczestnicy zostali podzielenie na dwie grupy:

  • Żółtą:
    – Stanisław Woźniak, Przemysław Faj
    – Zbigniew Drozd, Karol Maciejewski
    – Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański
    – Anna Pilwińska, Jolanta Bończak
    – Joanna Płatek, Andrzej Dąbski
  • Białą:
    – Andrzej Cegiełka, Paweł Kuna
    – Adrian Vittek, Daniel Baran
    – Marek Adamowski, Tomasz Wróblewski
    – Jan Kujawski, Wacław Grabarczyk
    – Krzysztof Podlaszewski, Dariusz Kasprzyk

Mecze grupowe rozegrano na kortach przy ul. Bema 12 (gr. Żółta) i Szkoły Podstawowej nr 2 w Węgorzewie (gr. Biała) systemem „każdy z każdym” w grupie, jeden pełny set.

Klasyfikacja końcowa w grupach:

  • Żółta:
    1. Zbigniew Drozd, Karol Maciejewski
    2. Stanisław Woźniak, Przemysław Faj
    3. Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański
    4. Joanna Płatek, Andrzej Dąbski
    5. Anna Pilwińska, Jolanta Bończak
  • Biała:
    1. Andrzej Cegiełka, Paweł Kuna
    2. Adrian Vittek, Daniel Baran
    3. Marek Adamowski, Tomasz Wróblewski
    4. Jan Kujawski, Wacław Grabarczyk
    5. Krzysztof Podlaszewski, Dariusz Kasprzyk

Półfinały o miejsca I-IV i V-VIII rozegrano na krzyż (korty tenisowe przy Szkole Podstawowej nr 2 w Węgorzewie):

  • Miejsca I-IV:
    – 1 miejsce gr. Żółta (Zbigniew Drozd, Karol Maciejewski) – 2 miejsce gr. Biała (Adrian Vittek, Daniel Baran)
    Wygrana para – Adrian Vittek, Daniel Baran
    – 1 miejsce gr. Biała (Andrzej Cegiełka, Paweł Kuna) – 2 miejsce gr. Żółta (Stanisław Woźniak, Przemysław Faj)
    Wygrana para – Stanisław Woźniak, Przemysław Faj
  • Miejsca V-VIII:
    – 3 miejsce gr. Żółta (Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański) – 4 miejsce gr. Biała (Jan Kujawski, Wacław Grabarczyk)
    Wygrana para – Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański
    – 3 miejsce gr. Biała (Marek Adamowski, Tomasz Wróblewski) – 4 miejsce gr. Żółta (Joanna Płatek, Andrzej Dąbski)
    Wygrana para – Joanna Płatek, Andrzej Dąbski

Mecz o IX miejsce (pary, które zajęły miejsce piąte w grupie):
Anna Pilwińska, Jolanta Bończak – Krzysztof Podlaszewski, Dariusz Kasprzyk.
Wygrana para – Anna Pilwińska, Jolanta Bończak

Mecz o VII miejsce:
Marek Adamowski, Tomasz Wróblewski – Jan Kujawski, Wacław Grabarczyk.
Wygrana para – Marek Adamowski, Tomasz Wróblewski.

Mecz o V miejsce:
Joanna Płatek, Andrzej Dąbski – Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański.
Wygrana para – Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański.

Mecz o III miejsce:
Zbigniew Drozd, Karol Maciejewski – Andrzej Cegiełka, Paweł Kuna.
Wygrana para – Andrzej Cegiełka, Paweł Kuna.

Mecz o I miejsce:
Adrian Vittek, Daniel Baran – Stanisław Woźniak, Przemysław Faj.
Wygrana para – Stanisław Woźniak, Przemysław Faj.

Klasyfikacja końcowa Nocnego Turnieju o Puchar Sympatyków Tenisa Ziemnego w Grze Podwójnej:

  1. Stanisław Woźniak, Przemysław Faj
  2. Adrian Vittek, Daniel Baran
  3. Andrzej Cegiełka, Paweł Kuna
  4. Zbigniew Drozd, Karol Maciejewski
  5. Marek Tereszczak, Zdzisław Osmański
  6. Joanna Płatek, Andrzej Dąbski
  7. Tomasz Wróblewski, Marek Adamowski
  8. Jan Kujawski, Wacław Grabarczyk
  9. Anna Pilwińska, Jolanta Bończak
  10. Krzysztof Podlaszewski, Dariusz Kasprzyk

Podziękowania od organizatora i uczestników zawodów dla Dyrektora OSiR Węgorzewo za udostępnienie obiektów oraz podziękowania dla pracowników OSiR-u za pomoc w organizacji turnieju.

Zdjęcia (Paweł Kuna):