Węgorzewską Halową Ligę Tenisa Ziemnego w Grze Pojedynczej zaczynamy 20 listopada 2022 roku, ostatnie mecze finałowe planowane są na 29 stycznia 2023 roku.
W kategorii Open i 45+ mamy zgłoszonych po siedmiu zawodników, którzy zagrają systemem „każdy z każdym” w fazie grupowej, następnie półfinały o miejsca I-IV (1 miejsce z 4 miejscem oraz 2 m. z 3 z m.) oraz V-VII (mecz pomiędzy zawodnikami 6 i 7 miejsca – wygrany tego meczu zagra z 5 miejscem z grupy o miejsce V).
Zwycięzcy półfinałów o miejsca I-IV zagrają o I miejsce, przegrani zaś o III.

Grupa Open

  1. Paweł Wincławski
  2. Adrian Vittek
  3. Karol Maciejewski
  4. Damian Marchlewicz
  5. Paweł Kuna
  6. Rafał Buczek
  7. Aleksander Kozłowski

I. HALA GŁÓWNA 20.11.2022
10:00 (2-7) VITTEK – KOZŁOWSKI
11:30 (3-6) MACIEJEWSKI – BUCZEK
13:00 (4-5) MARCHLEWICZ – KUNA
Pauza – (1) WINCŁAWSKI 

II. HALA POMARAŃCZOWA 27.11.2022
10:00 (6-4) BUCZEK – MARCHLEWICZ
11:30 (7-3) KOZŁOWSKI – MACIEJEWSKI
(1-2) WINCŁAWSKI – VITTEK MECZ ODBĘDZIE SIĘ 14.12.2022 – GODZ. 20:30 W HALI POMARAŃCZOWEJ
Pauza – (5) KUNA 

III. HALA GŁÓWNA 04.12.2022
(3-1) MACIEJEWSKI – WINCŁAWSKI MECZ ODBĘDZIE SIĘ 21.12.2022 – GODZ. 20:30 W HALI POMARAŃCZOWEJ
11:30 (4-7) MARCHLEWICZ – KOZŁOWSKI
13:00 (5-6) KUNA – BUCZEK
Pauza – (2) VITTEK 

IV. HALA POMARAŃCZOWA 11.12.2022
10:00 (7-5) KOZŁOWSKI – KUNA
11:30 (1-4) WINCŁAWSKI – MARCHLEWICZ
13:00 (2-3) VITTEK – MACIEJEWSKI
Pauza – (6) BUCZEK  

V. HALA GŁÓWNA 18.12.2022
10:00 (4-2) MARCHLEWICZ – VITTEK
11:30 (5-1) KUNA – WINCŁAWSKI
13:00 (6-7) BUCZEK – KOZŁOWSKI
Pauza – (3) MACIEJEWSKI 

VI. HALA POMARAŃCZOWA 08.01.2023
10:00 (1-6) WINCŁAWSKI – BUCZEK
11:30 (2-5) VITTEK – KUNA
13:00 (3-4) MACIEJEWSKI – MARCHLEWICZ
Pauza – (7) KOZŁOWSKI 

VII. HALA GŁÓWNA 15.01.2023
10:00 (5-3) KUNA – MACIEJEWSKI
11:30 (6-2) BUCZEK – VITTEK
13:00 (7-1) KOZŁOWSKI – WINCŁAWSKI
Pauza – (4) MARCHLEWICZ 

VIII. HALA POMARAŃCZOWA 22.01.2023
10:00 MIEJSCA 1-4 W TABELI
11:30 MIEJSCA 2-3 W TABELI
13:00 MIEJSCA 6-7 W TABELI
Pauza – MIEJSCE 5 W TABELI 

IX. HALA GŁÓWNA 29.01.2023
10:00 MECZ O V MIEJSCE (wygrany meczu półfinałowego 6-7 w tabeli z 5 w tabeli)
11:30 MECZ O III MIEJSCE
13:00 MECZ O I MIEJSCE

OKOŁO GODZINY 14:30 DEKORACJA

Grupa 45+

  1. Wojciech Buraczyński
  2. Stanisław Woźniak
  3. Marek Tereszczak
  4. Zbigniew Drozd
  5. Marek Dzitowski
  6. Zbigniew Wacławski
  7. Mirosław Wiejak

I. HALA POMARAŃCZOWA 20.11.2022
10:00 (2-7) WOŹNIAK – WIEJAK
11:30 (3-6) TERESZCZAK – WACŁAWSKI
13:00 (4-5) DROZD – DZITOWSKI
Pauza – (1) BURACZYŃSKI

II. HALA GŁÓWNA 27.11.2022
10:00 (6-4) WACŁAWSKI – DROZD
11:30 (7-3) WIEJAK – TERESZCZAK
13:00 (1-2) BURACZYŃSKI – WOŹNIAK
Pauza – (5) DZITOWSKI

III. HALA POMARAŃCZOWA 04.12.2022
10:00 (3-1) TERESZCZAK – BURACZYŃSKI
11:30 (4-7) DROZD – WIEJAK
13:00 (5-6) DZITOWSKI – WACŁAWSKI
Pauza – (2) WOŹNIAK

IV. SALA GŁÓWNA 11.12.2022
10:00 (7-5) WIEJAK – DZITOWSKI
11:30 (1-4) BURACZYŃSKI – DROZD
13:00 (2-3) WOŹNIAK – TERESZCZAK
Pauza – (6) WACŁAWSKI

V. HALA POMARAŃCZOWA 18.12.2022
10:00 (4-2) DROZD – WOŹNIAK
11:30 (5-1) DZITOWSKI – BURACZYŃSKI
13:00 (6-7) WACŁAWSKI – WIEJAK
Pauza – (3) TERESZCZAK

VI. HALA GŁÓWNA 08.01.2023
10:00 (1-6) BURACZYŃSKI – WACŁAWSKI
11:30 (2-5) WOŹNIAK – DZITOWSKI
13:00 (3-4) TERESZCZAK – DROZD
Pauza – (7) WIEJAK

VII. HALA POMARAŃCZOWA 15.01.2023
10:00 (5-3) DZITOWSKI – TERESZCZAK
11:30 (6-2) WACŁAWSKI – WOŹNIAK
13:00 (7-1) WIEJAK – BURACZYŃSKI
Pauza – (4) DROZD

VIII. HALA GŁÓWNA 22.01.2023 – POŁFINAŁY
10:00 MIEJSCA 1-4 W TABELI
11:30 MIEJSCA 2-3 W TABELI
13:00 MIEJSCA 6-7 W TABELI
Pauza – MIEJSCE 5 W TABELI

IX. HALA POMARAŃCZOWA 29.01.2023
10:00 MECZ O V MIEJSCE (wygrany meczu półfinałowego 6-7 w tabeli z 5 w tabeli)
11:30 MECZ O III MIEJSCE
13:00 MECZ O I MIEJSCE

OKOŁO GODZINY 14:30 DEKORACJA

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support