Harmonogram XIII Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego
w Grze pojedynczej 2021/2022

Uwaga:

Oprócz klasyfikacji końcowej w kategorii Open dodatkowo sklasyfikowani zostaną zawodnicy +45.

Pierwszy etap – faza grupowa A, B
systemem „każdy z każdym” w grupie.

Drugi etap – faza grupowa

Tworzą się grupy C i D. Grupa C to miejsca 1-3 z grupy A i B, grupa D to miejsca 4-5 z grupy A i B. Wyniki z meczów z pierwszego etapu są przenoszone do grupy C, natomiast w grupie D mecze nie są zaliczane z pierwszego etapu fazy grupowej.

Grupy A i B zostały utworzone według klasyfikacji końcowej XII Węgorzewskiej Halowej Ligi Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej 2020/2021:

  1. Paweł Kuna – I miejsce
  2. Adrian Vittek – III miejsce
  3. Paweł Wincławski – IV miejsce
  4. Przemysław Faj – V miejsce
  5. Karol Maciejewski – VI miejsce
  6. Stanisław Woźniak – VII miejsce
  7. Aleksander Kozłowski – VIII miejsce
  8. Zbigniew Drozd – IX miejsce
  9. Rafał Buczek – X miejsce
  10. Marek Tereszczak – nieklasyfikowany

według schematu:

Grupa A – 1, 4, 6, 7, 10
Grupa B – 2, 3, 5, 8, 9

Grupa AGrupa B
1.Paweł Kuna
2. Przemysław Faj
3. Stanisław Woźniak
4. Aleksander Kozłowski
5. Marek Tereszczak
1. Adrian Vittek
2. Paweł Wincławski
3. Karol Maciejewski
4. Zbigniew Drozd
5. Rafał Buczek
I.            HALA GŁÓWNA 14.11.2021
09:00 Przemysław Faj – Marek Tereszczak
12:00 Stanisław Woźniak – Aleksander Kozłowski
Pauza – Paweł Kuna  
II.            HALA GŁÓWNA 21.11.2021
10:30 Paweł Kuna – Stanisław Woźniak
13:30 Aleksander Kozłowski – Marek Tereszczak
Pauza – Przemysław Faj  
III.            HALA GŁÓWNA 28.11.2021
09:00 Paweł Kuna – Aleksander Kozłowski
12:00 Przemysław Faj – Stanisław Woźniak
Pauza – Marek Tereszczak  
IV.            HALA GŁÓWNA 5.12.2021
10:30 Aleksander Kozłowski – Przemysław Faj
13:30 Marek Tereszczak – Paweł Kuna
Pauza – Stanisław Woźniak  
V.            HALA GŁÓWNA 12.12.2021
09:00 Paweł Kuna – Przemysław Faj
12:00 Stanisław Woźniak – Marek Tereszczak
Pauza – Aleksander Kozłowski  
VI.            HALA GŁÓWNA 19.12.2021
GRUPA C
09:00 1A – 3B
10:30 1B – 3A
12:00 2A – 2B  
VII.            HALA GŁÓWNA 02.01.2022
GRUPA C
09:00 1B – 2A
10:30 1A – 2B
12:00 3A – 3B  
VII.            HALA GŁÓWNA 09.01.2022
GRUPA C
09:00 3A – 2B
10:30 3B – 2A
12:00 1A – 1B
I.            HALA GŁÓWNA 14.11.2021
10:30 Paweł Wincławski – Rafał Buczek
13:30 Karol Maciejewski – Zbigniew Drozd
Pauza – Adrian Vittek  
II.            HALA GŁÓWNA 21.11.2021
09:00 Adrian Vittek – Karol Maciejewski
12:00 Zbigniew Drozd – Rafał Buczek Pauza – Paweł Wincławski  
III.            HALA GŁÓWNA 28.11.2021
10:30 Adrian Vittek – Zbigniew Drozd
13:30 Paweł Wincławski – Karol Maciejewski
Pauza – Rafał Buczek  
IV.            SALA GŁÓWNA 5.12.2021
09:00 Zbigniew Drozd – Paweł Wincławski
12:00 Rafał Buczek – Adrian Vittek
Pauza – Karol Maciejewski  
V.            SALA GŁÓWNA 12.12.2021
10:30 Adrian Vittek – Paweł Wincławski
13:30 Karol Maciejewski – Rafał Buczek
Pauza – Zbigniew Drozd  
VI.            SALA POMARAŃCZOWA 19.12.2021
GRUPA D
09:00 4A – 5B
10:30 4B – 5A    
VII.            HALA POMARAŃCZOWA 02.01.2022
GRUPA D
09:00 4A – 5A
10:30 4B – 5B    
VII.            HALA POMARAŃCZOWA 09.01.2022
GRUPA D
09:00 5A – 5B
10:30 4A – 4B    




Więcej informacji o XIII edycji Węgorzewskiej Halowej Lidze w Tenisie Ziemnym w Grze Pojedynczej pod linkiem:
https://osir.wegorzewo.pl/xiii-wegorzewska-halowa-liga-tenisa-ziemnego-mezczyzn-w-grze-pojedynczej/