Dziś (tj. 8 marca 2022 roku roku) w Hali Miejskiej OSiR Węgorzewo odbyła się Mini Przedszkolada z udziałem dzieci z węgorzewskiego przedszkola „Jesteś” – grupa Elfy.

Organizatorem przedszkolady był OSiR Węgorzewo przy współpracy Samorządu Uczniowskiego SP 1 w Węgorzewie.

Grupa przedszkolaków uczestniczących w zawodach sportowo – rekreacyjnych miała do pokonania tory przeszkód – m. in. małe płotki, przejście pod dużymi płotkami, przenoszenie piłek lekarskich i ringo, bieg na czworaka, slalom między tyczkami, przełożenie przez siebie koła hula hop, rzuty do celu, przejście w tunelu, toczenie piłki lekarskiej. Zanim dzieci przystąpiły do ćwiczeń, przeprowadzona została rozmowa o zdrowym odżywianiu, aktywnym wypoczynku. Następnie odbyła się rozgrzewka wszystkich uczestników, po której dzieci wzięły udział w rywalizacji grupowej.

Pokonywanie torów przeszkód przez „Elfy” na początku sprawiało trochę trudności, jednak później, po kilku ćwiczeniach z pokonywaniem torów już nie było większych problemów.

Po konkurencjach, wszyscy uczestnicy otrzymali medal pamiątkowy za udział w Mini Przedszkoladzie.

Galeria zdjęć dostępna na stronie Facebooka OSiR Węgorzewo, link bezpośredni:
https://www.facebook.com/wegorzewoosir/posts/pfbid0dZzBXpAqaFizEzJo28niJSEroBYcho2rLQeQL7PHoUquGpGQSSZtmqvyyuV6wvsnl

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support