Biegi Dziecięce – „Mazury Cud Natury” 2019

Biegi Dziecięce “Mazury Cud Natury” odbyły się przy chłodnej, pochmurnej, czasami deszczowej pogodzie, mimo nie najciekawszych warunków atmosferycznych najmłodsi biegacze nie zawiedli i licznie wzięli udział w naszych zawodach, którzy ścigali się wokół Placu Wolności. W imprezie mogło uczestniczyć każde dziecko oraz młodzież do 20 roku życia. W zależności od wieku, dystans wynosił 100, 250, 500, 650 i 1300 metrów.
Każdy uczestnik biegów otrzymał pamiątkowy medal i koszulkę, a najlepszych 6 w każdej kategorii wiekowej biegu zostało dodatkowo nagrodzonych.

Podajemy wyniki pierwszych sześć osób poszczególnych biegów:

  
250 m – rocznik 2012, dziewczęta:
1. Paluch Zuzanna – Węgorzewo
2. Liminowicz Hanna – Warszawa
3. Kuprewicz Martyna – Węgorzewo
4. Żołnierowicz Pola – Ząbki
5. Wołyniec Michalina – Gołdap
6. Masłowska Amelia – Warszawa
chłopcy:
1. Pietrasz Dawid – Węgorzewo
2. Kraszewski Olaf – Warszawa
3. Rynko Kacper – Olsztyn
4. Wysocki Mateusz – Węgorzewo
5. Lichtarowicz Filip – Węgorzewo
6. Mróz Wojciech – Węgorzewo
  
250 m – rocznik 2011, dziewczęta:
1. Adamowicz Aleksandra – Węgorzewo
2. Kozłowska Laura – Gołdap
3. Zarębska Nadia – Olsztyn
4. Kudryk Zuzanna – Budry
5. Czerniewicz Łucja – Węgorzewo
6. Jedlińska Małgorzata – Węgorzewo
 chłopcy:
1. Modrakowski Maciej – Kowale Oleckie
2. Karłowicz Aleksander – Suwałki
3. Grądek Jakub – Węgorzewo
4. Sulej Franciszek – Węgorzewo
5. Jakubowski Filip – Olsztyn
6. Piotrowski Gabriel – Węgorzewo
  
250 m – rocznik 2010, dziewczęta:
1. Kowalczyk Natalia – Warszawa
2. Sadowska Zosia – Warszawa
3. Wysokińska Róża – Piastów
4. Marzęcka Maja – Węgorzewo
5. Antos Kornelia – Gdańsk
6. Mnich Martyna – Węgorzewo
chłopcy:
1. Dziki Filip – Wydminy
2. Rybak Stanisław – Warszawa
3. Butkiewicz Mateusz – Węgorzewo
4. Żołnierowicz Gustaw – Ząbki
5. Cieślak Jan – Węgorzewo
6. Galiniewski Damian – Węgorzewo
  
500 m – rocznik 2009, dziewczęta:
1. Khadiatova Margarita – Rosja
2. Ślusarczyk Nina – Węgorzewo
3. Mróz Hanna – Sobiechy
4. Culepo Magdalena – Węgorzewo
5. Siwek Klaudia – Gołdap
6. Bohacz Oliwia – Pozezdrze
chłopcy:
1. Stolarczyk Ksawery – Węgorzewo
2. Reszuto Dominik – Perły
3. Gierkowski Julian – Węgorzewo
4. Gąsiorowski Jakub – Węgorzewo
5. Niedziółka Mieszko – Węgorzewo
6. Iwanowski Oskar – Węgorzewo
  
500 m – rocznik 2008, dziewczęta:
1. Szyszko Wiktoria – Węgielsztyn
2. Rostecka Natalia – Węgorzewo
3. Makoś Katarzyna – Kętrzyn
4. Cizio Zuzanna – Pozezdrze
5. Ołdziejewska Natalia – Giżycko
6. Barczak Natalia – Węgorzewo
chłopcy:
1. Siwek Oliwier – Węgorzewo
2. Kozłowski Oskar – Gołdap
3. Kiełbasa-Procajło Damian – Węgorzewo
4. Ślubecki Oliwier – Kętrzyn
5. Nazarowicz Hubert – Węgorzewo
6. Jedynasty Karol – Olsztyn
  
650 m – rocznik 2007, dziewczęta:
1. Ickowska Agata – Gdynia
2. Drozd Oliwia – Węgorzewo
3. Lajanowska Martyna – Pozezdrze
4. Filipska Klaudia – Węgorzewo
5. Milinkiewicz Julia – Węgorzewo
6. Kowalewska Aleksandra – Barciany
chłopcy:
1. Sierakowski Kacper – Węgorzewo
2. Puzio Eryk – Węgorzewo
3. Wieczorek Kajetan – Warszawa
4. Oryńczak Bartosz – Węgorzewo
5. Obozny Danil – Gusev (Rosja)
6. Olechnowicz Szymon – Węgorzewo
  
650 m – rocznik 2006, dziewczęta:
1. Wesołowska Karolina – Gołdap
2. Chmurzyńska Natalia – Perły
3. Hartwig Weronika – Korsze
4. Nizioł Anna – Pozezdrze
5. Śmigielska Małgorzata – Węgorzewo
6. Wachowiak Patrycja – Perły
chłopcy:
1. Matwiejczyk Michał – Węgorzewo
2. Bąkowski Robert – Giżycko
3. Jakubowski Dominik – Olsztyn
4. Cizio Ksawery – Pozezdrze
  
1300 m – rocznik 2003/2005, dziewczęta:
1. Dziekońska Anna – Gołdap
2. Trościanko Kornelia – Węgorzewo
3. Zdancewicz Julia – Gołdap
4. Piaścik Weronika – Węgorzewo
5. Stodolska Wiktoria – Węgorzewo
6. Boyarchuk Alina – Gusiev (Rosja)
chłopcy:
1. Hnyłycia Igor – Banie Mazurskie
2. Kijewski Michał – Węgorzewo
3. Bitowski Wiktor – Gołdap
4. Oleniuk Jarosław – Węgorzewo
5. Wieczorek Krystian – Warszawa
6. Kowalczyk Wojtek – Warszawa
  
1300 m – rocznik 1999/2002, dziewczęta:  brakchłopcy:
1. Wronowski Albert- Banie Mazurskie
2. Ickowski Tomasz – Gdynia
3. Płoński Dominik – Harsz
4. Zabłocki Jacek – Giżycko
5. Walnicki Bartosz – Węgorzewo
6. Januszkiewicz Miłosz – Węgorzewo