Żubr umacnia się na pozycji lidera, Fire Fighters ogrywa Oleńkę, Znajomi bez punktów w lidze.

„Orlik” – 13 maja 2021 roku:

W pierwszym meczu trzeciej kolejki, faworyzowana Oleńka uległa Fire Fighters, nie zdobywając nawet jednej bramki (0:2, do przerwy 0:1). Bramki dla Fire Fighters zdobyli: Mateusz Piniaga oraz Piotr Żebrowski.

Drugie spotkanie, to wygrana Amators Pozezdrze nad Duchem Puszczy 4:2 (2:1). Żółtą kartkę w meczu otrzymał Ariel Jęksa (Amators Pozezdrze). Bramki dla Pozezdrza strzelili – Daniel Łydziński i Miłosz Karbowski, oraz dwie Mateusz Markiewicz.

Znajomi w trzecim spotkaniu trzeciej kolejki, równocześnie w swoim trzecim meczu ligowym, nie odnieśli zwycięstwa. Ulegli 2:4 Żubrowi Budry, do przerwy remis 1:1. Żółtą kartkę otrzymał zawodnik Żubra – Cezary Czura (druga kartka w lidze). Gole strzelone dla Żubra – Krzysztof Mazuro, Piotr Wicha dwie, oraz jedna samobójcza Znajomych. Na listę strzelców Znajomych zapisał się Damian Wysocki, zdobywając dwa gole.