Grupa AGrupa B
1. Paweł Wincławski
2. Damian Marchlewicz
3. Wojciech Buraczyński
4. Aleksander Kozłowski
5. Rafał Buczek
6. Stanisław Woźniak
7. Jan Kujawski
8. Mirosław Wiejak
1. Przemysław Sulewski
2. Karol Maciejewski
3. Paweł Kuna
4. Adrian Vittek
5. Przemysław Faj
6. Zbigniew Drozd
7. Marek Tereszczak
I.            HALA GŁÓWNA 15.11.2020
09:00 Paweł Wincławski – Mirosław Wiejak
10:30 Damian Marchlewicz – Jan Kujawski
12:00 Wojciech Buraczyński – Stanisław Woźniak
13:30 Aleksander Kozłowski – Rafał Buczek  

II.            HALA POMARAŃCZOWA 22.11.2020
09:00 Wojciech Buraczyński – Aleksander Kozłowski
10:30 Damian Marchlewicz – Rafał Buczek
12:00 Mirosław Wiejak – Stanisław Woźniak
13:30 Paweł Wincławski – Jan Kujawski 

III.            HALA GŁÓWNA 29.11.2020
09:00 Mirosław Wiejak – Aleksander Kozłowski
10:30 Jan Kujawski – Rafał Buczek
12:00 Paweł Wincławski – Stanisław Woźniak
13:30 Damian Marchlewicz – Wojciech Buraczyński  

IV.            HALA POMARAŃCZOWA 6.12.2020
09:00 Paweł Wincławski – Rafał Buczek
10:30 Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski
12:00 Jan Kujawski – Wojciech Buraczyński
13:30 Mirosław Wiejak – Damian Marchlewicz

V.            HALA GŁÓWNA 13.12.2020
09:00 Jan Kujawski – Mirosław Wiejak
10:30 Stanisław Woźniak – Damian Marchlewicz
12:00 Rafał Buczek – Wojciech Buraczyński
13:30 Paweł Wincławski – Aleksander Kozłowski  

VI.            HALA POMARAŃCZOWA 20.12.2020
09:00 Aleksander Kozłowski – Damian Marchlewicz
10:30 Paweł Wincławski – Wojciech Buraczyński
12:00 Stanisław Woźniak – Jan Kujawski
13:30 Rafał Buczek – Mirosław Wiejak  

VII.            HALA GŁÓWNA 27.12.2020
09:00 Rafał Buczek – Stanisław Woźniak
10:30 Aleksander Kozłowski – Jan Kujawski
12:00 Wojciech Buraczyński – Mirosław Wiejak
13:30 Paweł Wincławski – Damian Marchlewicz
I.            HALA POMARAŃCZOWA 15.11.2020
09:00 Karol Maciejewski – Marek Tereszczak
10:30 Paweł Kuna – Zbigniew Drozd
12:00 Adrian Vittek – Przemysław Faj

II.            HALA GŁÓWNA 22.11.2020
09:00 Paweł Kuna – Adrian Vittek
10:30 Karol Maciejewski – Przemysław Faj
12:00 Przemysław Sulewski – Marek Tereszczak  

III.            HALA POMARAŃCZOWA 29.11.2020
09:00 Marek Tereszczak – Przemysław Faj
10:30 Przemysław Sulewski – Zbigniew Drozd
12:00 Karol Maciejewski – Paweł Kuna  

IV.            SALA GŁÓWNA 6.12.2020
09:00 Zbigniew Drozd – Adrian Vittek
10:30 Przemysław Sulewski – Przemysław Faj
12:00 Marek Tereszczak – Paweł Kuna

V.            SALA POMARAŃCZOWA 13.12.2020
09:00 Zbigniew Drozd – Karol Maciejewski
10:30 Przemysław Faj – Paweł Kuna
12:00 Przemysław Sulewski – Adrian Vittek  

VI.            SALA GŁÓWNA 20.12.2020
09:00 Przemysław Sulewski – Paweł Kuna
10:30 Adrain Vittek – Karol Maciejewski
12:00 Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak  

VII.            HALA POMARAŃCZOWA 27.12.2020
09:00 Przemysław Faj – Zbigniew Drozd
10:30 Adrian Vittek – Marek Tereszczak
12:00 Przemysław Sulewski – Karol Maciejewski

Ćwierćfinały 3.01.2020:

HALA GŁÓWNA

·         09:00 1A – 4B

·         10:30 1B – 4A

·         12:00 2A – 3B

·         13:30 2B – 3A

HALA POMARAŃCZOWA

·         09:00 mecz o XIII miejsce 7A – 7B

·         10:30 mecz o XI miejsce 6A – 6B

·         12:00 mecz o IX miejsce 5A – 5B

Półfinały o miejsca V – VIII 10.01.2020:

HALA GŁÓWNA

·         09:00 przegrani meczów 1A – 4B i 2B – 3A

·         10:30 przegrani meczów 1B – 4A i 2A – 3B

Półfinały o miejsca I – IV 10.01.2020:

HALA GŁÓWNA

·         12:00 wygrani meczów 1A – 4B i 2B – 3A

·         13:30 wygrani meczów 1B – 4A i 2A – 3B

Finały 17.01.2020:

HALA GŁÓWNA

·         09:00 o miejsce VII przegrani meczów półfinałowych o miejsca V – VIII

·         10:30 o miejsce V wygrani meczów półfinałowych o miejsca V – VIII

·         12:00 o miejsce III przegrani meczów półfinałowych o miejsca I – IV

·         13:30 o miejsce I wygrani meczów półfinałowych o miejsca I – IV

Więcej informacji – kliknij tutaj

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz