Wyniki XV Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldboy: +35 i +45 O Puchar Burmistrza Węgorzewa

 Węgorzewo 18.01.2020

Kategorii +35

Mecze rozgrywano w Hali Miejskiej OSiR-u, ulica Pionierów 6; 11-600 Węgorzewo

           Grupa  A                                                                                      

Oldboy Kętrzyn                             

Oldboys Olsztyn                                                   

Tomki Meble Kruklanki                  

Yong Boys Węgorzewo                                                                                                                  

Grupa  B

Gmina Ostróda  

Oldboy Vęgoria

Sukces Białystok   

15 GBZ Giżycko                                       

OAZA Ełk

Mecze eliminacyjne:

 Gr. (B): Oldboy Vęgoria – OAZA Ełk  1:0

 Gr. (B): Sukces Białystok  – 15 GBZ Giżycko 0:3

 Gr. (A): Oldboy Kętrzyn  – Yong Boys Węgorzewo 2:5

Gr. (B): Gmina Ostróda  – OAZA Ełk   4:0

Gr. (B): Oldboy Vęgoria – Sukces Białystok 0:2

Gr. (A):  Oldboys Olsztyn – Tomki Meble Kruklanki 4:1

Gr. (B): Gmina Ostróda – 15 GBZ Giżycko 4:0

Gr. (B): OAZA Ełk – Sukces Białystok 0:2

Gr. (A): Oldboy Kętrzyn – Tomki Meble Kruklanki 2:0

Gr. (A):  Yong Boys Węgorzewo – Oldboys Olsztyn 1:1

Gr. (B): Gmina Ostróda – Sukces Białystok 1:1

Gr. (B): 15GBZ Giżycko – Oldboy Vęgoria 2:0

Gr. (A): Oldboy Kętrzyn – Oldboys Olsztyn 1:8

Gr. (A): Tomki Meble Kruklanki – Young Boys W-wo 0:5

 Gr. (B): Gmina Ostróda – Oldboy Vęgoria 4:0

 Gr. (B): 15GBZ Giżycko – OAZA Ełk 3:1

Tabela po meczach eliminacyjnych: Grupa A

1 miejsce: Oldboys Olsztyn                         7 pkt. 13-3 bramki

2 miejsce: Yoyng Boys Węgorzewo        7 pkt. 11-3 bramki

3 miejsce: Oldboy Kętrzyn                          3 pkt. 5-13 bramki

4 miejsce: Tomki Meble Kruklanki           0 pkt. 1-11 bramki

Tabela po meczach eliminacyjnych: Grupa B

1 miejsce: Gmina Ostróda           10 pkt. 13-1 bramki

2 miejsce: 15 GBZ Giżycko           9 pkt. 8-5 bramki

3 miejsce: Sukces Białystok        7 pkt. 5-4 bramki

4 miejsce: Oldboy Vęgoria          3 pkt. 1-8 bramki

5 miejsce: OAZA Ełk                       0 pkt. 1-10 bramki

Mecze półfinałowe:

 (I A – II B): Oldboys Olsztyn – 15 GBZ Giżycko  1:4

 (I B – II A): Gmina Ostróda – Yoyng Boys Węgorzewo  1:1 (karne 3:2)

Mecze o miejsca:

 Mecz o VII miejsce: 4 drużyna Gr. A – 4 drużyna Gr. B

Tomki Meble Kruklanki – Oldboy Vęgoria  2:0

 Mecz o V miejsce: 3 drużyna Gr. A – 3 drużyna Gr. B

Oldboy Kętrzyn – Sukces Białystok  0:3 (walkower)

 Mecz o III miejsce:

Oldboys Olsztyn – Yoyng Boys Węgorzewo  0:1

 Mecz o I miejsce:

15 GBZ Giżycko  – Gmina Ostróda  1:3

Ostateczna kolejność w kategorii +35:

1 miejsce: Gmina Ostróda

2 miejsce: 15GBZ Giżycko

3 miejsce: Yoyng Boys Węgorzewo

4 miejsce: Oldboys Olsztyn

5 miejsce: Sukces Białystok

6 miejsce: Oldboy Kętrzyn

7 miejsce: Tomki Meble Kruklanki

8 miejsce: Oldboy Vęgoria

9 miejsce: OAZA Ełk

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Mogilski Mariusz (15 GBZ Giżycko) – 6 bramek

Najlepszy bramkarz: Oliwa Piotr (Gmina Ostróda)

Najlepszy zawodnik: Malanowski Łukasz (Oldboys Olsztyn)

Wyniki w kategorii +45

Mecze rozgrywano w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie; ulica Prusa 10

           Grupa  A                            

     Betrayer Kętrzyn      

     Oldboje Orneta                              

     Warmia & Mazury 

     15 GBZ Giżycko   

         Grupa  B 

     Kormoran Węgorzewo       

     Oldboys Braniewo                                

    Gmina Ostróda       

    Oldboy Górowo Iławieckie    

Mecze eliminacyjne:

 Gr. (A): Betrayer Kętrzyn – 15 GBZ Giżycko  3:0

 Gr. (B): Kormoran – Oldboy Górowo Iławieckie   4:0           

 Gr. (A): Oldboje Orneta – Warmia & Mazury  0:0

 Gr. (B): Oldboys Braniewo – Gmina Ostróda 2:1

 Gr. (A): Betrayer Kętrzyn – Warmia & Mazury  2:0

 Gr. (B): Kormoran – Gmina Ostróda 2:3

 Gr. (A): 15 GBZ Giżycko – Oldboje Orneta  0:3

 Gr. (B): Oldboy Górowo Iławieckie – Oldboys Braniewo  1:1

 Gr. (A): Betrayer Kętrzyn – Oldboje Orneta  2:0

 Gr. (B): Kormoran – Oldboys Braniewo  2:1

 Gr. (A): Warmia & Mazury – 15 GBZ Giżycko  1:1

 Gr. (B): Gmina Ostróda – Oldboy Górowo Iławieckie    2:0      

Tabela po meczach eliminacyjnych: Grupa A

1 miejsce: Betrayer Kętrzyn       9 pkt. 7-0 bramki

2 miejsce: Oldboje Orneta          4 pkt. 3-2 bramki

3 miejsce: Warmia & Mazury     2 pkt. 1-2 bramki

4 miejsce: 15 GBZ Giżycko           1 pkt. 1-7 bramki

Tabela po meczach eliminacyjnych: Grupa B

1 miejsce: Gmina Ostróda           6 pkt. 7-4 bramki

2 miejsce: Kormoran                     6 pkt. 8-4 bramki

3 miejsce: Oldboys Braniewo    4 pkt. 4-4 bramki

4 miejsce: Oldboy Górowo Ił.    1 pkt. 1-7 bramki

Mecze półfinałowe:

 (I A – II B): Betrayer Kętrzyn – Kormoran  0:0 (karne: 3:2)

 (I B – II A): Gmina Ostróda – Oldboje Orneta  4:3

Mecze o miejsca:

 Mecz o VII miejsce: 4 drużyna Gr. A – 4 drużyna Gr. B

15 GBZ Giżycko – Oldboy Górowo Ił.  0:2

 Mecz o V miejsce: 3 drużyna Gr. A – 3 drużyna Gr. B

Warmia & Mazury – Oldboy Braniewo  2:0

 Mecz o III miejsce:

Kormoran – Oldboje Orneta  1:1 (karne: 3:2)

 Mecz o I miejsce:

Betrayer Kętrzyn – Gmina Ostróda  1:1 (karne: 4:3)

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Lipiński Krzysztof (Gmina Ostróda) – 5 bramek

Najlepszy bramkarz: Szewczyk Franciszek (Betrayer Kętrzyn)

Najlepszy zawodnik: Bereslvets Andrii (Kormoran)

Organizatorzy Turnieju: Towarzystwo Sportowe Kormoran Węgorzewo i Ośrodek Sportu i Rekreacji Węgorzewo.

Partnerzy Turnieju: Gmina Węgorzewo; Starostwo Powiatowe w Węgorzewie; CWKS Vęgoria Węgorzewo; Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusz Zaruskiego w Węgorzewie;
Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie, który realizuje wsparcie w ramach misji
Szpitala „Zdrowie psychiczne najwyższym dobrem człowieka”

Sponsorzy Turnieju: Piekarnia Narbutowicz Węgorzewo; Przedsiębiorstwo Handlowe Madar Dariusz Drabyk i Sklep Mięsno-Wędliniarski Marek Wasiak.