Na kortach tenisowych OSiR-u w Parku Helwinga odbył się Turniej Tenisowych Asów 60+. W środę 18 sierpnia 2021 roku czterech zawodników (tyle jest asów w talii kart) rozegrało mecze każdy z każdym. Pierwsze miejsce i tytuł Asa Pik (zgodnie z regułami brydża) zdobył Marek Tereszczak. Drugi As Kier – Zbigniew Wacławski, trzeci As Karo – Tadeusz Frajfeld i Zbigniew Warchoł – As trefl . Okazało się, że asy są niezupełnie zgrane, większość meczów była bardzo zacięta. Trzech zawodników miało po dwa zwycięstwa, tak że o końcowej klasyfikacji decydowała lepsza różnica gemów.

Wyniki meczów:
Zbigniew Warchoł – Marek Tereszczak 6:7
Tadeusz Frajfeld – Zbigniew Wacławski 3:6
Zbigniew Warchoł – Tadeusz Frajfeld 3:6
Marek Tereszczak – Zbigniew Wacławski 6:2
Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski 2:6
Tadeusz Frajfeld – Marek Tereszczak 7:6

Ze względu na duże zainteresowanie planowany jest turniej bez ograniczenia wiekowego. Ze względu na to, że zdarza się grywać w brydża z tzw. dziadkiem, warunkiem uczestnictwa w następnym turnieju jest posiadanie wnuka lub wnuczki, czyli bycie dziadkiem.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support