W piątek (9 października 2020 roku) w Hali Miejskiej OSiR Węgorzewo odbyła się Mini Przedszkolada z udziałem dzieci z przedszkola Misia Uszatka – grupa „Kogucików”.

Po przywitaniu uczestników przedszkolady, przeprowadzona została rozgrzewka, po której nastąpiły konkurencje dostosowane do wieku uczestników. Dzieci miały do pokonania tory przeszkód, m.in. małe płotki, przejście pod dużymi płotkami, przenoszenie piłek lekarskich i ringo, bieg na czworaka, slalom między tyczkami, przełożenie przez siebie koła hula hop, rzuty do celu, przejście w tunelu, zbieranie piłek do kosza, toczenie piłki lekarskiej. Była zdrowa rywalizacja, dużo uśmiechu i radości. Gratulujemy „Kogucikom” tak dużego zaangażowania w ćwiczeniach i takiej sprawności fizycznej.

Po konkurencjach, wszyscy uczestnicy otrzymali medal pamiątkowy za udział w Mini Przedszkoladzie.

Impreza odbyła się przy współpracy wychowawców Przedszkola im. Misia Uszatka w Węgorzewie oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie.

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support