Wyniki II Turnieju, który został rozegrany w Pozezdrzu 8 sierpnia 2020 roku.

Mecze eliminacyjne:

Grupa „A”

Orlik Pozezdrze – Perełki 0:6
Bramki: Klimko Przemysław x 2; Sobczak Patryk; Pawlik Marek; Solarczyk Dariusz i Jarosz Łukasz

Fire Fighters – X-Yachts Gołdap 2:1
Bramki: Baran Daniel x 2 // Rydzewski Michał

Orlik Pozezdrze – X-Yachts Gołdap 0:7
Bramki: Walendykiewicz Kacper x 4; Rydzewski Michał; Kułak Marcin i Dziobkowski Emil

Perełki – Fire Fighters 2:3
Bramki: Jarosz Łukasz i Czatrowski Piotr // Żebrowski Piotr; Denes Krystian i samobójcza

Orlik Pozezdrze – Fire Fighters 1:6
Bramki: Bystrzycki Sebastian // Denes Krystian x 3; Baran Daniel x 2 i Wierzbicki Mateusz

X-Yachts Gołdap – Perełki 1:5
Bramki: Walendykiewicz Kacper // Maciejewski Rafał x 2; Klimko Przemysław; Solarczyk Dariusz i Sęktas Karol

Tabela:
1 miejsce – Fire Fighters 9 pkt. bramki 11-4
2 miejsce – Perełki 6 pkt. bramki 13-4
3 miejsce – X-Yachts Gołdap 3 pkt. bramki 9-7
4 miejsce – Orlik Pozezdrze 0 pkt. bramki 1-19

Grupa „B”

Amators Pozezdrze – Apczimnik Pozezdrze 1:3
Bramki: Gąsior Grzegorz // Baran Krzysztof x 2 i Sztachelski Przemysław

Żubr Budry – Four Fun 0:4
Bramki: Wysocki Damian; Ordowski Damian; Jarmołowski Jakub i Tkacz Łukasz

Borkowina – Apczimnik Pozezdrze 5:0
Bramki: Okonkowski Karol x 2; Kiarszys Kacper; Rutkowski Jacek i Łazar Dawid

Amators Pozezdrze – Żubr Budry 2:0
Bramki: Gąsior Grzegorz x 2

Apczimnik Pozezdrze – Żubr Budry 2:0
Bramki: Baran Patryk x 2
Żółta kartka – Dawejko Kacper (Żubr)

Borkowina – Four Fun 2:2
Bramki: Zienda Radosław i Okonkowski Karol // Ordowski Damian i Hnat Rafał

Borkowina – Żubr Budry 6:0
Bramki: Okonkowski Karol x 5 i Łazar Dawid

Four Fun – Amators Pozezdrze 0:0

Borkowina – Amators Pozezdrze 3:2
Bramki: Rutkowski Jacek x 2 i Łazar Dawid // Bereslavets Andreii x 2

Four Fun – Apczimnik Pozezdrze 5:1
Bramki: Wysocki Damian; Ordowski Damian; Jarmołowski Jakub; Tkacz Łukasz i Hnat Rafał // Baran Patryk

Tabela:
1 miejsce – Borkowina 10 pkt. bramki 16-4
2 miejsce – Four Fun 8 pkt. bramki 11-3
3 miejsce – Apczimnik Pozezdrze 6 pkt. bramki 6-11
4 miejsce – Amators Pozezdrze 4 pkt. bramki 5-6
5 miejsce – Żubr Budry 0 pkt. bramki 0-14

Mecze półfinałowe:
Fire Fighters – Four Fun 0:5
Bramki: Ordowski Damian x 3; Wysocki Damian i Tkacz Łukasz

Borkowina – Perełki 3:0
Bramki: Rutkowski Jacek x 3

Mecze o miejsca:
Mecz o VII: Orlik Pozezdrze – Amators Pozezdrze 0:3 (walk-over)

Mecz o V: X-Yachts Gołdap – Apczimnik Pozezdrze 3:0 (walk-over)

Mecz o III: Fire Fighters – Perełki 0:1
Bramka: Klimko Przemysław

Mecz o I: Four Fun – Borkowina 2:3
Bramki: Wysocki Damian i Hnat Rafał // Rutkowski Jacek x 3

Klasyfikacja końcowa II Turnieju:
1 miejsce – Borkowina
2 – Four Fun
3 – Perełki
4 – Fire Fighters
5 – X-Yachts Gołdap
6 – Apczimnik Pozezdrze
7 – Amators Pozezdrze
8 – Orlik Pozezdrze
9 – Żubr Budy
Wyróżnienie indywidualne –
Najlepszy Zawodnik – Wysocki Adrian (Four Fun)

Klasyfikacja po dwóch Turniejach cyklu Grand Prix:
1 miejsce – Borkowina – 40 pkt.
2 miejsce – Four Fun – 32 pkt.
3 miejsce – Perełki – 32 pkt.
4 miejsce – X-Yachts Gołdap – 30 pkt.
5 miejsce – Fire Fighters – 24 pkt.
6 miejsce – Żubr Budry – 16 pkt.
7 miejsce – Apczimnik Pozezdrze – 10 pkt.
8 miejsce – Amators Pozezdrze – 8 pkt.
9 miejsce – Orlik Pozezdrze – 6 pkt.

Klasyfikacja strzelców po II Turniejach:
12 bramek: Okonkowski Karol (Borkowina)
9 bramek: Rutkowski Jacek (Borkowina)
8 bramek: Zienda Radosław (Borkowina); Wysocki Damian (Four Fun)
6 bramek: Denes Krystian (Fire Fighters); Ordowski Damian (Four Fun)
5 bramek: Nowak Michał i Walendykiewicz Kacper (X-Yachts Gołdap); Żebrowski Piotr (Fire Fighters); Klimko Przemysław (Perełki)
4 bramki: Baran Daniel (Fire Fighters); Czotrowski Piotr (Perełki)

Ostatni III Turniej cyklu Grand Prix zostanie rozegrany 29 sierpnia 2020 roku na boiskach stadionu Miejskiego w Węgorzewie.

0 CommentsZamknąć Komentarze

Zostaw komentarz