Lubisz biegać i chcesz pomóc służbie zdrowia z walką z covid-19?

Mamy coś dla Ciebie – akcja:

CHARITY ACTIVITY CHALLENGE – pobiegnij dla polskiej służby zdrowia

Biegacze już wielokrotnie pokazali swoje wielkie serce biegając udział w niezliczonej ilości akcji charytatywnych podczas biegów lub indywidualnych inicjatyw. Zapraszamy Was do akcji, która pozwoli się zmobilizować do pokonania własnych granic, pokaże jak dużą społecznością jesteśmy i jak silny jest nasz wspólny głos. 

  • Data 11–14.06.2020 (Start – dowolny dzień od 11 do 14 czerwca, wybierasz dzień, w którym będziesz miał czas)
  • Start zapisów 19.05.2020 /zapisy – kliknij tutaj/
  • Wpisowe: 10zł (w 100% zostanie przekazane na ogólnopolską zbiórkę pieniędzy prowadzoną przez biegaczy „Wspieramy polską służbę zdrowia” na siepomaga.pl w celu wsparcia walki z Covid – 19)
  • Cel: 100 000zł

Każdy wybiera swój własny dystans z którym chce się zmierzyć. Nie liczy się czas realizacji – masz na to cały długi weekend, więc może to być np. najdłuższy bieg w życiu, a może liczba kilometrów odpowiadająca Twojemu wiekowi? Ważna dla Ciebie data, która chcesz uczcić? Pomysłów może być tyle ilu jest biegaczy! Nie ma ograniczeń – można puścić wodze fantazji!

Wspólny głos biegaczy dla Ogólnopolskiej zbiorki na walkę z covid-19 – Wspieramy polską służbę zdrowia. Pokażmy siłę naszej biegowej społeczności dokładając się do wspólnej biegowej skarbonki na siepomaga.pl

Uczestnikiem może zostać każda osoba, bez ograniczenia wiekowego. Osoby poniżej 18 roku życia za zgodą rodzica lub opiekuna. Osoby poniżej 14 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna.

Regulamin akcji Charity Activity Challenge – kliknij tutaj

Więcej informacji na portalu https://charity-activity.com/