Przypominamy o obowiązku opłacenia oraz dostarczeniu wypełnionego i podpisanego oświadczenia zawodnika Organizatorowi, zgodnie z regulaminem ligi.
W przypadku braku opłaty lub niedostarczenia oświadczenia, zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.
Więcej informacji o Węgorzewskiej Lidze Tenisa Ziemnego pod tym linkiem:
https://osir.wegorzewo.pl/xi-edycja-wegorzewskiej-ligi-tenisa-ziemnego-w-grze-pojedynczej/

Harmonogram XI edycji Węgorzewskiej Ligi Tenisa Ziemnego w grze pojedynczej +45

Grupa +45
1 Zbigniew Drozd
2 Marek Tereszczak
3 Zbigniew Warchoł
4 Zbigniew Wacławski
5 Mirosław Wiejak

Pierwszy etap – faza grupowa

I kolejka – 16 maja 2021 roku /niedziela/
Godz. 18:00
(2 – 5) Marek Tereszczak – Mirosław Wiejak,
(3 – 4) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski,
pauza (1) Zbigniew Drozd.

II kolejka – 19 maja 2021 roku /środa/
Godz. 18:00:
(5 – 3) Mirosław Wiejak – Zbigniew Warchoł,
(1 – 2) Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak,
pauza (4) Zbigniew Wacławski.

III kolejka – 23 maja 2021 roku /niedziela/
Godz. 18:00:
(3 – 1) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Drozd,
(4 – 5) Zbigniew Wacławski – Mirosław Wiejak,
pauza (2) Marek Tereszczak.

IV kolejka – 26 maja 2021 roku /środa/
Godz. 18:00:
(1 – 4) Zbigniew Drozd – Zbigniew Wacławski,
(2 – 3) Marek Tereszczak – Zbigniew Warchoł,
pauza (5) Mirosław Wiejak.

V kolejka – 30 maja 2021 roku / niedziela/
Godz. 18:00:
(4 – 2) Zbigniew Wacławski – Marek Tereszczak,
(5 – 1) Mirosław Wiejak – Zbigniew Drozd,
pauza (3) Zbigniew Warchoł.

Drugi etap – faza grupowa rewanżowa

VI kolejka – 6 czerwca 2021 roku /niedziela/
Godz. 18:00:
(2 – 5) Marek Tereszczak – Mirosław Wiejak,
(3 – 4) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Wacławski,
pauza (1) Zbigniew Drozd.

VII kolejka – 9 czerwca 2021 roku /środa/
Godz. 18:00:
(5 – 3) Mirosław Wiejak – Zbigniew Warchoł,
(1 – 2) Zbigniew Drozd – Marek Tereszczak,
pauza (4) Zbigniew Wacławski.

VIII kolejka – 16 czerwca 2021 roku /środa/
Godz. 18:00:
(3 – 1) Zbigniew Warchoł – Zbigniew Drozd,
(4 – 5) Zbigniew Wacławski – Mirosław Wiejak,
pauza (2) Marek Tereszczak.

IX kolejka – 23 czerwca 2021 roku /środa/
Godz. 18:00:
(1 – 4) Zbigniew Drozd – Zbigniew Wacławski,
(2 – 3) Marek Tereszczak – Zbigniew Warchoł,
pauza (5) Mirosław Wiejak.

X kolejka – 27 czerwca 2021 roku /niedziela/
Godz. 18:00:
(4 – 2) Zbigniew Wacławski – Marek Tereszczak,
(5 – 1) Mirosław Wiejak – Zbigniew Drozd,
pauza (3) Zbigniew Warchoł.

Wręczenie nagród około godziny 19:30