Drugi turniej siatkówki plażowej rozegrano na plaży miejskiej Mamry przy pięknej słonecznej, choć trochę wietrznej pogodzie. Turniej węgorzewski zaliczany był również punktowo do innego rankingu – Powiat Cup 2018 organizowanego przez LUKS Wilczek Wilkowo.
Węgorzewski turniej składa się z trzech turniejów (24 czerwca, 8 lipca oraz 26 sierpnia), gdzie zwycięzcy zostaną wyłonieniu z najlepszym dorobkiem punktowym po wszystkich turniejach.

Do zawodów zgłosiło się 19 par.
Turniej rozegrano w trzech kategoriach:
– dzieci – rocznik 2004 i młodsze
– kobiet
– open

Klasyfikacja końcowa II Węgorzewskiego Turnieju Siatkówki Plażowej Powiat Cup – 8 lipca 2018 roku (kategorię dzieci rozegrano systemem „każdy z każdym”, natomiast kategorię open i kobiet systemem „brazylijskim”):

Dzieci – rocznik 2004 i młodsze:
1 – Dawid Puzio, Beniamin Olechnowicz (Węgorzewo) – 25 pkt
2 – Katarzyna Olszewska, Oliwia Kuberska (Lembruk, Łozdoje) – 20 pkt
3 – Kacper Harkot, Marcin Książek (Wilkowo, Łozdoje) – 15 pkt
4 – Katarzyna Mazek, Natalia Jankowiak (Ogonki, Węgorzewo) – 10 pkt
5 – Bartosz Strzałkowki, Patryk Kuczyński (Warszawa) – 8 pkt

Kobiet:
1 – Aniela Żukowska, Wiktoria Makalus (Kętrzyn) – 25 pkt
2 – Magdalena Bogucka, Alicja Klecan (Mrągowo) – 20 pkt
3 – Martyna Moczydłowska, Wiktoria Moczydłowska (Mrągowo)- 15 pkt
4 – Olga Mazek, Małgorzata Krusińska (Węgorzewo) – 10 pkt
5 – Marlena Skórnóg, Aleksandra Wyrzykowska (Węgorzewo) – 8 pkt
5 – Dominika Filipek, Dorota Lenczewska (Ryn) – 8 pkt
7 – Katarzyna Olszewska, Martyna Ruszczyk (Lembruk, Ryn) – 7 pkt

Open:
1 – Karol Giers, Artur Kramkowski (Piecki) – 25 pkt
2 – Mateusz Ferenc, Magdalena Bogucka (Bartoszyce) – 20 pkt
3 – Agata Plaga, Rafał Chełmiński (Giżycko) – 15 pkt
4 – Szymon Merski, Karol Ciechanowicz (Giżycko) – 10 pkt
5 – Kamil Sosnowski, Bartłomiej Szafran (Giżycko, Bystry)- 8 pkt
5 – Konrad Chwalaba, Maciej Chwalaba (Tychy)- 8 pkt
7 – Andrzej Hołoweńko, Mirosław Hołoweńko (Biedaszki) – 7 pkt

Gratulujemy i zapraszamy na kolejny – III – ostatni Węgorzewski Turniej Siatkówki Plażowej Powiat Cup , który odbędzie się 26 sierpnia 2018 roku na plaży miejskiej „Mamry” Węgorzewo.

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach:

Dzieci – rocznik 2004 i młodsze:
1 – Katarzyna Olszewska, Oliwia Kuberska (Lembruk, Łozdoje) – 40 pkt
2 – Katarzyna Mazek, Natalia Jankowiak (Ogonki, Węgorzewo) – 35 pkt
3 – Dawid Puzio, Beniamin Olechnowicz (Węgorzewo) – 25 pkt
4 – Kacper Harkot, Marcin Książek (Wilkowo, Łozdoje) – 15 pkt
5 – Bartosz Strzałkowki, Patryk Kuczyński (Warszawa) – 8 pkt

Kobiet:
1 – Magdalena Bogucka, Alicja Klecan (Mrągowo) – 45 pkt
2 – Marlena Skórnóg, Aleksandra Wyrzykowska (Giżycko, Węgorzewo) – 28 pkt
3 – Aniela Żukowska, Wiktoria Makalus (Kętrzyn) – 25 pkt
4 – Dominika Filipek, Dorota Lenczewska (Ryn) – 18 pkt
5 – Martyna Moczydłowska, Wiktoria Moczydłowska (Mrągowo)- 15 pkt
5 – Katarzyna Mazek, Natalia Jankowiak (Ogonki, Węgorzewo) – 15 pkt
5 – Katarzyna Olszewska, Martyna Ruszczyk (Lembruk, Ryn) – 15 pkt
8 – Olga Mazek, Małgorzata Krusińska (Węgorzewo) – 10 pkt
9 – Maja Sawicz, Jagoda Balewicz (Węgorzewo) – 8 pkt
10- Kinga Junko, Sara Pietnoczka (Węgorzewo) – 7 pkt

Open:
1 – Karol Giers, Artur Kramkowski (Piecki) – 50 pkt
2 – Mateusz Ferenc, Magdalena Bogucka (Bartoszyce) – 40 pkt
3 – Szymon Merski, Karol Ciechanowicz (Giżycko) – 25 pkt
4 – Agata Plaga, Rafał Chełmiński (Giżycko) – 15 pkt
5 – Dariusz Puzio, Dawid Puzio (Węgorzewo) – 10 pkt
6 – Kamil Sosnowski, Bartłomiej Szafran (Giżycko, Bystry)- 8 pkt
6 – Konrad Chwalaba, Maciej Chwalaba (Tychy)- 8 pkt
6 – Gracjan Burnos, Piotr Żebrowski – 8 pkt
9 – Andrzej Hołoweńko, Mirosław Hołoweńko (Biedaszki) – 7 pkt

fot. OSiR Węgorzewo

db

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz